پلاگین های PDF برای وردپرس ۹ تا از بهترین ها (نمایشگر ، تعبیه و بارگیری)

آیا به دنبال بهترین پلاگین های PDF برای وردپرس هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

به طور پیش فرض ، وردپرس نمی تواند فایل های PDF را در پست ها یا صفحات ایجاد یا تعبیه کند. اینجاست که یک افزونه PDF به کار شما می آید. با استفاده از یک افزونه می توانید اسناد را به راحتی ایجاد ، ویرایش و تعبیه کنید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های PDF را برای وردپرس به شما نشان خواهیم داد که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید.

best wordpress pdf plugins

 

چرا به پلاگین PDF برای وردپرس نیاز دارید؟

وردپرس به طور پیش فرض از تعبیه PDF یا بارگیری پست های وبلاگ به عنوان PDF پشتیبانی نمی کند .

اگر سند PDF دارید و می خواهید آن را در وردپرس جاسازی کنید ، پرونده شما را به عنوان یک لینک قابل بارگیری نشان می دهد. به این ترتیب اگر کسی روی پیوند کلیک کند ، وب سایت شما را ترک می کند.

یک افزونه PDF وردپرس به شما امکان می دهد اسناد خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند هنگام حضور در سایت شما ، آنها را در نمایشگر PDF مشاهده کنند .

یک پلاگین PDF همچنین به کاربران شما کمک می کند تا هر پست یا صفحه وبلاگ را به عنوان یک سند PDF بارگیری کنند . این امر اطمینان حاصل می کند که صفحه به طور منظمی قالب بندی شده است ، بنابراین افراد می توانند آن را ذخیره یا چاپ کنند.

با این اوصاف ، بیایید بهترین پلاگین های PDF را برای وردپرس بررسی کنیم.

۱. EmbedPress
embedpress pdf plugin wordpress 5

 

EmbedPress یک افزونه کامل است که به شما امکان می دهد فایل های PDF را در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه و نمایش دهید. استفاده از آن آسان است و می توانید اسناد PDF خود را از طریق کتابخانه رسانه بارگذاری کرده و در هر کجای سایت خود قرار دهید.

EmbedPress همچنین به شما امکان می دهد انواع دیگر رسانه ها را در وب سایت وردپرس خود بارگذاری کنید. می توانید از آن برای افزودن فیلم از YouTube ، Vimeo یا Twitch استفاده کنید.

علاوه بر این ، EmbedPress به شما امکان می دهد Google Maps ، اسناد ، فرم ها ، برگه ها ، پست های فیس بوک ، فایل های صوتی و موارد دیگر را بارگذاری کنید.

۲. E2Pdf
e2pdf best wordpress pdf plugin2

 

E2Pdf یک افزونه PDF وردپرس تمیز و ساده است که به شما امکان می دهد اسناد PDF را برای بازدیدکنندگان خود ایجاد ، ویرایش و نمایش دهید.

شما می توانید فایل های PDF ثابت یا پویا را به مخاطبان خود نشان دهید. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به ترک سایت وردپرس خود ، اسناد و فرم های PDF را ایجاد و ویرایش کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد فرم های PDF را بر اساس پست ها ، صفحات یا فرم های وردپرس خود به صورت خودکار تولید کنید.

۳. WPForms
wpforms website

 

WPForms محبوب ترین افزونه فرم تماس با وردپرس برای بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت است. با WPForms می توانید به کاربران اجازه دهید تا از طریق فرم بارگذاری پرونده ، فایل های PDF را به وب سایت شما ارسال کنند.

به این ترتیب برای جمع آوری فایل های PDF نیازی به دسترسی دیگران به وب سایت خود ندارید.

اگر می خواهید موارد ارسالی فرم تماس خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید ، WPForms به شما امکان می دهد آنها را به عنوان یک سند PDF نیز بارگیری کنید.

می توانید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد فرم بارگذاری پرونده در وردپرس را بررسی کنید .

۴. PDF و چاپ توسط BestWebSoft
pdf and print by bestwebsoft

 

PDF و چاپ توسط BestWebSoft ، همانطور که از نام آن پیداست ، این پلاگین یک دکمه بارگیری و چاپ PDF را به پست ها ، صفحات و انواع پست های وردپرس اضافه می کند .

می توانید عنوان وب سایت ، تصویر برجسته ، سبک های سفارشی و قلم ها را اضافه کنید. این پلاگین همچنین می تواند هنگام تولید PDF یا ایجاد نسخه دوستانه چاپگر ، کد کوتاه را اجرا کند.

۵. فاکتورها و برگه های بسته بندی PDF WooCommerce
woocommerce pdf invoice2

 

WooCommerce PDF Invoices and Packing Slips یک افزونه PDF برای وردپرس است که به شما امکان می دهد فاکتورهای PDF را با ایمیل های تأیید سفارش در فروشگاه WooCommerce خود تولید ، بارگیری و ارسال کنید.

شما الگوهای اساسی را با توانایی شخصی سازی آنها با توجه به نیازهای تجاری خود دریافت می کنید. این افزونه همچنین به شما کمک می کند تا از بسته های مدیریتی و فاکتورهای مربوط به منطقه مدیر WooCommerce خود استفاده کنید.

شما می توانید راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین برای شروع دنبال کنید.

۶. پوستر PDF
pdf poster

 

همچنین بخوانید:   5تا از بهترین ها افزونه عضویت در وردپرس (همراه با مقایسه) - 2021

PDF Poster یکی دیگر از افزونه های کاربرپسند وردپرس برای تعبیه فایل های PDF در وب سایت شما است.

با استفاده از کد کوتاه ، می توانید اسناد PDF را در پست های وردپرس ، صفحات ، منطقه ویجت و پرونده های تم اضافه کنید. بعلاوه ، می توانید یک دکمه بارگیری اضافه کنید ، بنابراین افراد به راحتی فایل PDF شما را کنترل می کنند.

و هنگامی که فایلی را تعبیه می کنید ، این قاب بیننده سیاه را از بین می برد ، بنابراین بازدیدکنندگان یک تجربه تمیز را تجربه می کنند.

۷. PDF.js نمایشگر
pdf js viewer

 

PDF.js Viewer به شما امکان می دهد از طریق یک کد کوتاه ساده یا بلوک گوتنبرگ ، فایل های PDF را در داخل پست ها و صفحات وردپرس خود نشان دهید.

از PDF.js Mozilla برای نمایش اسناد PDF در مرورگر استفاده می کند. کاربران از همه قابلیت ها مانند پیمایش در سند ، جستجو ، چاپ و بارگیری فایل های PDF برخوردار می شوند.

علاوه بر این ، این افزونه به شما امکان می دهد تا از اسناد PDF خود با رمز عبور محافظت کنید ، تنظیمات بزرگنمایی پیشرفته را تنظیم کنید ، یک نوار بارگیری نشان دهید و اسناد PDF بارگذاری شده نیمه را نشان دهید.

۸. PDF Embedder
PDF Embedder

 

PDF Embedder یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد فایل های PDF را در پست ها و صفحات وردپرس جاسازی کنید.

این افزونه از JavaScript برای تعبیه پرونده ها با یک نوار ابزار کاملاً کاربردی استفاده می کند که به کاربران امکان بزرگنمایی ، پیمایش و حتی بارگیری فایل PDF را می دهد. این باعث می شود افزونه از سایر موارد موجود در لیست ما متفاوت باشد.

Javascript به شما امکان می دهد انعطاف بیشتری در نحوه ظاهر شدن اسناد PDF داشته باشید. این افزونه همچنین به طور خودکار اندازه پرونده های PDF شما را تنظیم می کند. همچنین می توانید عرض را به صورت دستی وارد کنید و پلاگین به طور خودکار ارتفاع را محاسبه می کند.

۹. MonsterInsights
monsterinsights website

 

MonsterInsights بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس است که بیش از 2 میلیون صاحب وب سایت از آن استفاده می کنند. این به شما کمک می کند ببینید که چگونه وب سایت شما توسط مردم پیدا و استفاده می شود.

همراه با یک ویژگی ردیابی بارگیری داخلی که به شما کمک می کند تعداد بارگیری PDF از سایت وردپرس خود را کنترل کنید.

به غیر از ردیابی بارگیری ، همچنین به شما امکان می دهد ببینید که چند نفر روی فایلهای PDF خاص ، پیوندها ، دکمه ها یا هر عنصر دیگری در سایت شما کلیک می کنند. همچنین می توانید موارد مهم دیگری مانند تجزیه و تحلیل بی درنگ ، منابع ارجاع برتر ، تجزیه و تحلیل سطح صفحه ، ابعاد سفارشی و موارد دیگر را مشاهده کنید.

ویژگی ردیابی PDF در MonsterInsights Lite که نسخه رایگان افزونه است نیز موجود است.

پاداشهای افزونه PDF وردپرس

این افزونه ها راهی برای تولید یا جاسازی فایلهای PDF ارائه نمی دهند. با این حال ، اگر فایل های PDF را در سایت وردپرس خود ارائه می دهید ، ممکن است مفید باشد.

۱۰. جستجوی WP
searchwp

 

SearchWP یک افزونه وردپرس پولی است. به شما امکان می دهد تجربه جستجوی بهتری را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

یکی از ویژگی های این افزونه امکان جستجو در متن داخل فایل های PDF است. با این حال ، نمی تواند فایل های PDF رمزگذاری شده ، خارج از کتابخانه رسانه یا ذخیره شده به عنوان متن را جستجو کند. به راهنمای ما در مورد چگونگی بهبود جستجوی وردپرس با SearchWP مراجعه کنید

۱۱. OptinMonster
optinmonster homepage

 

OptinMonster بهترین افزونه تولید سرب و بهینه سازی تبدیل برای وردپرس است.

این یک ابزار قدرتمند است که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را رشد دهید . با استفاده از OptinMonster می توانید بازدیدکنندگان رها شده را به مشترک تبدیل کنید. می توانید در ازای دریافت منابع PDF رایگان ، از کاربران بخواهید برای لیست ایمیل خود ثبت نام کنند.

همچنین می توانید از آن برای ارائه به روزرسانی محتوا استفاده کنید . این لیست از ایده های ارتقا content محتوا را به 10 برابر مشترکان خود مشاهده کنید.

بهترین پلاگین PDF برای وردپرس کدام است؟

بهترین افزونه PDF وردپرس واقعاً به نیاز شما بستگی دارد. اگر به دنبال افزونه ای برای جاسازی اسناد PDF و سایر پرونده های رسانه ای به راحتی هستید ، توصیه می کنیم EmbedPress را به شما پیشنهاد دهیم .

اگر می خواهید به کاربران اجازه دهید فایل های PDF را به وب سایت خود ارسال کنند ، WPForms بهترین پلاگین است.

در مورد ایجاد و ویرایش اسناد PDF در داخل وردپرس ، ما E2Pdf را پیشنهاد می کنیم .

اگر می خواهید بازدیدکنندگان در ازای دریافت PDF ، مشترک شوند ، از OptinMonster استفاده کنید و در آخر برای ردیابی تمام تجزیه و تحلیل PDF ، ما MonsterInsights را توصیه می کنیم .

آشکار سازی:ما در تیلو وب با پایبندی به اصول اخلاقی و اجتماعی به قانون کپی رایت احترام می گزاریم و اعلام می نماییم این مطلب از سایت
www.wpbeginner.com
برداشت و ترجمه شده است.با سپاس از توجه شما.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده