۱۳ بهترین افزونه چندرسانه ای وردپرس که باید استفاده کنید (انتخاب متخصص)

آیا به دنبال بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس هستید؟

افزونه های چند سایته وردپرس می توانند به گسترش ویژگی های شبکه چند سایته شما کمک کرده و مدیریت شبکه وب سایت های شما را بسیار آسان کنند.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های چند سایته وردپرس را برای شبکه چند سایته وردپرس شما انتخاب کرده ایم.

best wordpress multisite plugins opengraph

 

برای افرادی که تازه وارد هستند ، شبکه چند سایته وردپرس به شما امکان می دهد چندین سایت یا وبلاگ وردپرس را از یک نصب وردپرس اجرا و مدیریت کنید.

استفاده از شبکه چند سایته مزایای بسیاری دارد ، از جمله ، می توانید پلاگین ها و تم ها را برای چندین سایت از یک داشبورد متمرکز نصب کنید.

اگر هنوز شبکه چند سایته وردپرس خود را ایجاد نکرده اید ، ما راهنمای گام به گام نحوه نصب و راه اندازی شبکه چند سایته وردپرس را داریم .

این امر شما را در فرآیند انتخاب میزبانی مناسب وردپرس ، راه اندازی شبکه ، راه اندازی شبکه سایت ها و موارد دیگر راهنمایی می کند.

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس بیندازیم که باید استفاده کنید.

توجه: اکثر افزونه های وردپرس بصورت یکپارچه با محیط های چند سایته وردپرس کار می کنند. با این حال همیشه تعداد کمی وجود دارد که با هم سازگار نیستند. در زیر لیست مفیدترین افزونه های ما برای همه شبکه های چند سایته آورده شده است.

۱. MonsterInsights

monsterinsights multisite

 

MonsterInsights است که بهترین راه حل گوگل آنالیز برای وردپرس استفاده شده توسط بیش از 3 میلیون وب سایت. این اجازه می دهد تا شما به راحتی Google Analytics را به وردپرس اضافه کنید و داده های ترافیک خود را مستقیماً از داشبورد مدیر وردپرس خود مشاهده کنید.

با دسترسی آسان به این داده ها می توانید میزان بازدید ، لیست ایمیل و درآمد خود را افزایش دهید.

در یک شبکه چند سایته وردپرس ، تمام تجزیه و تحلیل های زیر سایت شما در یک مکان در دسترس هستند. با این کار می توانید ببینید که کدام سایت ها با یک نگاه عملکرد خوبی دارند.

هنگام تنظیم MonsterInsights ، می توانید انتخاب کنید که کدام سایت را می خواهید ویژگی تجزیه و تحلیل را فعال یا غیرفعال کنید.

ما چندین راهنما داریم که به شما نحوه راه اندازی Google Analytics در وردپرس و نحوه ردیابی تعامل کاربر را نشان می دهد .

است وجود دارد نسخه رایگان از MonsterInsights در دسترس، با این حال نسخه حق بیمه آنلاک قدرت واقعی این ابزار است.

۲. WP Mail SMTP

wp mail smtp multisite

 

WP Mail SMTP بهترین افزونه WordPress SMTP در بازار است که بیش از 2 میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند. یک افزونه SMTP اطمینان حاصل خواهد کرد که هر گونه ایمیل ارسال شده از سایت وردپرس شما به کاربران شما می رسد.

اکثر شرکت های میزبان وردپرس عملکردی را برای ارسال ایمیل از طریق وردپرس به درستی تنظیم نکرده اند. برخی حتی این قابلیت را کاملاً مسدود می کنند.

WP Mail SMTP با اجازه دادن به شما ارسال ایمیل از طریق یك سرویس دهنده SMTP مانند Amazon SES ، Gmail ، Mailgun و غیره ، این مشكل را برطرف می كند . این اطمینان می دهد كه ایمیل های شما واقعاً تحویل داده می شوند و در هرزنامه قرار نمی گیرند.

با چند سایت WP Mail SMTP ، می توانید حساب های ایمیل مختلفی را برای هر وبلاگ یا سایت وردپرس در شبکه خود تعیین کنید.

نسخه رایگان از WP ایمیل SMTP برای شبکه های وردپرس ترین کار خواهد کرد.

با این حال ، WP Mail SMTP Pro پرداخت شده دستکش سفید راه اندازی و پشتیبانی را برای پیکربندی پلاگین مناسب شما ارائه می دهد.

۳. AIOSEO

aioseo brandlogoimage

 

همه در یک جستجوگرها است بهترین افزونه SEO برای وردپرس در بازار استفاده شده توسط بیش از 2 میلیون سایت های وردپرس.

این یک راه حل جامع برای سئو است که تمام ویژگی های لازم برای بهبود سئو سایت در سراسر شبکه وب سایت های شما را ارائه می دهد.

این افزونه می تواند به شما در بهینه سازی عنوان متا ، توضیحات متا ، ایجاد نقشه سایت ، بهینه سازی برای رسانه های اجتماعی ، اتصال سایت های خود به کنسول جستجوی Google و موارد دیگر کمک کند.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی تنظیم صحیح All in One SEO برای وردپرس مراجعه کنید .

است وجود دارد نسخه رایگان از همه در یک جستجوگرها در دسترس نیست. با این حال ، نسخه حرفه ای دارای ویژگی های اضافی مانند SEO محلی ، سئو WooCommerce ، SEO تصویر و موارد دیگر است.

اگر انواع مختلفی از سایتها را در شبکه چند سایته خود داشته باشید ، این امر می تواند به شما در بهینه سازی کامل آنها کمک کند.

۴. Multisite Enhanctions

multisite enhancements

 

Multisite Enhanctions یک افزونه قدرتمند چند سایته است که به شما کمک می کند تا کل قسمت مدیریت شبکه وردپرس شبکه چند سایت خود را شخصی سازی کنید.

این افزونه اطلاعات مربوط به سایتهای موجود در شبکه شما را شامل می شود ، منابعی که سایت ها از آنها استفاده می کنند ، افزونه های فعال ، مضامین ، مضامین کودک و موارد دیگر.

همچنین به شما امکان می دهد داشبوردهای مدیریت را برای زیرمجموعه های خود بهینه کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات مفید هر مدیر را نشان دهید و جزئیات غیر ضروری را از قسمت باطن پنهان کنید.

۵. User Switching

user switching multisite

 

User Switching افزونه ای است که به شما امکان می دهد با چند کلیک بین نقشهای مختلف کاربر جابجا شوید.

به عنوان مثال ، ممکن است برای عیب یابی یا آزمایش سایت لازم باشد بین نقش های مختلف کاربر جابجا شوید؟ این افزونه به شما امکان می دهد با یک کلیک فوراً از یک حساب به حساب دیگر بروید.

این افزونه سطح امنیتی بالایی را حفظ می کند و هرگز رمزعبور حساب را فاش نمی کند. کاربران فقط مجاز به جابجایی بین حساب هایی هستند که از قبل مجاز شده اند.

اگر با استفاده از WooCommerce یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید ، این افزونه ادغام شده و به شما امکان می دهد این کاربران را نیز مدیریت کنید.

۶. InfiniteWP

infinitewp multisite

 

InfiniteWP یکی از بهترین ابزارها برای مدیریت چندین سایت وردپرس است . به شما امکان می دهد به سادگی افزونه ، طرح زمینه و وردپرس وردپرس را از یک داشبورد مدیریت کنید.

این یک راه حل عالی برای فریلنسرها و آژانس هایی است که وب سایت های مشتری را مدیریت می کنند.

نسخه رایگان به شما امکان کنترل به روزرسانی های سایت را می دهد. با این وجود ، افزونه حق بیمه ویژگی های بیشتری مانند پشتیبان گیری درخواستی ، مهاجرت ها ، ایجاد سایت ها ، انتشار پست و صفحه ، اسکن بدافزار و موارد دیگر را باز می کند.

این افزونه به شما امکان کنترل نهایی بر همه سایتهای موجود در شبکه چند سایته شما را می دهد.

همچنین بخوانید:   پیگیری (Trackback) و پینگ بک (Pingback) در وردپرس چیست؟

۷. Members

members role editor

 

Members یک پلاگین ویرایشگر نقش کاربر است که به شما امکان می دهد در کل شبکه سایت های وردپرسی خود نقش های کاربر را ایجاد ، مدیریت و تغییر دهید .

اگر شبکه ای از سایت ها را با تعداد زیادی کاربر وردپرس اجرا می کنید ، این افزونه نظارت و مدیریت دسترسی و مجوزها را بسیار آسان می کند.

غالباً مدیران از این افزونه برای ایجاد نقشهای کاربر سفارشی با مجوزهای خاص برای افزایش امنیت استفاده می کنند.

این افزونه توسط تیم پشتیبان MemberPress نگهداری می شود که بهترین افزونه عضویت در وردپرس است که به شما امکان می دهد دوره های آنلاین ، محتوای برتر و موارد دیگر را ایجاد و بفروشید.

۸. OptinMonster

optinmonster multisite

 

OptinMonster یکی از بهترین ابزارهای تولید سرب در بازار است. بیش از 1.2 میلیون سایت از جمله ClickBank ، Pinterest ، Patreon و غیره به آن اعتماد دارند.

این ابزار به شما امکان می دهد در کل شبکه سایت های وردپرس خود ، حالت های popup بالا و فرم تولید سرب با قابلیت تبدیل بالا ایجاد کنید. یک ویژگی فعال سازی شبکه وجود دارد که به شما امکان می دهد کمپین های مختلفی را برای هر سایت در شبکه خود ایجاد کنید.

OptinMonster دارای یک کتابخانه الگوی بزرگ و سازنده کشیدن و رها کردن گسترده برای ایجاد پنجره های بازشو سفارشی ، اسلایدها ، ارتقا up محتوا و موارد دیگر است.

فناوری Exit-Intent® به شما کمک می کند بازدیدکنندگانی که سایت های شما را ترک می کنند به مشترک و مشتری تبدیل کنید.

با نصب چند سایت ، تمام داده های کمپین شما در یک مکان در دسترس است. با این کار می توانید نتایج تلاش های خود را برای تولید سرب مشاهده کرده و تبدیلات خود را در چندین وب سایت بهبود ببخشید.

۹. Duplicator

duplicator multisite

 

Duplicator بهترین افزونه مهاجرت وردپرس است . به شما امکان می دهد وبلاگ وردپرس خود را به راحتی بین سرورهای مختلف و حساب های میزبانی وردپرس منتقل کنید.

استفاده از این پلاگین بسیار آسان است. به شما امکان می دهد به سادگی تمام پرونده های وب سایت خود را بارگیری کرده و در سرور جدید خود بارگذاری کنید.

است وجود دارد نسخه رایگان از این افزونه، اما به مهاجرت شبکه ای از سایت، شما نسخه حق بیمه پلاگین نیاز دارید. مهاجرت به کل یک شبکه چند سایته وردپرس ممکن است استرس زا به نظر برسد ، اما این افزونه بیشتر مراحل کار را ساده می کند.

می توانید کل شبکه چند سایته خود را در همه برنامه ها کپی کنید ، اما برای نصب مجدد سایت های جدید به راحتی ، به یک طرح برتر نیاز دارید.

۱۰.wp forms

wpforms multisite

 

Worms PFاست بهترین افزونه فرم تماس وردپرس در بازار. بیش از 4 میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند.

ایجاد فرم های تماس ساده ، فرم های ثبت نام کاربر ، فرم های چند صفحه ای و موارد دیگر بسیار آسان است .

اجرای یک شبکه چند سایته به این معنی است که شما نیازهای مختلفی خواهید داشت. این افزونه می تواند به شما در دیدار با همه آنها کمک کند.

حتی اگر از ویژگی های زیادی برخوردار باشد ، استفاده از آن بسیار آسان است. آنها یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن دارند که به شما کمک می کند تا سریع فرم های تماس پیشرفته را بسازید و آنها را متناسب با وب سایت خود تنظیم کنید.

یک کتابخانه الگوی بزرگ وجود دارد که به شما کمک می کند انواع مختلف فرم را به سرعت به سایت خود اضافه کنید.

نسخه رایگان WPForms Lite درصورتی که فقط نیاز به افزودن فرم های تماس ساده به سایت های خود داشته باشید ، قابل استفاده است.

۱۱. Rocket WP

wprocket multisite

 

WP Rocket یکی از بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس در بازار است.

یک افزونه caching می تواند به شما کمک کند بدون داشتن مهارت فنی سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس را افزایش دهید .

هنگامی که افزونه در سایت شما نصب و فعال شود ، به طور خودکار سرعت بارگذاری شما را بهبود می بخشد. انواع ویژگی های پیشرفته ای وجود دارد که می توانید بسته به نوع وب سایتی که اجرا می کنید شخصی سازی کنید.

این یکی از معدود افزونه های حافظه پنهان است که مجهز به بارگذاری تنبل ، کوچک سازی ، حافظه پنهان صفحه ، بارگیری حافظه پنهان ، فشرده سازی فایل استاتیک ، بارگیری قلم و موارد دیگر است.

WP Rocket به شما امکان می دهد سرعت سایت خود را بدون تأثیر بر صفحات و پست های خود در هر سایتی بهبود ببخشید.

۱۲. UpdraftPlus

updraftplus multisite

 

UpdraftPlus است بهترین افزونه پشتیبان گیری برای وردپرس . به سادگی می توانید با چند کلیک از سایت های وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

شبکه چند سایته وردپرس شما می تواند ده ها یا حتی صدها زیرمجموعه داشته باشد ، بنابراین برای ایمن نگه داشتن هر سایت در شبکه باید از یک پلاگین پشتیبان استفاده کنید.

این افزونه به شما کمک می کند برای هر سایتی در شبکه خود پشتیبان گیری خودکار ایجاد کنید.

می توانید پشتیبان های خود را در رایانه خود ذخیره کنید یا با سایر خدمات ذخیره سازی ابری ادغام شوید. یک ویژگی عالی برای بازیابی یک سایت با یک کلیک وجود دارد.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه پشتیبان گیری و بازیابی سایت WordPress خود با UpdraftPlus مراجعه کنید .

نسخه رایگان این افزونه در دسترس است ، اما برنامه های پرداخت شده پشتیبانی اولویت و حتی ویژگی های بیشتری را به شما ارائه می دهند.

۱۳.Multisite Language Switcher

multisite language switcher multisite

 

Multisite Language Switcher قابلیت های چند زبانه را به شبکه چند سایته WordPress شما اضافه می کند.

افزونه های مختلفی وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک سایت وردپرس چند زبانه استفاده کنید . اما ، این پلاگین به چند سایت وردپرس اختصاص داده شده است.

به شما امکان می دهد ترجمه ها را در چندین سایت مدیریت کنید. شما می توانید ترجمه ها را برای صفحات ، پست ها ، طبقه بندی ها و برچسب ها در تمام خواص خود نظارت کنید.

با استفاده از این افزونه ، مدیریت ترجمه برای کل وب سایت ها یا ترجمه محتوای جداگانه در کل شبکه شما آسان است.

افکار نهایی + افزونه های چندرسانه ای وردپرس بیشتر

بیش از ۵۸۰۰۰ افزونه وردپرس در دسترس است و بیشتر آنها در یک شبکه چند سایته کار می کنند.

بسته به نیاز خود ، ممکن است بخواهید گزینه های متخصص زیر را مشاهده کنید:

  • ۲۴ باید برای همه وب سایت های تجاری افزونه های وردپرس داشته باشد
  • بهترین افزونه های اهدای وردپرس و جمع آوری کمک مالی
  • بهترین افزونه های سازنده صفحه وردپرس
  • بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس
  • بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای وردپرس
  • بهترین افزونه های چت زنده برای وردپرس
  • بهترین افزونه های اطلاع رسانی فشرده برای وردپرس

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس را برای خود پیدا کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .”

منابع:

۱۳ Best WordPress Multisite Plugins You Should Use (Expert Pick)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده