۷ بهترین بستر نرم افزاری وبینار برای مشاغل کوچک (در مقایسه)

آیا به دنبال بهترین نرم افزار وبینار برای تجارت خود هستید؟

بسیاری از سیستم عامل های وبینار وجود دارد که به شما امکان می دهد وبینارهای زنده و وبینارهای همیشه سبز خودکار برای برقراری ارتباط با کاربران و رونق کسب و کار خود اجرا کنید.

در این مقاله ، ما بهترین نرم افزار وبینار را برای مشاغل کوچک به اشتراک می گذاریم و ویژگی های آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم تا بتوانید بهترین بستر وبینار را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

bestwebinarsoftware

 

چه نوع نرم افزار وبینار برای شما مناسب است؟

گزینه های زیادی برای سیستم عامل های وبینار وجود دارد. برخی از آنها وبینارهای زنده را اجرا می کنند. برخی از آنها جلسات کنفرانس را برگزار می کنند ، و برخی دیگر که وبینارها را به صورت شبیه سازی زنده (وبینارهای خودکار نامیده می شوند) اجرا می کنند که اغلب برای تولید سرب و کانال های فروش استفاده می شوند.

هنگام انتخاب یک نرم افزار وبینار ، باید اطمینان حاصل کنید که پلتفرمی که انتخاب می کنید به شما امکان می دهد آنچه را که در ذهن دارید انجام دهید.

یک بستر وبینار خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • کیفیت عالی فیلم و خدمات قابل اعتماد میزبانی وب وبینار که تأخیر یا خرابی ندارد
  • امکان انجام وبینارهای زنده و وبینارهای خودکار برای تولید سرب
  • ویژگی های چت در زمان واقعی ، بنابراین می توانید با مخاطبان خود درگیر شوید و به سوالات پاسخ دهید
  • امکان داشتن چندین مجری و میزبان
  • توانایی ارائه دهندگان برای به اشتراک گذاشتن صفحه و ضبط وبینار برای تکرارهای بعدی وبینار در آینده
  • ادغام یکپارچه با خدمات بازاریابی ایمیل شخص ثالث ، ابزارهای اتوماسیون بازاریابی و نرم افزار CRM ، بنابراین می توانید بعد از جلسه با کاربران ارتباط برقرار کنید
  • صفحات ثبت نام وبینار هوشمند و صفحات فرود برای افزایش ثبت نام و حضور در آن
  • تجزیه و تحلیل وبینار عملی که به شما امکان می دهد ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست ، بنابراین می توانید وبینار خود را برای حداکثر تبدیل تنظیم کنید

جدا از این ویژگی های وبینار ، شما یک نرم افزار وبینار می خواهید که پشتیبانی عالی و گزینه های قیمت مناسب را ارائه دهد.

با بیان این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین نرم افزار وبینار برای مشاغل کوچک بیندازیم.

۱. Livestorm

livestorm

 

Livestorm یک نرم افزار محبوب وبینار است که سه نوع وبینار وبینار زنده ویدئویی ، وبینار سفارشی و وبینار خودکار ارائه می دهد.

آنها یک پلت فرم وبینار سریع در بین بازاریابان هستند زیرا وبینارهای مبتنی بر مرورگر را ارائه می دهند. این بدان معناست که کاربران شما برای عضویت نیازی به بارگیری هیچ نرم افزاری ندارند. ثابت شده است که عضویت بدون اصطکاک باعث افزایش میزان حضور در وبینار می شود.

کنفرانس وب Livestorm در همه مرورگرهای وب از جمله Google Chrome ، Firefox ، Safari و غیره کار می کند.

این برنامه با تمام ویژگی های قدرتمند وبینار مانند ویدئو HD ، پیام چت در حین وبینارها ، اشتراک صفحه نمایش ، پرسش و پاسخ زنده ، قابلیت نظرسنجی مخاطبان ، یادآوری های ایمیل خودکار ، امکان به اشتراک گذاری اسناد و موارد دیگر ارائه می شود.

Livestorm قصد دارد یک بستر جامع ارتباط ویدیویی باشد ، بنابراین شما می توانید از وبینار برای رویدادهای زنده ، نمایش های نمایشی محصول ، جلسات آموزش مشتری ، ارتباطات شرکت و حتی دوره های آنلاین آموزش دهید .

می توانید از هم تیمی ها بعنوان مجری دعوت کنید تا به شما در میزبانی و تعامل بهتر با مخاطبان کمک کنند. بینش داده های وبینار آنها به شما امکان می دهد عملکرد خود را تجزیه و تحلیل کنید ، بنابراین می توانید تبدیلات خود را بهبود ببخشید.

این برنامه با استفاده از یکپارچه سازی داخلی و Zapier با بیش از 1000+ سیستم عامل بازاریابی متصل می شود ، بنابراین می توانید داده های مشتری را به جایی که برای بهبود گردش کار خود نیاز دارید ارسال کنید.

بهترین قسمت این است که قیمت گذاری آنها برای مشاغل کوچک بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت گذاری: برنامه رایگان با حداکثر 10 ثبت نام کننده و یک وبینار 20 دقیقه ای ارائه می شود. برنامه های حرفه ای برای حداکثر 100 شرکت کننده زنده از 99 دلار شروع می شود.

۲. GoToWebinar

gotowebinar

 

GoToWebinar یکی از اصلی ترین و محبوب ترین سیستم عامل های نرم افزار وبینار در کره زمین است. توسط همان تیم پشت مجموعه کنفرانس ویدیویی GoToMeeting ساخته شده است.

اگرچه این کار به عنوان یک راه حل زنده وبینار آغاز شد ، اما با نیاز صنعت به افزودن وبینار خودکار با ویژگی شبیه سازی شده زنده که به شما امکان می دهد وبینارهای از قبل ضبط شده را ایجاد و برنامه ریزی کنید ، تکامل یافته اند.

این برنامه ها به عنوان یکی از سیستم عامل های اصلی وبینار ، ویژگی های گسترده ای مانند ارائه زنده ، الگوهای وبینار ، مدیریت رویدادها ، ثبت سفارشی ، نظرسنجی و نظرسنجی وبینار ، ضبط وبینار و غیره را ارائه می دهند.

آنها با تمام ابزارهای محبوب اتوماسیون بازاریابی مانند Mailchimp و سیستم عامل های CRM مانند Salesforce یکپارچه هستند ، زیرا این برنامه توسط هر دو شرکت کوچک و شرکت های سازمانی استفاده می شود.

گزارش های تحلیلی آنها بسیار مفصل است و به شما امکان می دهد ببینید چه کسی در آن شرکت کرده ، چقدر علاقه مند بوده ، چه س questionsالی از او پرسیده و موارد دیگر ، بنابراین می توانید استراتژی وبینار خود را برای پیشرفت کار خود اصلاح کنید.

بهترین قسمت در مورد GoToWebinar کیفیت و قابلیت اطمینان فیلم است. اگر به دنبال میزبانی رویدادهای آنلاین یا کنفرانس های مجازی هستید ، پس آنها یک پلتفرم وبینار پیشرو برای آن هستند.

قیمت گذاری: از 59 دلار در ماه برای حداکثر 100 شرکت کننده شروع می شود. قیمت آنها با تعداد شرکت کنندگان مقیاس است ، اما حتی برای رویدادهای بزرگ مجازی نیز بسیار مقرون به صرفه است.

۳. EasyWebinar

easywebinar

 

EasyWebinar یک پلت فرم محبوب وبینار برای بازاریابان است زیرا به شما امکان می دهد هم وبینارهای زنده و هم وبینارهای همیشه سبز خودکار انجام دهید.

وبینارهای زنده آنها به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه تأخیر ، چت در زمان واقعی ، ارائه دهندگان متعدد ، امکان ضبط و بایگانی ، اشتراک صفحه و سایر موارد ، فیلم با کیفیت بالا داشته باشید.

شما می توانید از ویژگی EasyCast آنها برای پخش همزمان جریان همزمان در چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی مانند YouTube Live و Facebook Live همزمان استفاده کنید.

وبینارهای خودکار آنها به شما امکان می دهد با بهینه سازی مناطق زمانی محلی کاربر ، وبینارهای همیشه سبز را به راحتی اجرا کنید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید. به راحتی می توانید هر یک از وبینارهای زنده خود را دوباره مورد استفاده قرار دهید و آنها را به وبینارهای خودکار تبدیل کنید تا منجر به جمع آوری هدایای بیشتر و ساخت یک قیف فروش با بازده بالا شود.

می توانید از گزینه های سفارشی سازی آنها استفاده کنید تا الگوهای وبینار با سبک نام تجاری شما مطابقت داشته باشد. گزینه جاسازی ثبت نام به شما امکان می دهد تا فرم ثبت نام را در وب سایت خود ، با سازندگان صفحه فرود مانند SeedProd ، Clickfunnels ، Leadpages و موارد دیگر ، میزبانی کنید.

آنها با همه سرویس های معروف بازاریابی از طریق ایمیل ادغام می شوند ، بنابراین می توانید با ارسال پیشنهادات ، اعلان های قبل و بعد از برگزاری وبینار و موارد دیگر با کاربران درگیر شوید.

قیمت گذاری: از 78 دلار در ماه با حداکثر 100 شرکت کننده زنده شروع می شود. شما می توانید از یکپارچه سازی مستقیم YouTube آنها برای شرکت کنندگان زنده نامحدود در این طرح استفاده کنید.

همچنین بخوانید:   چگونه می توان به طور صحیح تست سرعت وب سایت را انجام داد (8 تا از بهترین ابزار ها)

۴.Stealth Seminar

stealthseminar

 

Stealth Seminar به عنوان بهترین پلتفرم وبینار خودکار شناخته می شود زیرا کاملاً به شما کمک می کند تا وبینارهای همیشه سبز را به حداکثر برسانید و قیف فروش خود را به طور خودکار انجام دهید.

شما می توانید از Stealth Seminar برای اجرای وبینارهای از قبل ضبط شده استفاده کنید ، گویی که آنها برای استفاده بهتر از مناطق زمانی کاربر ، از خرابی های فنی مانند پهنای باند اینترنت کم و جلوگیری از اعصاب ارائه شده ، استفاده می کنند.

همچنین به شما امکان می دهد وبینارهای زنده را با YouTube live یا حتی یک وبینار ترکیبی اجرا کنید که به شما امکان می دهد وبینار از قبل ضبط شده را با چت زنده برای نامزدی اجرا کنید.

Stealth Seminar دارای قالب های از پیش ساخته ای قابل تنظیم است که برای کمک به شما در تبدیل هدایای بیشتر طراحی شده اند. این شامل الگوهای ثبت نام ، CTA های هوشمند ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها و ابزارهای کمبود مانند تایمرهای شمارش معکوس است.

برای مشاغل کوچک ، آنها این گزینه را دارند که به افراد مشهورتر جلوه دهند تا وبینار شما محبوب تر به نظر برسد و اقتدار ایجاد کند. این یک تاکتیک بازاریابی کلاه خاکستری است که از جعلی استفاده می کند تا اینکه شما آن را به یک استراتژی تبدیل کنید.

تجزیه و تحلیل وبینار آنها انتخاب ثبت نام ، شرکت کنندگان در وبینار ، نرخ تبدیل وبینار و کل فروش تولید شده را به شما نشان می دهد. حتی می توانید گزارش های مربوط به تعامل را برای تماسهای ویژه اعمال مشاهده کنید.

Stealth Seminar به شما امکان می دهد پیگیری پیکسل فروش ، پیکسل هدف گذاری مجدد فیس بوک و گوگل و آزمایش تقسیم را برای تنظیم استراتژی خود اضافه کنید.

قیمت گذاری: با شروع 69.96 دلار در ماه برای 150 شرکت کننده همزمان. همچنین شامل یادآوری پیام کوتاه در سراسر جهان تا 6000 در ماه است.

۵. Zoom

zoom

 

زوم پرطرفدارترین شرکت تماس کنفرانسی ویدیویی در حال حاضر برای جلسات آنلاین در بازار است. چیزی که بسیاری از آن نمی دانند این است که Zoom به بازار وبینار ویدیو نیز راه یافته است.

این حرکت که به دلیل کیفیت بالای فیلم و پخش جریانی قابل اعتماد شناخته شده است ، کاری بی فایده بود.

اکنون می توانید از زوم برای اجرای وبینار ویدیویی تعاملی با اشتراک صفحه ، چت پرسش و پاسخ و امکان پسندیدن و بالا بردن سوالات استفاده کنید.

بزرگنمایی همچنین به شما امکان می دهد نظرسنجی ها را انجام دهید ، شرکت کنندگان را به عنوان اعضای هیئت مدیره معرفی کنید ، دارای تخته وایت و ابزار حاشیه نویسی باشید و موارد دیگر

جدا از اجرای وبینارهای زنده ، Zoom به شما امکان می دهد وبینارها را ضبط کنید و حتی متن رونوشت اضافه کنید. همچنین می توانید جلسات تمرینی را برای شرکت کنندگان در میزگرد قبل از رویداد نیز اجرا کنید.

آنچه در مورد پلت فرم وبینار Zoom منحصر به فرد است این است که به شما امکان می دهد 100 میزبان با بیش از 49 نمایش همزمان داشته باشید. با این کار می توانید شرکت کنندگان را در میزگرد بودن و مکالمه شرکت دهید.

همچنین به شما امکان می دهد بصورت همزمان جریان مستقیم را برای مخاطبان نامحدود در Facebook Live ، YouTube Live و سایر سرویس های پخش جریانی سفارشی انجام دهید.

بزرگنمایی با تمام سرویس های محبوب بازاریابی از طریق ایمیل و سیستم عامل های CRM ادغام می شود. برای دارندگان وب سایت وردپرس ، می توانید از WPForms و افزونه Automator برای ثبت نام خودکار کاربران برای وبینارها در زوم استفاده کنید.

ابزار تجزیه و تحلیل و بازاریابی داخلی آنها به اندازه سایر نرم افزارهای وبینار موجود در این لیست قدرتمند نیستند ، اما قابلیت اطمینان و کیفیت فیلمبرداری آنها فوق العاده است.

قیمت گذاری: با شروع ماهانه 40 دلار برای 100 شرکت کننده. اما هرچه مقیاس می شود ، گران می شود. به عنوان مثال 3000 نفر از شرکت کنندگان برای هر ماه 990 دلار در Zoom در مقابل 499 $ در GoToWebinar هزینه خواهید داشت.

۶.Demio

demio

 

Demio یک نرم افزار وبینار سریع در حال رشد در بین بازاریابان است زیرا امکان پیوستن بدون اصطکاک را فراهم می کند ، بنابراین کاربران شما می توانند بدون بارگیری هیچ نرم افزاری ، با یک کلیک به مرورگر وببینار بپیوندند.

می توانید از آن برای اجرای وبینارهای زنده با فیلم وب کم ، به اشتراک گذاری صفحه و بارگذاری مستقیم اسلایدهای ارائه خود در Demio استفاده کنید.

بستر کاربر پسند آنها به شما امکان می دهد با استفاده از نظرسنجی های تعاملی با آمار ، ارائه پیشنهادات و فراخوان برای اقدامات در طول رویداد ، به اشتراک گذاشتن هدایای دستی یا بارگیری پاداش ، سازماندهی و پاسخ به س questionsالات کاربر ، گفتگو با کاربران از طریق عمومی یا خصوصی با مخاطبان خود درگیر شوید. چت کنید و حتی شرکت کنندگان را به صحنه بیاورید.

همچنین می توانید وبینارهای زنده خود را بارگیری کرده و مجدداً در وبینارهای خودکار برای استفاده از موارد ضبط شده یا استفاده از آن در قیف فروش خودکار استفاده کنید. شما همچنین می توانید به وبینار خودکار بپیوندید و در گپ زنده تعامل داشته باشید تا احساس واقعی بودن آن بیشتر شود.

قیمت گذاری: با شروع 49 دلار در ماه برای 50 شرکت کننده.

۷. وبینارهای GetResponse

getresponse

 

GetResponse یک سرویس محبوب بازاریابی از طریق ایمیل است که برای ایجاد سهولت در متمرکز کردن بازاریابی کاربران برای کاربران ، ویژگی وبینار را اضافه کرده است.

می توانید از وبینارهای GetResponse استفاده کنید تا هم وبینارهای زنده و هم بصورت درخواستی اجرا کنید. شما می توانید حداکثر 1000 شرکت کننده زنده داشته باشید ، مرحله را با چندین مجری به اشتراک بگذارید و وبینار نامحدود داشته باشید.

بهترین قسمت این است که شما می توانید به طور خودکار با مخاطبان خود پیگیری کنید ، کمپین های پرورش خودکار را اجرا کنید و پیشنهادات ویژه خود را مستقیماً از طریق پلت فرم اتوماسیون بازاریابی آنها که در قیمت گنجانده شده ، تبلیغ کنید.

شما از تمام ویژگی های قدرتمند وبینار مانند نظرسنجی و نظرسنجی ، اشتراک صفحه نمایش ، تماس برای اقدام در هنگام وبینارها ، تابلوهای سفید تعاملی و موارد دیگر برخوردار هستید.

GetResponse همراه با صفحات فرود داخلی و کانال های فروش است تا به شما در بهینه سازی بیشتر تبدیل ها کمک کند. همچنین می توانید از یکپارچه سازی پنجره های OptinMonster برای جلب مشارکت و اشتراک بیشتر استفاده کنید.

قیمت گذاری: 99 دلار در ماه برای 300 شرکت کننده ، و شامل بیش از 1000 مشترک ایمیل و تمام ویژگی های اتوماسیون بازاریابی آنها است.

بهترین نرم افزار وبینار (Expert Pick) کدام یک است؟

پس از بررسی همه سیستم عامل های معروف وبینار ، ما معتقدیم که GoToWebinar ، LiveStorm و EasyWebinar بهترین نرم افزار وبینار در بازار هستند.

آنها با پخش فیلم با کیفیت بالا و برنامه های قیمت ارزان قیمت ، تمام ویژگی های قدرتمند وبینار را که شما نیاز دارید ، ارائه می دهند.

ابزار تبدیل آنها بهینه شده است تا با اهداف شما چه تولید سرب ، فروش ، دموی در حال اجرا یا هر چیز دیگری همسو باشد. این سیستم عامل ها متناسب با نیازهای تجاری شما تضمین می کنند که حداکثر نتیجه را می گیرید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین بستر نرم افزاری وبینار را برای تجارت خود پیدا کنید

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

۷ Best Webinar Software Platform for Small Businesses (Compared)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده