۸ دلیل برای تبدیل وبلاگ WordPress.com به WordPress.org

سریعترین راه برای شروع یک وبلاگ رایگان ثبت نام در WordPress.com است. بسیاری از وبلاگ نویسان جدید از همین راه شروع می کنند. گرچه مکان خوبی برای شروع است ، WordPress.com محدودیت های مختلفی دارد که با رشد وبلاگ به سرعت مشخص می شود. اگر می خواهید از این محدودیت ها عبور کنید ، باید وبلاگ WordPress.com خود را به WordPress.org تبدیل کنید. در این مقاله ، ما 8 دلیل برای تبدیل وبلاگ WordPress.com به WordPress.org را به شما نشان خواهیم داد.

wp com to wp org

 

۱. پلاگین ها

قدرت واقعی وردپرس از پلاگین ها حاصل می شود که به شما امکان می دهد تقریباً هر کاری را که می خواهید با وب سایت خود انجام دهید. در حال حاضر بیش از 30،000 افزونه رایگان فقط در مخزن WordPress.org موجود است. هزاران افزونه پولی نیز از منابع مختلف دیگری در دسترس است.

wp plugins 1

 

افزونه ها به شما امکان می دهند هر کاری را که می خواهید انجام دهید مانند ایجاد لیست ایمیل ، ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک و موارد دیگر.

وقتی هر چیزی می گوییم ، منظورمان هر چیزی است. اگر می توانید به ویژگی جالبی برای افزودن به سایت WordPress.org خود فکر کنید ، احتمالاً کسی از قبل افزونه ای برای ایجاد چنین کاری ایجاد کرده است.

۲. مضامین

wp themes

 

WordPress.com مجموعه محدودی از مضامین را برای نصب در اختیار شما قرار می دهد. برخی از آنها تم های برتر هستند و قیمت آنها از 50 دلار شروع می شود. با این وجود ، فقط چند صد موضوع برای سایت های WordPress.com در دسترس است.

از طرف دیگر ، هزاران موضوع برای سایت های WordPress.org که خود میزبان هستند در دسترس است.

برخی از فروشگاه های مورد علاقه ما در زمینه تم وردپرس StudioPress ، Elegant Themes و ThemeLab هستند .

۳. اجرای تبلیغات در سایت شما

WordPress.com تبلیغات را در وبلاگ های رایگان وردپرس نمایش می دهد که درآمد آنها را برای پرداخت هزینه وبلاگ های رایگان فراهم می کند. شما نمی توانید نوع تبلیغات در وب سایت خود را کنترل کنید.

برای خاموش کردن تبلیغات می توانید به روزرسانی کنید اما این کار برای شما هزینه دارد.

شما مجاز به انجام تبلیغات در وبلاگ های رایگان WordPress.com خود با استفاده از برنامه های تبلیغاتی شخص ثالث مانند Google Adsense ، BuySellAds ، Lijit ، Vibrant Media و غیره نیستید.

می توانید پیوندهای وابسته را اضافه کنید ، پست های حمایت شده را منتشر کنید یا در یک برنامه تبلیغاتی به نام WordAds شرکت کنید. با این حال ، ورود به برنامه WordAds محدود به کاربران WordPress.com با بازدید بالا و محتوای مناسب است. در مورد نوع پیوندهای وابسته می توانید محدودیت هایی نیز ایجاد کنید.

در یک سایت وردپرسی که میزبان خود شما است ، شما تصمیم می گیرید که آیا تبلیغات را اجرا کنید یا خیر. شما کنترل می کنید چه نوع تبلیغاتی در وب سایت شما نمایش داده شود. شما می توانید پیوندهای وابسته را به وبلاگ خود اضافه کنید یا به هر برنامه تبلیغاتی که می خواهید بپیوندید و تبلیغات را در وب سایت خود نمایش دهید (مشاهده کنید چگونه Google Adsense را به سایت وردپرس خود اضافه کنید ).

حتی ممکن است با استفاده از بهترین پلاگین های تبلیغاتی تبلیغات خود را مدیریت کنید . از همه مهمتر ، شما فردی هستید که از طریق این تبلیغات درآمد کسب می کنید.

۴. مارک شخصی خود

با داشتن یک سایت WordPress.org خود میزبان ، نام دامنه خود را دریافت می کنید. این نام دامنه هویت برند شما است.

مطمئناً نمی توانید نام تجاری خود را با یک آدرس وب مانند JohnSmith.wordpress.com به اشتراک بگذارید وقتی می توانید نام دامنه خود را دریافت کنید. ما لیستی از چند ابزار عالی و نکات برای انتخاب بهترین نام دامنه برای وبلاگ شما داریم.

با بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وردپرس ، آدرس ایمیل مارک دار خود را مانند you@yourdomain.com دریافت می کنید که در کارت ویزیت شما واقعاً جالب است.

WordPress.com به شما امکان می دهد نام دامنه خود را با قیمت 13 دلار در سال دریافت کنید. اما این دامنه همچنان در سرورهای WordPress.com میزبانی خواهد شد. برای نام دامنه خود هیچ سرویس ایمیل دریافت نمی کنید. اگر برای دامنه ای که از WordPress.com خریداری کرده اید سرویس ایمیل می خواهید ، پس مجبورید با پرداخت هزینه اضافی از یکی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل سرویس ایمیل بخرید.

۵. گزینه های کسب درآمد

وبلاگ های رایگان در WordPress.com فاقد راه حل تجارت الکترونیکی هستند. اگر می خواهید ویژگی های تجارت الکترونیکی را به یک وبلاگ WordPress.com اضافه کنید ، لازم است که طرح تجاری WordPress.com را که هزینه آن 299 دلار در سال است و فقط با دو گزینه shopify یا Ecwid ارائه می شود ، ارتقا دهید .

همچنین بخوانید:   چگونه اندازه قلم را به راحتی در وردپرس تغییر دهیم

یک مزیت بزرگ یک سایت WordPress.org که میزبان خود است این است که شما می توانید به راحتی یک راه حل کامل eComemrce مانند WooCommerce یا Easy Digital Downloads را به وب سایت خود اضافه کنید.

این به شما امکان می دهد از وب سایت خود چیزهایی را بفروشید ، محتوای برتر ارائه دهید و تجارت خود را توسعه دهید. حتی اگر تازه کار خود را به عنوان یک وبلاگ کوچک آغاز کرده اید ، باز هم می خواهید این گزینه را باز نگه دارید.

۶. آزادی حرکت ، مقیاس ، رشد

growth

 

WordPress.com به شما امکان می دهد هر زمان که خواستید داده های خود را صادر کرده و به سایت خود میزبان خود بروید. با این حال ، جابجایی دردسر زیادی دارد. همچنین با WordPress.com فقط به یک شرکت میزبان محدود می شوید. برنامه VIP WordPress.com آنها یک راه حل خارق العاده برای وب سایت های بزرگتر است ، اما بسیار گران قیمت است.

یک سایت WordPress.org کاملاً متعلق به شماست. شما می توانید از یک سایت وردپرس کامل با تمام داده های خود پشتیبان تهیه کرده و هر زمان که بخواهید به یک شرکت میزبان دیگر بروید. درصورتی که وب سایت شما ناگهان فراتر از انتظارات شما رشد کند ، در این صورت گزینه های بسیار متنوعی در محدوده قیمت های مختلف برای انتخاب خواهید داشت.

از به اشتراک گذاشته وردپرس میزبانی خدمات مانند تالارها و سایتها به مدیریت وردپرس میزبانی راه حل مانند Pagely و WPEngine ، هستند بسیاری از انتخاب ها و گزینه های موجود برای خود میزبان سایت های وردپرس وجود دارد.

۷. ساختن یک دارایی وب

ایجاد یک وب سایت با نام دامنه شخصی بسیار کاربردی تر است و اگر می خواهید در آینده سرمایه گذاری خود را جلب کنید یا می خواهید ملک وب خود را بفروشید ، پتانسیل بیشتری دارد.

انتقال وبلاگ WordPress.com خود به کاربر دیگری امکان پذیر است. با این حال ، همانطور که هر کسی که با خرید و فروش خواص وب کار می کند به شما می گوید که پتانسیل بسیار کمی برای وب سایت هایی که در زیر دامنه های رایگان میزبانی می شوند وجود دارد.

اگر برای ساختن وبلاگ خود وقت و تلاش جدی می گذارید ، سایت وردپرس دارای میزبانی وب بسیار بیشتر از سایتی است که به عنوان وبلاگ رایگان WordPress.com میزبانی می شود.

۸. کد را سفارشی کنید

با داشتن یک سایت وردپرس میزبان خود ، می توانید کد را ویرایش کرده و هر آنچه را که می خواهید سفارشی کنید. می توانید به پرونده های PHP طرح زمینه و پلاگین های خود دسترسی پیدا کرده و تغییراتی در آنها ایجاد کنید.

حتی می توانید طرح زمینه کودک خود را ایجاد کرده و به افزونه مخصوص سایت خود کد اضافه کنید . به راهنمای مبتدی برای چسباندن قطعه از وب در وردپرس مراجعه کنید .

همچنین شما می توانید پرونده های اصلی وردپرس را نیز اصلاح کنید ، اما به هیچ وجه توصیه نمی شود.

از طرف دیگر ، WordPress.com توانایی محدودی را برای افزودن CSS سفارشی به مضامین شما ارائه می دهد. به هیچ وجه نمی توانید هر فایل PHP را برای افزودن کد سفارشی خود اصلاح کنید.

امیدواریم این مقاله دلایل کافی برای تبدیل وبلاگ WordPress.com به WordPress.org را در اختیارتان قرار دهد

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

۸ Reasons to Convert Your WordPress.com Blog to WordPress.org

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده