خدمات سئو سایت در قم

اگر سایت شما سئو نیست پس شما وجود ندارید!

اکثر کسب و کار های امروزی نیاز به یک سایت خوب برای فروش محصولات یا معرفی خود دارند و پس از ساخت سایت خود منتظر مشتری هستند ولی هیچ وقت مشتری آنها نخواهد رسید! سئو یعنی بهینه کردن سایت و رعایت یک سری پروتکل های گوگل که باعث میشود سایت شما در گوگل رتبه بگیرد و جز سایت های اول بیایید. و سئو کردن سایت باعث جذب مشتری و فروش چندین برابر خواهد شد!

seo

سئو چیست؟

همانطور که گفته شد سئو سایت یعنی بهینه سازی سایت و رعایت ۲۱۰ تا از پروتکل های گوگل که باعث رتبه گرفتن شما میشود. اکثر افراد به دنبال ساخت سایت برای کسب و کار خود هستند تا بتوانند از آنها فروش بیشتر داشته باشند اما اهمیت سئو در سایت رو نمیدونند!! به همین دلیل باعث میشه که هنگامی که سایتشون رو ایجاد کردند یا گوگل آنها را نشان ندهد یا در صفحات آخر نشان داده بشن که کمتر کسی یا بهتر بگم هیچ کس! به آن صفحات سر نمیزند. بنابراین باید سایت سئو بشود و پروتکل های گوگل رعایت شود تا گوگل هم آنها را جز رتبه های اول خود بیاورد تا هم بهتر دیده بشن هم راحت تر و چندین برابر فروش داشته باشن.

seo chist

مزایای انتخاب تیلو وب در انجام خدمات سئو

hat

سئو کلاه سفید

سئو سایت با توجه به پروتکل های گوگل انجام میشود که باعث رتبه بهتر در گوگل میشود.

بالا رفتن نتایج گوگل

هدف اصلی از انجام خدمات سئو بهتر دیده شدن سایت شما است که تیلو وب این خدمت را برای شما انجام میدهد.

لینک سازی استاندارد

تولید لینک سازی با اصول دقیق گوگل برای سایت شما توسط تیلو وب به  انجام میرسد.

تولید محتوای قدرتمند

تولید محتوای مهم ترین اصل در بهینه سازی سایت است که تیلو وب برای شما قدرتمند ترین محتوا را تولید کرده تا رتبه برتر گوگل را دریافت نمایید.

خدمات سئو

خدمات زیر در تمامی پلن های سئو تیلو وب مشترک می باشد و تعداد کلمات بر قیمت تاثیر گذار است.

 • ثبت کسب و کار در Google Map
 • پشتیبانی تلفنی
 • افزایش سرعت سایت
 • لینک سازی خارجی 
 • لینک سازی داخلی
 • سئو نام برند در گوگل و رتبه گرفتن
 • گزارش های لحظه ای
 • برسی رقبا 
 • امکان تولید محتوای متنی و تصویری
 • نصب افزونه Search Console
 • کنترل وضعیت روزانه
 • بهینه سازی عنوان صفحات 
 • تقویم تولید محتوای وب سایت
 • تنظیم ALT تصاویر وب سایت
 • اجرای پروتکل Hotlink
2 min 2

هزینه سئو سایت

بسته برنزی

۴.۵

میلیون تومان

 1. ۳ کلمه با سختی ۱ تا ۱۰
 2. ۵ تولید محتوا رایگان
 3. ۱ ریپورتاژ ۶۰۰ هزار تومانی رایگان

بسته نقره ای (پر فروش)

۶.۵

میلیون تومان

 1. ۳ کلمه با سختی ۱۰ تا ۲۰
 2. ۱۰ تولید محتوا رایگان
 3. ۱ ریپورتاژ ۱ میلیون تومانی رایگان

بسته طلایی

۹

میلیون تومان

 1. ۵ کلمه با سختی ۲۰ تا ۳۵
 2. ۲۰ تولید محتوا رایگان
 3. ۱ ریپورتاژ ۲ میلیون تومانی رایگان

۳ گام اصلی سئو

analiz

گام اول

اولین گام در اجرای سئو این است که نقاط ضعف و قوت سایت مشخص شود. تا بتوانیم به راحتی بهینه سازی سایت را برای موتور های جستوجو و در مقایسه با سایر رقبا انجام داد. برسی اولیه و کامل سایت یک مرحله اجباری برای افزایش کارآیی سئو است. زیرا مواردی که نیاز به بهبود دارند را نشان میدهند.

گام دوم

انتخاب و یافتن کلمات کلیدی یک گام مهم در سئو است، زیرا کل فرآیند بهینه سازی موتور های جستجو، تحت تاثیر انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی برای ایجاد یک محتوای ارزشمند است. اصلی ترین کار در این گام تهیه لیستی از کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار است. صفحه هایی از جمله صفحه وبلاگ، تماس با ما و … که نیاز به سئو شدن دارند بر اساس کلمات کلیدی مربوط به آن بهینه میشوند.

kyword
tolid mohtava

گام سوم

محتوای بهینه سازی شده پل ارتباطی کسب و کار مربوطه برای دستیابی به بالاترین رتبه در نتایچ گوگل است. این گام نیاز به برنامه ریزی، تولید، انتشار و بروزرسانی دارد که با استفاده از کلمات کلیدی انتخاب شده انجام میشود. محتوا باید مزایای رقابتی محصولات را نشان داده و به تمام سوالات کاربران پاسخ دهد. رفع نیاز کاربر از مهمترین موارد در تولید محتوای ارزشمند است.

نمونه کار های سئو ما

مشاور سئو

در حقیقت مشاور سئو به کسی گفته میشود که متخصص سئو بوده و دارای نمونه کار و سابقه بالایی است، که میتواند با آنالیز کسب و کار شما را برای رسیدن به ترافیک سئو ارگانیک بالا و فروش بیشتر راهنمایی کند. 

سه هدفی که مشاور سئو باید به آن تحقق بخشد:

 • افزایش آگاهی از برند
 • افزایش ترافیک موثر و هدفمند
 • بازگشت سرمایه
 
اگر برای کسب و کار خود نیاز به مشاوره سئو دارید میتوانید از طریق فرم روبروی به مشاوران تیلو وب پیام داده و مشکل یا سوال خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند.

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی

سوالات متدوال

خدمات سئو مجموعه ای از اقداماتی است که توسط آژانس موقعیت یابی وب با هدف افزایش ترافیک دریافتی یک پورتال از گوگل استفاده میشود.

در حقیقت مشاور سئو به کسی گفته میشود که متخصص سئو بوده و دارای نمونه کار و سابقه بالایی است، که میتواند با آنالیز کسب و کار شما را برای رسیدن به ترافیک سئو ارگانیک بالا و فروش بیشتر راهنمایی کند.

زیرا تیلو وب دارای سابقه و نمونه کار بوده و در سئو سایت تخصص دارد و در هنگام سئو سایت شما قبل یا بعد از آن مشاوران ما به صورت رایگان به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

زمانی که مشکلات فنی از جمله محتوای تکراری، اسپم سایت، ارور های مختلف نظیر ۴۰۴،  کند بودن سایت وجود دارد و یا زمانی که نیاز به افزایش نرخ کلیک، اصلاح نقشه سایت و رفع خطای کنونیکال دارید لازم است از مشاور سئو استفاده کنید.

FAQ

ارتباط با ما

ارتباط از طریق دفتر قم

آدرس دفتر: استان قم، شهر قم، پردیسان، بلوار امامت، خیابان هانی بن عروه، خیابان احمد گلی، کوچه ۱۲، پلاک ۱

جهت مراجعه حضوری حتما از قبل هماهنگ نمائید

جهت هماهنگی برای مشاوره:

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده