۶ بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد HR برای مشاغل کوچک (۲۰۲۱)

ما با توجه به داشتن بیش از ۱۵۰ عضو تیم در سراسر جهان که در سراسر جهان گسترش یافته اند ، بسیاری از افراد از ما سوال کرده اند که چگونه برای تیم از راه دور حقوق و دستمزد و منابع انسانی را اداره می کنیم.

نرم افزار حقوق و دستمزد HR می تواند وظایف HR را ساده کرده و حقوق پرداخت را به آسانی کلیک یک دکمه انجام دهد.

در این مقاله ، ما بهترین نرم افزارهای حقوق و دستمزد منابع انسانی را که می توانید برای مشاغل کوچک خود از جمله تیم های از راه دور استفاده کنید ، انتخاب کرده ایم.
best hr payroll opengraph

 

چرا به نرم افزار حقوق و دستمزد HR نیاز دارید؟

فرایندهای منابع انسانی مانند استخدام ، پردازش کارمندان ، اجرای حقوق و دستمزد و مدیریت مزایا بسیار وقت گیر است. شما به عنوان یک مالک مشاغل کوچک ، به دنبال صرفه جویی در وقت و هزینه خود هستید.

با استفاده از نرم افزار HR payroll می توانید کارهای خاص را خودکار کرده و برای بهبود عملکرد کسب و کار خود داده جمع آوری کنید.

استفاده از نرم افزار HR حقوق و دستمزد می تواند به ساده سازی تجارت کوچک شما از بسیاری جهات کمک کند:

  • این به شما کمک می کند تا تیم منابع انسانی شما کارآمدتر شود ، بنابراین آنها می توانند در پروژه های دیگر کار کنند
  • این اطمینان می دهد که شما همیشه مبلغ مناسب را پرداخت می کنید و از آن صرف نظر می کنید
  • این به شما کمک می کند تا از جریمه و رعایت نکات مربوط به انطباق جلوگیری کنید
  • مدیریت PTO و جوایز را بسیار آسان تر می کند
  • ارائه خدمات بیمه درمانی کارمندان و سایر مزایا را آسان می کند
  • این کار پردازش کارکنان را ساده می کند ، بنابراین استخدام های جدید می توانند زودتر به کار بپردازند

اگر یک فروشگاه آنلاین یا وب سایت مشاغل کوچک را اداره می کنید ، پس استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد HR زندگی شما را راحت تر و کارمندانتان را شادتر می کند.

مهم نیست که تیم شما حضوری باشد یا از راه دور ، می توانید از این نرم افزار منابع انسانی برای ساده سازی فعالیت های تجاری خود استفاده کنید.

گفته شد ، بیایید نگاهی به بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد HR بیندازیم که می توانید در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید .

۱.Gusto

gusto hr payroll software

 

Gusto از نظر ویژگی ها و سهولت استفاده بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد است. آنها عملکرد و انعطاف پذیری فراوانی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید تنظیمات ایده آل حقوق و حقوق بشر را برای مشاغل کوچک خود ایجاد کنید.

درست مثل شما توسط بیش از ۱۰۰۰۰۰ مشاغل کوچک استفاده می شود.

تنظیم سیستم حقوق و دستمزد مبتنی بر ابر ساده است ، بعلاوه به کارگران شما داشبوردی برای مدیریت اطلاعات کارمندان خود می دهد.

شما ویژگی های استاندارد مدیریت حقوق و دستمزد مانند کسر و تشکیل پرونده های خودکار ، سپرده های مستقیم و W-2 و 1099 را پیدا خواهید کرد.

این به طور خودکار مالیات های محلی ، ایالتی و فدرال را محاسبه و تشکیل می دهد. همچنین تعداد زیادی ادغام با نرم افزارهای حسابداری معروف مانند Quickbooks ، Clover ، Xero و موارد دیگر وجود دارد.

هنگامی که ما کوچکتر بودیم ، از ویژگی های منابع انسانی آنها استفاده می کردیم ، اما از آنجایی که تیم ما اکنون در سراسر جهان رشد کرده است ، از آن بزرگتر شده ایم و گوستو از اعضای تیم غیرآمریکایی پشتیبانی نمی کند.

با این حال ، سیستم عامل آنها دارای قابلیت های منابع انسانی کافی است تا بتواند ابزاری همه در یک برای بیشتر مشاغل کوچک مستقر در ایالات متحده باشد.

به عنوان مثال ، شما می توانید برنامه های ثبت نام بیمه خدمات درمانی کارمندان ، ۴۰۱k ، هزینه کارگران ، مزایای رفت و آمد و برنامه های پس انداز کارکنان را تنظیم کنید.

Gusto دارای طیف وسیعی از ویژگی های پردازنده کارکنان مانند نامه های پیشنهادی سفارشی ، امضای اسناد و ذخیره سازی ، لیست چک های در حال انجام ، حتی ایجاد و مدیریت حساب نرم افزار است.

همچنین ابزارهای ردیابی زمان ، تشکیل پرونده اداری مطابقت ، نظرسنجی های ناشناس و نمودارهای سازمانی مجازی برای کاربران در برنامه های بالاتر وجود دارد.

از همه بهتر ، گوستو قیمت ماه به ماه را ارائه می دهد. بنابراین ، هنگام جابجایی یا راه اندازی سیستم جدید حقوق و دستمزد ، خطر کمتری وجود دارد.

این برنامه ها از ۱۹ دلار در ماه برای تیم های کوچک ۱ تا ۲ نفره شروع می شود. بیشتر صاحبان مشاغل کوچک ، طرح هسته را با ارزش ترین ارزیابی می کنند ، شروع این برنامه با 39 دلار در ماه است. برنامه های سطح بالاتر ویژگی های بیشتری مانند ردیابی زمان را در اختیار شما قرار می دهند.

بررسی تخصصی: ما معتقدیم Gusto بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد برای مشاغل کوچک است. آنها تجربه ای بدون دردسر را ارائه می دهند و بهترین قسمت این است که نیکل و هزینه ای را برای شما فراهم نمی کنند که شما از خدمات حقوق و دستمزد بانک یا برخی دیگر از بازیگران مشهور صنعت استفاده کنید.

۲.BambooHR

bamboohr logo

 

BambooHR بهترین نرم افزار منابع انسانی برای مشاغل کوچک است.

این یک سیستم مدیریت منابع انسانی کامل (HRMS) است و بیش از 20،000 شرکت برای مدیریت کارهای منابع انسانی اعتماد دارند. این بسیار بصری ، استفاده آسان و مناسب برای شرکت ها در هر اندازه است.

سیستم مبتنی بر ابر بر وظایف منابع انسانی مانند استخدام ، غرامت ، پردازش و فرهنگ شرکت متمرکز است.

یک سیستم ردیابی متقاضی (ATS) وجود دارد که روند استخدام و ویژگی های مدیریت عملکرد را برای بهبود فرهنگ شرکت شما تسریع می کند.

این برنامه همچنین شامل ردیابی مزایای کارکنان ، مدیریت PTO ، انجام آسان کارکنان ، آموزش و موارد دیگر است.

این ابزار SaaS در جمع آوری داده های کارمندان بسیار مهم است ، که تصمیم گیری آگاهانه در مورد استخدام های جدید را برای صاحبان مشاغل آسان می کند.

این یکی از معدود ارائه دهندگانی است که به عنوان یک ابزار مدیریت سرمایه انسانی (HCM) واجد شرایط است ، که به کارکنان شما کمک می کند تا به پتانسیل خود برسند.

توجه: ما در 27 کشور یک تیم راه دور در سراسر جهان داریم ، بنابراین ما شروع به استفاده از BambooHR کردیم. آنها مدیریت همه چیز در چندین کشور و مناطق زمانی را ساده می کنند.

برنامه تلفن همراه Android و iOS آنها بسیار مفید است و به اعضای تیم اجازه می دهد تا اطلاعات خود را در خانه یا مسافرت مدیریت کنند. همچنین یافتن اطلاعات تماس کارمندان در سراسر سازمان شما را آسان می کند.

BambooHR قیمت گذاری سفارشی را بر اساس نیازهای تجاری شما ارائه می دهد. اما دو طرح مختلف وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

طرح Essentials دارای ویژگی های استاندارد مدیریت منابع انسانی مانند PTO ، مدیریت مزایا ، ذخیره اسناد و موارد دیگر است.

در حالی که ، طرح مزیت شامل ATS ، ویژگی های پردازنده و خارج از برد و قابلیت گزارشگری پیشرفته است.

از آنجا که BambooHR ویژگی های حقوق و دستمزد کامل را ارائه نمی دهد ، ما از Gusto و BambooHR با هم استفاده می کنیم تا تمام نیازهای منابع انسانی و حقوق و دستمزد خود را مدیریت کنیم.

با این وجود ، افزونه هایی برای تشکیل پرونده مالیات ، ورود به زمان و برگه های زمانی ، پرداخت اضافه کار و ابزارها و ارزیابی های مختلف برای بررسی عملکرد کارمندان پیدا خواهید کرد.

BambooHR با در نظر گرفتن مشاغل کوچک طراحی شده است ، اما همچنین توسط شرکت هایی مانند ZipRecruiter ، Grammarly و Postmates استفاده می شود . این نرم افزار می تواند با رشد شرکت شما با شما رشد کند و ما می توانیم 100٪ آن را تضمین کنیم.

 

۳. OnPay

onpay hr payroll

 

OnPay نرم افزار حقوق و دستمزد HR را ارائه می دهد و گزینه ای عالی برای رشد مشاغل کوچک و استارتاپ ها است.

راه حل حقوق و دستمزد آنها انعطاف پذیر است و از صاحبان مشاغل دارای کارمند پیمانی ، نیمه وقت و ساعتی پشتیبانی می کند. مدیریت همه اینها به تنهایی ممکن است دشوار و وقت گیر باشد ، اما با OnPay انجام این کار بسیار آسان تر است.

از آنجا که حقوق و دستمزد به طور خودکار اجرا نمی شود ، می توانید قبل از اجرای لیست حقوق ، کارمندان خود را انتخاب کنید. به اندازه سایر راه حل ها خودکار نیست ، اما برخی از صاحبان مشاغل ممکن است نیاز به کنترل بیشتری داشته باشند.

می توانید از طریق سپرده مستقیم ، چک چاپی یا کارت نقدی به کارمندان پرداخت کنید.

این شامل سایر ویژگی ها مانند اجرای حقوق و دستمزد نامحدود ، تشکیل پرونده مالیات ، پشتیبانی از برنامه ها و نرخ های مختلف حقوق ، نگهداری بیمه بیکاری و موارد دیگر است.

همچنین می توانید لیست حقوق و دستمزد مشاغل خود را با نرم افزار حسابداری و ردیابی زمان مورد نظر خود ادغام کنید.

قیمت گذاری ساده است ، با هزینه پایه ۳۶ دلار در ماه و ۴ دلار اضافی برای هر نفر. بنابراین اگر یک شرکت 50 نفره باشید ، ماهانه 236 دلار پرداخت خواهید کرد.

از آنجا که فقط یک طرح وجود دارد ، به تمام ویژگی ها از جمله ابزارهای منابع انسانی دسترسی پیدا می کنید.

ابزارهای HR همراه شامل الگوهایی برای نامه های پیشنهادی کارمندان ، مدیریت خاموش وقت پرداخت شده ، مدیریت اسناد منابع انسانی و موارد دیگر است.

بررسی تخصصی: ما معتقدیم OnPay بهترین ابزار منابع انسانی و حقوق و دستمزد برای مشاغل با کارگران قراردادی و ساعتی است.

۴.QuickBooks
intuit quickbooks hr payroll

 

همچنین بخوانید:   7 بهترین افزونه LMS وردپرس در مقایسه (موافقان و مخالفان)

Quickbooks Payroll یکی از بسیاری از محصولات Intuit است که برای سهولت زندگی صاحبان مشاغل کوچک طراحی شده است.

اگر در حال حاضر از نرم افزار حسابداری QuickBooks استفاده می کنید ، اضافه کردن QuickBooks Payroll فقط چند کلیک طول می کشد. این یک رابط کاربری دوستانه مبتدی دارد و وظایف حقوق و دستمزد را نسیم می کند.

شما ویژگی های مفیدی مانند ضبط رسید تجاری ، مالیات و حقوق و دستمزد خودکار ، گزارش های عمیق و پشتیبانی از همه ۵۰ ایالت را پیدا خواهید کرد.

Quickbooks همچنین با MammothHR همکاری کرده است تا ویژگی های HR مورد نیاز شما را ارائه دهد.

آنها هیچ گونه قیمت گذاری قراردادی را که از ۴۵ دلار در ماه برای برنامه هسته شروع می شود ، ارائه نمی دهند. این طرح تمام ویژگی های لازم برای مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد از جمله ، حقوق و دستمزد خودکار ، مزایای سلامتی ، برنامه های 401k و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین برنامه های سطح بالاتر را پیدا خواهید کرد که از ۷۵ دلار در ماه شروع می شود و ویژگی های اضافی مانند واریز مستقیم در همان روز ، پشتیبانی از کارگران و ردیابی زمان همراه را به شما می دهد.

بررسی تخصصی: ما معتقدیم QuickBooks Payroll بهترین نرم افزار حقوق و حقوق بشر برای مشاغلی است که از نرم افزار حسابداری Quickbooks استفاده می کنند. با این اوصاف ، ما از QuickBooks برای حسابداری و حسابداری خود استفاده می کنیم ، اما ترجیح می دهیم از Gusto استفاده کنیم زیرا آنها به ما در رعایت شرایط کمک می کنند و واقعاً تجربه را بدون دردسر می کنند.

۵. Paychex

paychex hr payroll

 

Paychex یکی دیگر از گزینه های رایج برای نرم افزار آنلاین حقوق و دستمزد منابع انسانی برای مشاغل کوچک است.

استفاده از آن آسان است و به ویژگی های حقوق و دستمزد مانند گزارش استخدام جدید ، اداره مالیات بر حقوق ، سپرده مستقیم ، ردیابی زمان و موارد دیگر مجهز است.

جایی که واقعاً برجسته است ، ویژگی های گزارشگری آن است.

اگر یکی از برنامه های بالاتر را دارید ، می توانید به ۱۶۰ گزارش مختلف دسترسی پیدا کنید یا گزارشات را بر اساس پارامترهای خود ایجاد کنید. این به شما کمک می کند برای رشد تجارت خود تصمیمات داده محور بگیرید.

داشبورد آنلاین با کاربرد آسان به شما امکان می دهد فرایندهای حقوق و دستمزد ، بیمه و مزایای درمانی ، بازنشستگی و موارد دیگر را مدیریت کنید. کارگران همچنین یک پورتال سلف سرویس کارمندان برای مدیریت اطلاعات شخصی خود دارند.

همچنین می توانید نرم افزار حسابداری موجود خود مانند Quickbooks یا Xero را مستقیماً به لیست حقوق وصل کنید.

بهترین برنامه برای بیشتر مشاغل کوچک PayChex Flex Select خواهد بود. این طرح شامل ویژگی های استاندارد حقوق و دستمزد ، همراه با HR و عملکرد مدیریت کارکنان است.

قیمت گذاری برای برنامه های PayChex بصورت آنلاین پنهان است ، اما قیمت گذاری آن بر اساس قیمت است ، بنابراین براساس ویژگی های مورد نیاز خود پرداخت خواهید کرد.

اگر ویژگی های پیشرفته HR مانند آموزش کارکنان و بازخورد عملکرد را می خواهید ، به طرح Paychex Flex Enterprise نیاز دارید.

بررسی تخصصی: ما معتقدیم Paychex بهترین نرم افزار حقوق و حقوق بشر برای مشاغل مورد نیاز برای گزارش دقیق است.

۶. ADP

adp logo

 

ADP خدمات قوی حقوق و دستمزد را برای مشاغل کوچک و در حال رشد ارائه می دهد.

ADP در زمینه تأمین منابع انسانی خارج از سازمان برای شرکت های بزرگ مقدم است. اما ، آنها سرویس RUN را ارائه می دهند ، که چندین دهه تجربه منابع انسانی را در یک نرم افزار آسان برای استفاده جمع می کند.

با استفاده از ADP RUN ، ویژگی های استاندارد مانند ثبت آسان مالیات ، حقوق و دستمزد خودکار ، سپرده مستقیم ، انطباق برای 50 کشور ایالات متحده ، همراه با کارت های زمانی تلفن همراه و وب برای کارمندان را پیدا خواهید کرد.

همچنین ویژگی های یکپارچه منابع انسانی مانند بیمه سلامت کارمندان ، خدمات بازنشستگی و فرایندهای پردازشی داخلی برای کارمندان جدید وجود دارد.

ADP قیمت گذاری خود را به صورت عمومی به اشتراک نمی گذارد.

اما ، قیمت گذاری برای تجارت شما سفارشی است. اگر فقط به کمک حقوق و دستمزد نیاز دارید ، این ارزان تر از بسته نرم افزاری حقوق و دستمزد با هم است.

این برنامه های گران قیمت ویژگی هایی مانند بررسی سوابق کارمندان ، ادغام با ZipRecruiter و ویژگی های پیشرفته تر حقوق و دستمزد مانند کسر مالیات بیکاری و تزئین دستمزد را ارائه می دهند.

بررسی تخصصی: ما اعتقاد داریم ADP بهترین ارائه دهنده حقوق و دستمزد و منابع انسانی طولانی مدت برای مشاغلی است که به خدمات گسترده ای نیاز دارند. با این حال ممکن است قیمت گذاری آنها نسبت به مشاغل کوچک احساس غیر دوستانه ای داشته باشد.

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد HR برای شما کدام یک است؟

پس از بررسی دقیق همه ارائه دهندگان برتر خدمات حقوق و دستمزد HR ، ما معتقدیم که Gusto بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد HR در بازار است.

برنامه های آنها انعطاف پذیر و مقرون به صرفه است و می تواند از مشاغل یک نفره تا مشاغل با هزاران کارمند پشتیبانی کند. در کنار این ویژگی ها ، یک تیم پشتیبانی مشتری مفید و اختصاصی خواهید یافت.

بهترین قسمت این است که گوستو یک راه حل کامل “همه در یک” است. این برنامه حقوق و دستمزد خودکار ، پشتیبانی مالیاتی ، ویژگی های منابع انسانی و مزایای منحصر به فرد کارمندان را ارائه می دهد که سایر راه حل های نرم افزاری ارائه نمی دهند.

gusto best hr payroll software recommendation

 

به تمام دلایل بالا ، ما تصمیم گرفتیم از Gusto در تجارت خودمان استفاده کنیم و آن را به عنوان بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد HR در بازار ارزیابی کنیم.

در تحقیقات ما ، BambooHR و OnPay چند ثانیه بسیار نزدیک بودند. ما برای هر کار مرتبط با منابع انسانی از BambooHR در تجارت خود استفاده می کنیم. با این وجود ، نبود ویژگی های کامل حقوق و دستمزد ، آن را به عنوان یک ابزار همه در یک کار متوقف می کند.

با استفاده از هر یک از این ابزارها نمی توانید اشتباه کنید. اگر استفاده از بیش از یک نرم افزار مخالف نیستید ، ترکیبی از Gusto و BambooHR از تجارت جهانی ما با بیش از 150 کارمند پشتیبانی می کند و می تواند همان کار را برای شما انجام دهد.

ما همچنین به ارائه دهندگان خدمات دیگر مانند Patriot ، Zenefits ، CoreHR ، Paycor ، SurePayroll و موارد دیگر پرداختیم.

با این حال ، ما تصمیم گرفتیم که همه آنها را لیست نکنیم ، بنابراین می توانیم با جلوگیری از فلج شدن در تصمیم گیری ، به تصمیم گیری شما کمک کنیم. هدف ما همیشه این است که انتخاب بهترین ارائه دهنده نرم افزار برای نیازهای تجاری خود را برای شما آسان کنیم.

سوالات متداول نرم افزار HR Payroll

پس از کمک به هزاران صاحب مشاغل در انتخاب بهترین نرم افزار منابع انسانی و حقوق و دستمزد ، به سوالات مختلفی پاسخ داده ایم.

در زیر برخی از سوالات متداول در مورد HR و راه حل های آنلاین حقوق و دستمزد آورده شده است.

آسانترین نرم افزار حقوق و دستمزد برای استفاده چیست؟

ساده ترین نرم افزار حقوق و دستمزد برای استفاده Gusto است . کاربر روی صفحه ساده ، ساده و حتی سرگرم کننده است. به عنوان مدیر منابع انسانی یا صاحب مشاغل ، می توانید به سادگی حقوق و دستمزد و مالیات خود را تنظیم کنید.

بعلاوه ، کارمندان شما داشبوردی برای مدیریت اطلاعات کارمندان خود ، بارگیری مطالب پرداخت حقوق و موارد دیگر دارند.

با این اوصاف ، استفاده از اکثر نرم افزارهای پردازش آنلاین حقوق و دستمزد در لیست ما آسان است. OnPay گزینه خوب دیگری برای ارائه یک تجربه کاربری خوب است.

بهترین نرم افزار منابع انسانی برای مشاغل کوچک چیست؟

بهترین نرم افزار منابع انسانی برای مشاغل کوچک BambooHR است .

این برنامه های قابل تنظیم تضمین می کنند که شما یک راه حل عالی انسانی برای نیازهای تجاری منحصر به فرد خود دریافت می کنید.

به علاوه ، می تواند به راحتی از شرکت های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ پشتیبانی کند.

این همان چیزی است که ما برای مدیریت منابع انسانی برای تیم راه دور جهانی بیش از ۱۵۰ نفر استفاده می کنیم.

بهترین نرم افزار رایگان حقوق و دستمزد چیست؟

نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان وجود دارد ، اما استفاده از آنها را توصیه نمی کنیم.

حقوق و دستمزد یک فرآیند پیچیده است که به پیگیری و پرداخت کارمندان ، به علاوه نگه داشتن مبلغ صحیح برای مالیات نیاز دارد.

نرم افزار پرداخت حقوق و دستمزد مانند OnPay و Gusto از دقت و امنیت بیشتری نسبت به گزینه های رایگان برخوردار هستند. آنها به شما کمک می کنند در هنگام صرفه جویی در وقت مقررات ، در وقت خود صرفه جویی کنید ، بنابراین می توانید بر رشد تجارت خود تمرکز کنید.

آیا می توانم از اکسل برای حقوق و دستمزد استفاده کنم؟

بله ، بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک از Excel برای محاسبه دستمزد دستی استفاده می کنند. با این حال ، این فقط در صورتی کار می کند که تعداد کمی کارمند و یک تجارت نسبتاً ثابت داشته باشید.

همچنین ، هیچ تضمینی برای محاسبات دقیق شما وجود ندارد.

اگر بودجه دارید ، توصیه می کنیم روی نرم افزار پرداخت حقوق و دستمزد سرمایه گذاری کنید. گزینه های مقرون به صرفه ای وجود دارد ، به خصوص اگر فقط چند کارمند داشته باشید.

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد منابع انسانی را برای تجارت کوچک خود انتخاب کنید

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع :

۶ Best HR Payroll Software for Small Businesses (2021)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده