تیلو وب

طراحی سایت

سوالات متداول

در این قسمت ما قصد داریم سوالات متداولی که کاربران تیلو وب از ما پرسیدن و ما جواب داده ایم را با شما به اشتراک بگذاریم تا سوالات شما هم برطرف شود اگر هم سوالی که برای شما پیش آمده در باکس های زیر نبود سوال خود را در انتهای این صفحه از ما بپرسید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم.

لوگو تیلو وب

۱ـ بهترین ابزار برای کسب و کار اینترنتی: بهترین ابزار برای کسب و کار اینترنتی ایجاد یک وبسایت است.

۲ـ امکانات بی نظیر: با داشتن یک سایت اینترنتی میتوانید به صورت اتوماتیک فروش داشته باشید. 

۳ـ دسترسی همیشگی به کاربران: شما از طریق وبسایت میتوانید در هر زمانی که خواستید با کاربرانتان در ارتباط باشید.

۴ـ برند سازی: اکثر برند های بزرگ موفق دارای سایت هستند.

۵ـ سرمایه گذاری در دراز مدت: در سایت هر چه از عمر سایت شما بگذرد به اعتبار شما افزوده میشود، و تعداد کاربران نیز بالا میرود که این به سود شما است.

بله؛ پشتیبانی به صورت پیش فرض تا ۱۵ روز پس از طراحی سایت میباشد و کاربر طی این ۱۵ روز میتواند از دوره آزمایشی وبسایت، خطاها و مشکلات را به ما گزارش دهد تا تغییرات را روی سایت اعمال شود.

سایت های فروشگاهی، خدماتی، شرکتی، شخصی، آموزشی، ویترینی و….

تیلو وب همواره سعی داشته که در جهت رضایت مشتری گام بردارد و تامین کننده خواسته های او باشد. از این رو میتوان با مشاهده نظرات مشتریان و نمونه کار های تیلو وب به این شرکت اعتماد نمایید.

عمده ترین خدمتی که ما در تیلو وب ارائه میدهیم طراحی سایت و سئو میباشد و از دیگر خدماتی که داریم نظیر دیجیتال مارکتینگ و وب مستر سایت میتوانید بهره ببرید.

 شما میتوانید از طریق آدرس ها و شماره تماس هایی که در صفحه ارتباط با ما قرار داده ایم استفاده کنید و با ما در ارتباط باشید.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده