بهترین صفحه ساز وردپرس با کشیدن و رها کردن-مقایسه ۶تا از بهترین ها(۲۰۲۱)

آیا به دنبال راهی آسان برای ساخت و شخصی سازی سایت وردپرس خود هستید؟ در اینجاست که افزونه های صفحه ساز وردپرس به کشیدن و رها کردن کمک می کنند.

سازندگان صفحه وردپرس به شما امکان می دهند بدون نوشتن کدی ، طرح وب سایت خود را ایجاد ، ویرایش و سفارشی کنید. در این مقاله ، 6 بهترین سازنده صفحه کشیدن و رها کردن صفحه برای وردپرس را با هم مقایسه خواهیم کرد.

bestwordpresspagebuilderplugins

 

چرا از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس استفاده کنید؟

هنگام راه اندازی یک وبلاگ ، بسیاری از مبتدیان به سختی می توانند طرح بندی صفحه وردپرس خود را تنظیم کنند.

در حالی که بسیاری از تم های برتر وردپرس با طرح بندی صفحه های مختلف ارائه می شوند ، سفارشی سازی اکثر آنها برای هر کس که کد نمی داند (HTML / CSS) بسیار دشوار است.

به همین دلیل است که کاربران اغلب س questionsالاتی از ما می پرسند: “چگونه می توانیم وردپرس را کشیده و رها کنیم؟” یا “آیا یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن آسان برای وردپرس وجود دارد؟”

وقتی با افرادی صحبت می کنیم که از Weebly به WordPress یا از Wix به WordPress روی می آورند ، رایج ترین پاسخ آنها این است: “کاش وردپرس یک سازنده وب سایت را بکشید و رها کنید”.

خوب ، چندین افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس وجود دارد. آنها به شما امکان می دهند بدون نوشتن یک خط کد ، کاملاً سفارشی طراحی وب سایت را در وردپرس ایجاد کنید.

از آنجا که افزونه های مختلف صفحه ساز WordPress در بازار وجود دارد ، ما تصمیم گرفتیم برترین صفحه سازان وردپرس را مقایسه و رتبه بندی کنیم ، بنابراین می توانید راه حل مناسب برای نیاز خود انتخاب کنید.

معیارهای ما برای مقایسه این صفحه سازان وردپرس عبارتند از: سهولت استفاده ، انعطاف پذیری و خروجی طراحی .

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین صفحه سازان برای وردپرس در بازار بیندازیم.

۱. SeedProd

seedprod page builder

 

SeedProd یک افزونه ساخت صفحه فرود کشیدن و رها کردن برای وردپرس است. به نظر ما ، سرعت و سهولت استفاده ، بهترین صفحه ساز وردپرس در بازار است.

شما می توانید از بین بیش از ۱۰۰+ قالب زیبا از پیش ساخته شده انتخاب کنید ، یا یک طرح کاملاً سفارشی با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن وردپرس ایجاد کنید (بدون نیاز به کدگذاری).

الگوهای از پیش ساخته شده برای صفحات فرود ، صفحات فروش ، صفحات تشکر ، صفحات ثبت نام وبینار ، صفحات به زودی ، صفحات حالت تعمیر و نگهداری ، ۴۰۴ صفحه و موارد دیگر وجود دارد.

برخلاف دیگر سازندگان صفحه وردپرس که کند و نفخ دارند ، SeedProd با در نظر گرفتن سرعت وب سایت ساخته شده است. این تضمین می کند که صفحات شما سریعترین هستند ، بنابراین می توانید رتبه بالاتری در SEO داشته باشید.

SeedProd با یک سیستم طراحی هوشمند همراه است ، بنابراین می توانید به جای انجام کارهای تکراری با استفاده مجدد از عناصر در وقت صرفه جویی کنید. شما می توانید طرح های رنگی را تعریف کنید ، ترکیبات قلم ، الگوهای صفحه ، بلوک های سفارشی ، بخش ها و موارد دیگر را ذخیره کنید.

این دارای تمام بلوک ها و ویژگی هایی است که شما از یک صفحه ساز قدرتمند مانند فرم های optin ، پروفایل های اجتماعی ، تایمر شمارش معکوس ، فرم های تماس ، دکمه ها ، بلوک های محتوای مختلف و موارد دیگر انتظار دارید. بهترین قسمت این است که برخی از بلوک ها حتی دارای قالب های از پیش ساخته شده هستند ، بنابراین می توانید با تطبیق الگوهای بلوک مورد علاقه (1 کلیک) روند طراحی را تسریع کنید.

شما می توانید از ویژگی نقشه برداری دامنه سفارشی آنها برای ایجاد سایت های خرد در وردپرس استفاده کنید. آژانس ها از آن برای مدیریت چندین صفحه فرود مشتری از یک نصب وردپرس استفاده می کنند.

SeedProd با تمام تم ها و افزونه های محبوب وردپرس کار می کند. همچنین دارای مدیریت مشترک داخلی است و به راحتی می توانید با سرویس های معروف بازاریابی ایمیل مانند MailChimp ، ActiveCampaign ، ConvertKit و … ارتباط برقرار کنید.

بیش از ۱ میلیون کاربر از SeedProd برای ایجاد چیدمان بهتر وب سایت استفاده می کنند.

 

 

بررسی: SeedProd سریعترین گزینه صفحه ساز در بازار است. همچنین مقرون به صرفه ترین است. کتابخانه بزرگ قالب های از پیش ساخته شده و بلوک های حرفه ای ، زمان زیادی را صرفه جویی می کند. توانایی شخصی سازی هر جزئیات کوچک ، آن را به یک راه حل مناسب برای همه کاربران وردپرس تبدیل کرده است.

۲. BEAVER BUILDER

beaverbuilderpagebuilderplugin

 

Beaver Builder یک افزونه محبوب سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس است.

شما می توانید به سرعت با رابط کاربری آنها آشنا شوید و با تور داخلی در حال حمل آنها شروع کنید.

Beaver Builder با یک رابط کشیدن و رها کردن مستقیم ارائه می شود. با کشیدن عناصر از نوار کناری سمت راست و انداختن آنها روی صفحه ، می توانید تمام تغییرات خود را هنگام افزودن مشاهده کنید. برای ویرایش ویژگی های آن می توانید روی هر عنصری در صفحه کلیک کنید.

ماژول هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد تقریباً هر آنچه را که می خواهید از جمله لغزنده ، چرخ فلک ، پس زمینه ، بلوک های محتوا ، دکمه ها و موارد دیگر اضافه کنید.

همچنین با بیش از ۳۰ الگوی زیبا طراحی شده برای صفحات فرود همراه است که ایجاد طرح های شگفت انگیز وب سایت را بسیار آسان و سریع می کند.

به نظر ما Beaver Builder بسیار مبتدی و دوستانه است. آموزش ما را در مورد چگونگی ایجاد طرح بندی های سفارشی وردپرس با Beaver Builder بررسی کنید .

نمی دانید آیا با نسخه جدید وردپرس سازگار است؟ بله

Beaver Builder به روز شده است تا در کنار ویرایشگر جدید وردپرس گوتنبرگ کار کند.

 

بررسی: Beaver Builder یک گزینه محبوب صفحه ساز در بازار است. همراه با الگوهای از پیش ساخته شده برای کمک به شما در شروع کار. بسیاری از متخصصان وب از Beaver Builder برای ایجاد سایت های مشتری و مضامین سفارشی خود استفاده می کنند.

۳. Divi

divibuilderplugin

 

Divi یک طرح زمینه کشیدن و رها کردن و افزونه صفحه ساز وردپرس است. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای 20+ طرح / الگو برای انواع مختلف وب سایت ها است.

مشابه SeedProd و Beaver Builder ، Divi Builder یک سازنده بصری کشیدن و رها کردن صفحه است ، یک ویرایشگر واقعی WYSIWYG (آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید).

می توانید مستقیماً بر روی صفحه خود کلیک کرده و ویرایش را با پیش نمایش در زمان واقعی تمام تغییرات آغاز کنید. برای دیدن طرح جدید خود نیازی به ذخیره و کلیک بر روی پیش نمایش ندارید.

Divi دارای 46 ماژول محتوا است که می توانید آنها را در هر کجای طرح بکشید و رها کنید. می توانید آنها را در 3 نوع بخش ، 20 نوع ردیف مرتب کنید و هر عنصر را با استفاده از تنظیمات طراحی پیشرفته آن ، سفارشی کنید.

با Divi می توانید در عرض چند دقیقه هر نوع طرح بندی صفحه دلخواه را ایجاد کنید. سپس می توانید این طرح های Divi را برای استفاده های بعدی در سایت خود ذخیره کنید. همچنین می توانید یک طرح از نصب Divi را به دیگری نصب کنید.

افزونه Divi Builder ستون فقرات در قالب Divi است ، با این حال با هر زمینه وردپرس دیگر به خوبی کار می کند.

از همه بهتر ، Divi گزینه های قیمت بسیار جذابی دارد. با یک قیمت واحد ، تم Divi ، پلاگین صفحه سازنده Divi و سایر محصولات تم زیبا را دریافت خواهید کرد .

این بدان معنی است که شما می توانید از تم Divi استفاده کنید یا پلاگین Divi Builder را بر روی هر موضوع دیگری نصب کنید.

 

بررسی: Divi یک گزینه عالی سازنده SeedProd است. این یک صفحه ساز قدرتمند با امکانات طراحی بی حد و حصر دارد. تعداد زیاد ماژول های محتوای آنها به شما امکان می دهد به معنای واقعی کلمه هر نوع وب سایتی را که واقعاً می خواهید ایجاد کنید. برنامه مادام العمر آنها را نیز به یکی از بهترین معاملات بازار تبدیل می کند.

همچنین بخوانید:   سازندگان MemberPress بیش از 1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند

۴. Elementor

elementorpagebuilderplugin

 

Elementor یکی دیگر از افزونه های قدرتمند کشیدن و رها کردن صفحه ساز وردپرس است.

این یک افزونه سازنده صفحه زنده است که به این معنی است که هنگام ویرایش با Elementor تغییرات خود را به صورت زنده مشاهده می کنید . به سادگی با ایجاد بخش شروع کنید و تعداد ستون های هر بخش را انتخاب کنید.

سپس می توانید ابزارک ها را از پانل سمت چپ به قسمت خود بکشید و رها کنید. Elementor دارای چندین ابزارک از جمله عناصر پرکاربرد وب سایت است.

از ابزارک های اصلی تصویر و متن گرفته تا آکاردئون ، اسلایدر ، توصیفات ، آیکون ها ، رسانه های اجتماعی ، برگه ها و غیره. هر ویجت دارای تنظیمات خاص خود است.

Elementor همچنین به شما امکان می دهد ابزارک های ایجاد شده توسط سایر افزونه های وردپرس را اضافه کنید .

نمی خواهید طرح خود را بسازید؟

Elementor دارای بسیاری از الگوهای آماده برای استفاده است که می توانید به راحتی در صفحات خود وارد کنید. شما می توانید برای ویرایش هر مورد در صفحه ، جایگزینی محتوا ، اشاره و کلیک کنید و کارتان تمام شد.

بررسی: Elementor یک افزونه محبوب صفحه ساز برای وردپرس است. استفاده از آن آسان است ، دارای اکوسیستم برنامه های افزودنی بزرگی است و دارای تعداد زیادی ماژول / قالب است که می توانید برای ساخت یک وب سایت سفارشی استفاده کنید. خروجی کد به همان اندازه کارآمد نیست و کاربران معمولاً سرعت پایینتر صفحه را گزارش می کنند.

۵. Visual Composer Website Builder

visualcomposerwebsitebuilder

 

Visual Composer Website Builder یک ویرایشگر وب سایت وردپرس کاربر پسند است که به شما کمک می کند تا سریع و سریع طرح های وب سایت خود را ایجاد کنید.

این برنامه با یک سازنده کشیدن و رها کردن ساده ، خارج از عناصر محتوای جعبه ، الگوهای حرفه ای و یک سری ویژگی های قدرتمند برای ایجاد یک وب سایت ، همراه است .

مشابه SeedProd و Beaver Builder ، برای طراحی وب سایت نیز تجربه ویرایش Frontend واقعی را فراهم می کند. اما کارهای بیشتری می توانید با این افزونه انجام دهید. به استثنای SeedProd ، ویژوال آهنگساز تنها افزونه دیگری است که به شما امکان می دهد تمام جنبه های صفحه اصلی خود را مانند آرم ، منوها ، هدرها ، پاورقی ها ، ستون های فرعی و غیره ویرایش کنید.

به همین دلیل تیم تصمیم می گیرد به جای فقط یک صفحه ساز ، آن را یک سازنده وب سایت بنامد.

این پلاگین دارای گزینه های قدرتمند طراحی برای سفارشی کردن ظاهر هر عنصر در صفحه شما است. گزینه های ساده ای برای افزودن پس زمینه های شیک از جمله اختلاف منظر ، گرادیان ، نمایش اسلاید ، چرخ فلک ، بزرگنمایی / کاهش اندازه ، ویدئو و غیره دارید. همچنین دارای ردیف ها و ستون های انعطاف پذیر برای ایجاد طرح بندی شبکه در سایت شما است.

آهنگساز ویژوال با تمام مضامین وردپرس به خوبی کار می کند. با این کار می توانید بدون از بین رفتن طرح های سفارشی که با ویژوال آهنگساز ایجاد کرده اید ، مضامین خود را تغییر دهید.

همچنین شامل پشتیبانی از ویرایشگر جدید گوتنبرگ ، Google Fonts و Yoast SEO است.

ویژوال آهنگساز برای افراد حرفه ای طراحی شده است ، و این امر با توجه به جزئیاتی مانند به خاطر سپردن انتخاب های رنگی شما ، که به شما امکان می دهد از پالت رنگ یکسان برای سازگاری در کل طرح خود استفاده کنید ، مشهود است.

 

مرور: ویژوال آهنگساز یک افزونه عالی برای مبتدیان برای راه اندازی یک وب سایت است. این ویژگی های قدرتمندی را برای ساخت وب سایت به روشی ساده فراهم می کند. ویرایش وب با ویرایشگر کشیدن و رها کردن frontend بسیار ساده انجام می شود. رابط کاربری با افزونه های معمول وردپرس کمی متفاوت است ، بنابراین برای کاربران جدید احساس بیگانگی می کند.

۶. Themify

themifybuilderplugin

 

Themify یک فروشگاه محبوب پوسته وردپرس است که سازنده Themify داخلی را با تمام مضامین وردپرس ارائه می دهد. برای سایر تم های وردپرس غیر Themify ، می توانید افزونه Themify Page Builder را دریافت کنید.

این سازنده صفحه ساده و بسیار بصری چندین ماژول آماده برای استفاده دارد که می توانید به صفحات یا پست های خود اضافه کنید. معمولاً بسیاری از این ماژول ها نیاز به نصب افزونه های جداگانه وردپرس دارند.

این افزونه شامل ۴۰+ طرح از پیش طراحی شده برای صنایع مختلف مانند سالن بدنسازی ، رستوران ، نمونه کارها ، موسیقی ، عکاسی و همچنین فروشگاه های آنلاین است .

می توانید با یک کلیک یک طرح را وارد کنید ، محتوای آن را تغییر دهید و در عرض چند دقیقه صفحه فرود عالی ایجاد کنید.

Themify Builder به شما امکان می دهد صفحات خود را از قسمت سرپرست و همچنین از سایت زنده خود ویرایش کنید. با ویرایش مستقیم ، می بینید که دقیقاً تغییرات شما در سایت چگونه ظاهر می شود.

جدا از آن ، Themify Builder طرح بندی های آماده برای استفاده دارد که می توانید به سرعت روی صفحه خود اعمال کنید.

 

بررسی: Themify Builder یک افزونه قابل اعتماد صفحه ساز برای وردپرس است. در حالی که سازنده دارای ویژگی های امیدوار کننده است ، یک منحنی یادگیری وجود دارد که می تواند کاربر جدید را ناامید کند.

افکار نهایی: بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس

همانطور که ما سازندگان صفحه وردپرس مختلف را با یکدیگر مقایسه و کشیدیم ، یک چیز کاملاً روشن شد. SeedProd ، Beaver Builder و Divi به وضوح 3 گزینه برتر هستند.

ویژوال آهنگساز و Elementor Pro گزینه های عالی دیگری هستند که یک صفحه ساز وردپرس با کشیدن و رها کردن کامل ارائه می دهند.

اگر برای تهیه بهترین راه حل در بازار همراه با پشتیبانی تضمینی بد نیست کمی هزینه کنید ، پس به دنبال هر یک از این گزینه ها بروید و پشیمان نخواهید شد.

در صورت استفاده از ویرایشگر بلوک جدید وردپرس ، آیا هنوز به صفحه ساز احتیاج دارم؟

اخیراً تعداد زیادی از کاربران این سوال را از ما می پرسند.

ویرایشگر بلوک وردپرس که با نام Gutenberg نیز شناخته می شود رسماً به عنوان ویرایشگر جدید پیش فرض وردپرس راه اندازی شد. ویرایشگر جدید از بلوک هایی استفاده می کند که عناصر محتوایی برای ایجاد صفحات و پست ها هستند.

از نظر سطحی ، ویرایشگر بلوک شبیه برخی از صفحه سازان وردپرس در بالا است.

gutenberg blocks most used

 

از این رو در وردپرس بحث های داغی در مورد گوتنبرگ و سازندگان صفحه در جریان است.

آیا گوتنبرگ یک صفحه ساز است؟ آیا ویرایشگر بلوک گوتنبرگ جای صفحه سازان وردپرس را می گیرد؟ و ، اگر از ویرایشگر جدید بلوک وردپرس استفاده می کنم ، آیا هنوز به صفحه ساز احتیاج دارم؟

خوب ، پاسخ به دو سوال اول “نه ، هنوز کاملاً نیست”.

و ، بله ، اگر راهی آسان برای ایجاد طرح های کاملاً سفارشی وردپرس می خواهید ، به یک سازنده صفحه نیاز خواهید داشت.

گوتنبرگ به شکل فعلی با ویژگی های قدرتمندی که این افزونه های سازنده صفحه وردپرس “واقعی” ارائه می دهند هیچ تناسبی ندارد.

با این اوصاف ، شما می توانید از یک افزونه مانند CSS Hero با گوتنبرگ استفاده کنید و احتمالاً بدون استفاده از صفحه ساز واقعی از آن فرار کنید ، اما این کاملاً به نیاز شما بستگی دارد.

بسیاری از خوانندگان ما عاشق استفاده از CSS Hero برای شخصی سازی سریع و آسان وب سایت هستند. بررسی کامل CSS Hero ما را بخوانید تا ببینید آیا راه حل مناسبی برای نیازهای شما است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های سازنده صفحه کشیدن و رها کردن وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید

آشکار سازی:ما در تیلو وب با پایبندی به اصول اخلاقی و اجتماعی به قانون کپی رایت احترام می گزاریم و اعلام می نماییم این مطلب از سایت
www.wpbeginner.com
برداشت و ترجمه شده است.با سپاس از توجه شما.

یوتیوب ما : TILOWEB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده