نحوه ایجاد صفحه کودک در وردپرس

آیا می خواهید یک صفحه کودک در سایت خود ایجاد کنید؟ صفحات در وردپرس می توانند مستقل یا سلسله مراتبی باشند ، به این معنی که یک صفحه می تواند زیرصفحه های خاص خود را داشته باشد که به آنها صفحه های کودک نیز می گویند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک صفحه کودک در وردپرس ایجاد کنید تا صفحات خود را بهتر سازماندهی کنید.

how to create child pages in wordpress featured

 

صفحه کودک در وردپرس چیست؟

صفحات و پست ها دو نوع محتوای پیش فرض در وردپرس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما درباره تفاوت پست ها در مقابل صفحات در وردپرس مراجعه کنید .

پست ها بخشی از یک وبلاگ هستند و به ترتیب زمانی معکوس نمایش داده می شوند (ابتدا ورودی های جدیدتر). آنها به طور معمول با دسته ها و برچسب ها سازماندهی می شوند .

صفحات یک محتوای یکبار مصرف یا مستقل هستند که بخشی از وبلاگ نیستند. به عنوان مثال ، صفحه “درباره ما” یا صفحه “تماس با ما”. آنها می توانند سلسله مراتبی باشند ، به این معنی که می توانید آنها را با صفحه والدین و کودک سازماندهی کنید.

به طور معمول ، وب سایت های تجاری از Pages برای ایجاد ساختار وب سایت استفاده می کنند. به این ترتیب آنها می توانند بدون ایجاد وبلاگ وب سایتی بسازند . کسانی که می خواهند یک وبلاگ به استراتژی بازاریابی محتوای خود اضافه کنند ، هنوز هم می توانند با ایجاد یک صفحه وبلاگ جداگانه ، این کار را انجام دهند .

اگر صفحات شما زیاد باشد ، سازماندهی آنها دشوار می شود. در اینجا صفحات کودک وارد می شوند. شما می توانید یک صفحه گسترده تر به عنوان “والدین” ایجاد کنید و سپس صفحات کودک را برای سازماندهی بهتر ساختار وب سایت و طرح خود اضافه کنید.

website structure

 

به عنوان مثال ، یک صفحه والدین به نام “درباره ما” می تواند اعضای تیم ، سابقه ، مشاغل و سایر صفحات را به عنوان صفحه کودک داشته باشد.

هر صفحه کودک همچنین می تواند صفحات کودک خاص خود و غیره را داشته باشد. از این طریق می توانید بین صفحات خود روابط ایجاد کرده و یک ساختار وب سایت مناسب ایجاد کنید.

همانطور که گفته شد ، بیایید نگاهی به چگونگی ایجاد صفحه کودک در وردپرس بیندازیم.

چگونه صفحه کودک ایجاد کنیم؟

برای ایجاد صفحه کودک ، به صفحه والدین نیاز دارید. اگر قبلاً صفحه ای دارید که می خواهید به عنوان والدین از آن استفاده کنید ، خوب است که بروید.

برای ایجاد صفحه جدید یا ویرایش صفحه موجود در منطقه مدیر وردپرس خود ، به سادگی به Pages »Add New بروید . در سمت راست ، کادر Page Attributes با کشویی والد را مشاهده خواهید کرد .

selectparentpage 1

 

در کشویی Parent ، لیست تمام صفحات سایت خود را مشاهده خواهید کرد. به طور پیش فرض ، روی “بدون والدین” تنظیم شده است ، به این معنی که این صفحه یک صفحه جداگانه و بدون ارتباط است. شما باید صفحه ای را که می خواهید به عنوان والدین استفاده کنید از فهرست کشویی انتخاب کنید.

پس از آن ، می توانید پیش بروید و تغییرات خود را ذخیره کنید. برای ایجاد صفحات کودک بیشتر می توانید این روند را تکرار کنید.

برای مشاهده صفحات کودک ، می توانید به صفحه “Pages” All Pages در قسمت مدیریت وردپرس بروید. صفحات کودک را در فهرست صفحه اصلی آنها با پیشوند – مشاهده خواهید کرد .

parentpage

 

در مرحله بعدی ، می توانید پیش بروید و صفحات کودک خود را به عنوان موارد زیر منو به فهرست پیمایش وب سایت خود اضافه کنید .

childpagesmenu

 

کاربران پیشرفته می توانند از روش های دیگر برای نمایش خودکار لیستی از صفحات کودک برای صفحه والدین در ابزارک های نوار کناری وردپرس یا قالب های قالب استفاده کنند.

آشکار سازی:ما در تیلو وب با پایبندی به اصول اخلاقی و اجتماعی به قانون کپی رایت احترام می گزاریم و اعلام می نماییم این مطلب از سایت
www.wpbeginner.com
برداشت و ترجمه شده است.با سپاس از توجه شما.

آموزش های بیشتر در youtube ما : tiloweb

 

همچنین بخوانید:   سازندگان MemberPress بیش از 1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده