نحوه غیرفعال کردن آواتار (Gravatars) در وردپرس

آواتار به کاربران این امکان را می دهد تا به پروفایل های آنلاین خود شخصیتی فوری قابل شناسایی دهند. وردپرس از Gravatars به عنوان پلت فرم پیش فرض آواتار استفاده می کند. به کاربران وردپرس امکان می دهد آواتار یکسانی را در هر وب سایت فعال شده توسط gravatar نمایش دهند. با این حال ، در بعضی موارد ممکن است نخواهید gravatars را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. در این مقاله ، ما به شما نحوه غیرفعال کردن gravatars در وردپرس را نشان خواهیم داد.

اولین کاری که باید انجام دهید ورود به سایت وردپرس خود و رفتن به تنظیمات »گفتگو است . به بخش آواتارها بروید و کادر کنار گزینه “نمایش آواتارها” را بردارید. برای ذخیره تنظیمات خود باید روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.
disable gravatars

 

این همان چیزی است که شما با موفقیت Gravatar را در سایت وردپرس خود غیرفعال کرده اید. نظرات شما gravatars کاربر را نشان نمی دهد. همچنین در هیچ کجای منطقه مدیریت وردپرس گراواتار مشاهده نخواهید کرد . gravatars کاربر در صفحه نظرات و کاربران ظاهر نخواهد شد ، gravatar شما از نوار مدیر وردپرس نیز ناپدید می شود.
gravatar free wp

 

حتی اگر gravatar را در سایت وردپرس خود غیرفعال کرده باشید ، در صورت نیاز می توانید آنها را به صورت انتخابی نشان دهید. به عنوان مثال ، می توانید gravatar را در جعبه اطلاعات نویسنده نمایش دهید یا gravatar را از طریق ایمیل کاربر در هرجای سایت خود نمایش دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که gravatar را در سایت خود غیرفعال کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

How to Disable Gravatars in WordPress

 

همچنین بخوانید:   17 روش تست شده و آسان برای رشد مشترکین لیست ایمیل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده