نحوه نصب قالب کودک وردپرس

آیا می خواهید یک تم کودک را در سایت وردپرس خود نصب کنید؟ مضامین کودک برای شخصی سازی بسیار مناسب هستند زیرا به شما امکان می دهند از ویژگی های قدرتمند موضوع یا چارچوب والدین استفاده کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک موضوع کودک را به راحتی در وردپرس نصب کنید.

wpchildtheme

 

قالب کودک وردپرس چیست؟

تم کودک وردپرس به یک تم والدین یا یک چارچوب قالب بستگی دارد . تم کودک همه ویژگی ها و شکل ظاهری تم والدین خود را ارث می گیرند و می توانند بدون لمس کد تم مادری ، آنها را تغییر دهند.

بیشتر تم های رایگان و ممتاز وردپرس با گزینه های شخصی سازی زیادی روبرو هستند. با این حال ، گاهی اوقات هنوز هم ممکن است لازم باشد به صورت دستی کد را به تم خود اضافه کنید .

اگر کدی را مستقیماً به پرونده های طرح زمینه خود اضافه کنید ، با به روزرسانی طرح زمینه ، تغییرات شما رونویسی می شوند. تم های کودک با اجازه دادن به شما می توانید سفارشی سازی های خود را در طرح زمینه کودک ایجاد کنید ، این مشکل را حل می کند. به این ترتیب وقتی تم والد را به روز می کنید ، تمام تغییرات شما دست نخورده باقی می مانند.

تم کودک بیشتر با چارچوب های قالب وردپرس استفاده می شود. این چارچوب ها تم های اصلی والدی هستند که پایه محکمی را برای توسعه دهندگان قالب ارائه می دهند.

Genesis یکی از چنین چارچوب های تم محبوب است. تعداد زیادی تم کودک برای Genesis در دسترس است که می توانید از StudioPress تهیه کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تم های کودک وردپرس ، به شما توصیه می کنیم مقاله ما را در مورد تم کودک وردپرس بخوانید ؟ جوانب مثبت، منفی و بیشتر .

آیا می خواهید قالب وردپرس خود را با تم کودکانه خود تنظیم کنید؟ دستورالعمل های راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه ایجاد قالب کودک وردپرس دنبال کنید .

با بیان این موارد ، بیایید نگاهی به چگونگی نصب آسان قالب کودک وردپرس بیندازیم.

مرحله ۱. نصب قالب WordPress کودک

نصب قالب کودک وردپرس با نصب هیچ قالب وردپرس دیگر تفاوتی ندارد .

در قسمت مدیریت WordPress خود ، به صفحه Appearance »Themes بروید و روی دکمه Add New کلیک کنید.

addnewtheme

 

برای نصب قالب وردپرس خود دو روش وجود دارد.

روش ۱:

اگر طرح زمینه کودک شما به عنوان یک تم رایگان در فهرست زمینه WordPress.org در دسترس است ، می توانید با تایپ نام آن در جعبه جستجو به دنبال آن بگردید.

searchtheme

 

از نتایج جستجو ، موس را به سمت موضوعی که به دنبال آن بودید ببرید و سپس بر روی دکمه Install کلیک کنید.

اکنون وردپرس طرح زمینه کودک شما را بارگیری و نصب می کند.

همچنین به دنبال موضوع والدین مورد نیاز خواهد بود. اگر طرح زمینه والد نیز در فهرست قالب WordPress.org موجود باشد ، به طور خودکار آن را برای شما نصب می کند.

روش ۲:

اگر طرح زمینه کودک شما به صورت یک فایل فشرده ارائه شده است ، پس باید روی دکمه “بارگذاری تم” کلیک کنید. این گزینه آپلود طرح زمینه را به شما نشان می دهد.

uploadthemezip

 

برای انتخاب فایل زیپ تم از رایانه خود بر روی گزینه انتخاب فایل کلیک کنید و سپس بر روی دکمه “اکنون نصب شود” کلیک کنید.

اکنون وردپرس فایل zip قالب را از رایانه شما بارگذاری کرده و آن را نصب می کند. همچنین بررسی خواهد کرد که آیا موضوع اصلی نصب شده است. اگر طرح زمینه والد از فهرست قالب WordPress.org در دسترس باشد ، سعی در نصب آن دارد. در غیر این صورت ، به شما اطلاع می دهد که باید تم والدین را به صورت دستی نصب کنید.

childthemeinstallation

 

مرحله ۲. نصب قالب والد وردپرس

وردپرس در صورت موجود بودن طرح زمینه والد ، به طور خودکار سعی خواهد کرد. اگر نتواند مضمون والدین را نصب کند ، دیگر نمی توانید مضمون کودک را فعال کنید. این موضوع کودک شما را به عنوان شکسته در صفحه تم نشان می دهد.

brokenchildtheme

 

در اینجا نحوه نصب طرح زمینه والد خود آورده شده است. ابتدا به وب سایت موضوع والدین خود بروید و فایل zip موضوع را بارگیری کنید.

اکنون به صفحه «ظاهر» بروید و روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید.

addnewtheme 1

 

روی دکمه “بارگذاری تم” کلیک کنید. این گزینه آپلود طرح زمینه را به شما نشان می دهد.

برای انتخاب فایل zip طرح زمینه از رایانه خود بر روی دکمه Choose file کلیک کنید و سپس بر روی دکمه “Install Now” کلیک کنید.

همچنین بخوانید:   راهنمای مبتدیان برای جلوگیری از خراش محتوا یا همان سرقت مطالب وبلاگ در وردپرس

uploadthemezip 1

 

پس از نصب مضامین والدین و کودک ، می توانید مضمون کودک را فعال کنید.

توجه : بخاطر داشته باشید که برای استفاده از طرح زمینه کودک نیازی به فعال کردن تم والدین نیست.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه یک قالب کودک وردپرس را نصب کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

How to Install a WordPress Child Theme

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده