چگونه می توان بلاگ نویسان مهمان را به طور موثر در وردپرس جذب و مدیریت کرد

وبلاگ نویسی به عنوان مهمان به روشی قدرتمند برای بدرقه شدن تبدیل شده است. تعداد زیادی مقاله در وب وجود دارد که در مورد نحوه نوشتن یک پست مهم برای مهمان صحبت می کند. با این حال ، ما برای یافتن مقاله ای که جنبه ناشر را پوشش دهد ، به سختی پیدا کردیم. مزایای پذیرش پست های مهمان برای ناشر چیست؟ چگونه می توان بلاگ نویسان مهمان را جذب کرد؟ کدام پست ها را باید قبول کنم و کدام ها را رد کنم؟ چگونه می توان بلاگ نویسان مهمان را به طور موثر مدیریت کرد؟ به چه نوع تنظیمات وردپرس نیاز دارم؟ آیا افزونه های وردپرس وجود دارد که بتواند به شما کمک کند؟ چه چیزهایی باید اجتناب شود؟ اگر تا به حال از این سوالات استفاده کرده اید ، در جای مناسبی قرار دارید. در این مقاله ، ما به شما نحوه جذب و مدیریت بلاگ نویسان مهمان در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

guestbloggers

مزایای پذیرش پست های مهمان برای ناشران

همه می دانند که وبلاگ نویسی مهمان مزایای زیادی برای نویسنده مهمان یا شرکتی که آنها نمایندگی دارند دارد. اما به عنوان ناشر چه فایده ای برای شما دارد؟

  • دیدگاه جدید – هر نویسنده دیدگاه منحصر به فرد خود را با نوشتن خود به ارمغان می آورد. مخاطبان شما کمی تغییر سرعت را دوست دارند.
  • مخاطب جدید – غالباً نویسنده مهمان پست منتشر شده را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.
  • اتصال جدید – با اجازه دادن به شخص دیگر برای ارسال پست به عنوان مهمان در سایت شما ، شما به طور خودکار با او رابطه برقرار می کنید. این شانس شما را برای کمک به یکدیگر در آینده افزایش می دهد.
  • ارسال جدید – در سایت خود یک پست اضافی دریافت می کنید که نیازی به نوشتن آن نبوده اید. می توانید از آن زمان برای انجام کار دیگری استفاده کنید.

اکنون که مزایای پذیرش پست های مهمان در سایت خود را مشاهده کردید. تقریباً مطمئن هستیم که شما شروع به کار می کنید. بنابراین چگونه می توانید بلاگ نویسان مهمان را در وردپرس جذب کنید؟

همچنین مقاله نحوه افزایش بازدید از صفحه و کاهش نرخ پرش در وردپرس که برای شما آماده کرده ایم را بخوانید تا نرخ پرش سایتتان را کاهش دهید

جذب مهمان بلاگرها در وردپرس

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید بلاگ نویسان مهمان را در وردپرس جذب کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار ایجاد صفحه ” برای ما بنویسید ” در سایت شما است. اغلب وبلاگ ها تمایل دارند این صفحه را بسیار نمایان کنند. برخی پیوند را در ناوبری اصلی خود قرار می دهند:
list25writeforus

 

دیگران آن را بعد از هر پست در بیوگرافی نویسنده یا روی هر پست نویسنده مهمان قرار می دهند.
guestauthorctaafterpost
nettutsgetpaidtowrite

برخی حتی برای نویسندگان مهمان جوایز پولی ارائه می دهند.

 

نکته این است که شما باید قبول کنید که پست های مهمان در سایت خود را می پذیرید. انتخاب اینکه چقدر می خواهید آن را برجسته کنید ، به خود شما بستگی دارد.

روش دیگر دریافت پست های مهمان ارسال پست میهمان در سایت های دیگر است. غالباً وبلاگ نویسان تمایل به پاسخ متقابل پست مهمان دارند اگر در یک حد و مرز باشید ، این می تواند به ویژه بسیار عالی کار کند. آخر اینکه مطمئناً از اهمیت کمتری برخوردار است ، شما می توانید به جامعه مهمان وبلاگ نویسان بپیوندید. MyBlogGuest تا کنون یکی از بهترین مکان ها برای آن است.

هنگامی که شروع به دریافت ارسال پست برای مهمان می کنید ، چگونه می توانید تشخیص دهید که چه چیزی خوب است و چه چیزی نه؟ شما باید قوانینی تعیین کنید.

قوانین پذیرش پست های مهمان و چه چیزی باید اجتناب شود؟

از زمانی که گوگل شروع به سرکوب لینک های متنی پولی کرده است ، شرکت های جستجوگر اطلاعات و هرزنامه نویسان برای برداشتن شل شدن به پست های مهمان اعتماد می کنند. به همین دلیل ، مهم نیست که وبلاگ شما چقدر محبوب باشد ، حداقل درخواست ارسال چند پست مهمان را خواهید دید. وقتی وبلاگ شما نسبتاً جدید است و درخواست ارسال مهمان دریافت می کنید ، واقعاً هیجان زده می شوید. در آن هیجان ، شما اشتباه می کنید که پست های زیر سطح یا حتی کیفیت پایین را تأیید می کنید. در اینجا چند قانون وجود دارد که ما از آنها پیروی می کنیم:

بپرسید چه کلمه کلیدی / بک لینک را می خواهید؟ – به دلیل رتبه و اقتدار تیلو وب ، بسیاری از شرکت های جستجوگر و Spammer به ما نزدیک می شوند. اغلب این شرکت ها در مورد بک لینک بسیار حیله گر هستند. آنها هرگز مشخص نخواهند كرد كه در چه شركتي مشغول نوشتن هستند. نمی توانید از طریق ایمیل آنها این موضوع را تشخیص دهید زیرا آنها از برخی از آدرس های ایمیل عمومی یا gmail استفاده می کنند. ما نمی خواهیم به برخی از سایت های ناخواسته (مانند پورنو ، چاپگرهای جوهر افشان ، شرکت بیمه اتومبیل و غیره) پیوند دهیم. ما همچنین نمی خواهیم به کلمه کلیدی خاصی پیوند دهیم. حال اگر این س beforeال را قبل از دست نپرسید ، آنها مقاله را برای شما می نویسند و بک لینک را اضافه می کنند. در این مرحله اگر پست آنها را رد کنید ، به نظر می رسد بد است. بهتر است وقت را از دست ندهید ، بنابراین این کار را از پیش دور کنید.

همچنین بخوانید:   یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید

قبل از آخرین ارسال ایده ها و خلاصه مباحث را بخواهید – غالباً این شرکت های جستجوگر سایت و هرزنامه نویس ها مقالات از پیش نوشته شده ای دارند. بنابراین آنها خواهند گفت که ما می خواهیم برای وبلاگ شما بنویسیم ، اما آنها ایده ارائه نمی دهند. اگر بگویید فقط پست مهمان را ارسال کنید ، از این تصمیم پشیمان خواهید شد. زیرا به احتمال زیاد شما یک پست از پیش نوشته شده را دریافت خواهید کرد که در سایت های متعددی منتشر شده است. همیشه بهتر است از آنها ایده های موضوعی همراه با یک خلاصه کوتاه را بخواهید. این به شما نشان می دهد که چقدر واجد شرایط هستند.

ایده های عمومی یا لیست ارسال را هرگز قبول نکنید – ما روزانه از 5 تا 10 ارسال پست مهمان دریافت می کنیم. بیشتر آنها پست های عمومی یا ایده های ارسال لیست هستند. به عنوان مثال می توان از “چگونه وبلاگ وردپرس خود را راه اندازی کنیم”. جدی ، فکر نمی کنید ما قبلاً آن موضوع را پوشش داده ایم. یا می تواند مانند “15 بهترین پلاگین SEO” باشد. آیا واقعاً به 15 افزونه نیاز داریم؟ ما پیشنهادهای فراوانی از این دست دریافت می کنیم و آنها را به طور خودکار حذف می کنیم.

اگر فکر می کنید یک پست مهمان به کاربران شما کمک خواهد کرد ، پس باید آن را بپذیرید.

تنظیم پذیرش مهمان بلاگرها در وردپرس

اکنون که می دانید چگونه می توانید بلاگ نویسان مهمان را در وردپرس جذب کنید و از چه مواردی باید خودداری کنید ، ما را به این مرحله می رساند که به چه نوع نصب نیاز دارید؟ چگونه پست های مهمان را بپذیریم؟ چگونه پست های مهمان را مدیریت کنیم؟ بیایید نگاهی به گزینه های شما بیاندازیم.

روش حساب های کاربری فردی

این یکی از روشهای رایج است. شما در وبلاگ خود برای کاربر حساب کاربری ایجاد می کنید. این امر به آنها امکان دسترسی به باطن شما را می دهد و این امر سهولت انجام امور را برای شما فراهم می کند. نویسنده مهمان می تواند پست ها را قالب بندی کند ، تصاویر را بارگذاری کند و غیره. لازم به ذکر نیست ، این همچنین به کاربر شما نشان می دهد که پست را ایجاد کرده است زیرا نام نویسنده متفاوت است. مخاطبان شما می توانند با مراجعه به نمایه نویسنده خود در وبلاگ خود ، نویسنده مهمان خاصی را دنبال کنند. این همه خوب به نظر می رسد ، اما برخی از جنبه های اصلی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید.

بیشتر نویسندگان مهمان پوسترهای یکبار مصرف هستند. به احتمال زیاد بیش از یک پست مهمان ارسال نمی کنند. منطقی نیست که این همه انتهای سست در سایت خود داشته باشید. مطمئناً می توانید حساب کاربری خود را در وردپرس غیرفعال یا قفل کنید ، اما باید کمی بیشتر مراقب باشید.

شما می خواهید مطمئن شوید که نقش های خود را عاقلانه انتخاب می کنید. شما می توانید به نویسندگان مهمان خود نقش “نویسنده” را بسپارید ، اما باید اطمینان حاصل کنید که برخی از امتیازات آنها مانند انتشار پست ، ویرایش پست های منتشر شده و حذف پست های منتشر شده را از آنها می گیرید. متناوباً ، می توانید نقش مشارکت دهنده را به آنها اختصاص دهید و فقط به آنها امتیاز آپلود تصاویر / پرونده ها را بدهید. برای انجام اصلاحات نقش (از جمله افزودن یا حذف امتیازات) باید از افزونه Members Justin Tadlock’s Members استفاده کنید . اگر می خواهید قابلیت ها / امتیازاتی را که هر نقش کاربر دارد ، مشاهده کنید ، این جدول را در Codex وردپرس بررسی کنید.

این روش برای سایتهایی که چند نویسنده دارند بسیار مفید است ، اما اگر بلاگهای یکبار مصرف دارید ، احتمالاً باید روش زیر را در نظر بگیرید.

حساب عمومی بلاگر مهمان

با استفاده از یک حساب کاربری عمومی مهمان وبلاگ ، متوجه چندین وبلاگ خواهید شد از جمله ما. این زمانی است که شما فقط یک حساب خاص ایجاد کرده و آنرا مهمان بلاگر می نامید. هر پست مهمان منتشر شده می تواند به این حساب مرتبط شود. سپس در ابتدای مقاله ، نویسنده اصلی را اضافه می کنید. سپس به انتهای پست ، نویسنده آنها را بیو اضافه کنید. در اینجا مثالی از پست مهمان در تیلو وب آورده شده است.

پس چگونه پست ها را قبول می کنید؟ خوب چند راه وجود دارد. می توانید از روش ایمیل به روش قدیمی استفاده کنید. از نویسنده مهمان بخواهید که پست را در یک سند Word بنویسد. آن را به همراه همه تصاویر در یک زیپ ذخیره کرده و برای شما ارسال کنید. این یک روش نسبتاً رایج است که شاهد استفاده از آن بوده ایم. متناوباً ، می توانید از فرم های جاذبه استفاده کنید . فقط برای مشارکت کنندگان مهمان خود در سایت خود یک صفحه محافظت شده با رمز عبور ایجاد کنید. فرم های جاذبه ای را در آنجا ایجاد کنید و از قسمت های پیشرفته ارسال آنها برای جمع آوری اطلاعات استفاده کنید.

شما می توانید کارهای مرتب دیگری مانند بازنویسی نام نویسنده مهمان با فیلدهای سفارشی را نیز انجام دهید . شما می توانید همین کار را با نویسنده bio انجام دهید ، و آن را یکپارچه با طرح خود سازگار کنید. هر کاری انجام می دهید ، فقط مطمئن شوید که ضد آینده است.

آشکار سازی:ما در تیلو وب با پایبندی به اصول اخلاقی و اجتماعی به قانون کپی رایت احترام می گزاریم و اعلام می نماییم این مطلب از سایت
www.wpbeginner.com
برداشت و ترجمه شده است.با سپاس از توجه شما.

یوتیوب ما : TILOWEB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده