چگونه می توان تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس خود را تغییر داد

آیا می خواهید تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس خود را تغییر دهید؟ به طور پیش فرض ، تمام صفحات بایگانی وردپرس حداکثر ۱۰ پست در هر صفحه را نشان می دهند.

با این حال ، می توانید آنها را به راحتی از تنظیمات داشبورد خود تغییر دهید و به تعداد دلخواه مقاله نشان دهید.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه فقط با ۲ مرحله ساده تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس خود را به راحتی تغییر دهید.
changenumberofpostsdisplayedonwordpressblogpage

 

اولین کاری که باید انجام دهید ورود به داشبورد وردپرس خود و رفتن به تنظیمات » صفحه خواندن است . در مرحله بعدی ، باید مقدار گزینه “حداکثر صفحات وبلاگ نشان داده شود” را به تعداد پستی که می خواهید نمایش داده شود تغییر دهید.
changenumberofpostsonblogpagewp

 

فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

اکنون صفحات وبلاگ و بلاگ وردپرس شما تعداد پست هایی را که می خواهید نمایش داده شود نشان می دهد.

چه تعداد پست باید در صفحه وبلاگ خود نمایش دهم؟

معمولاً وبلاگ نویسان به صورت پیش فرض ۱۰ پست در هر صفحه را نمایش می دهند. به نظر می رسد از نظر تجربه کاربر و SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یک عدد مناسب برای نشان دادن است.

شما می توانید هر تعداد پست را که دوست دارید نمایش دهید ، اما ما توصیه نمی کنیم یک عدد بالاتر از ۱۰ را انتخاب کنید ، به خصوص هنگامی که گزیده هایی را نشان نمی دهید .

عمدتا به این دلیل که هرچه تعداد پست های بیشتری در یک صفحه نمایش دهید ، اندازه صفحه بزرگتر خواهد بود ، که باعث می شود سرعت بارگذاری آن کندتر شود.

در صفحات وبلاگ و بایگانی تیلو وب ، ما 10 پست با یک گزیده و تصویر برجسته را نشان می دهیم. این امر باعث می شود کاربران به راحتی بتوانند سریع بایگانی را مرور کنند و تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ خود را تغییر دهید

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

How to Change the Number of Posts Displayed On Your WordPress Blog Page

همچنین بخوانید:   تفاوت بین پست ها و صفحات در وردپرس چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده