تیلو وب

طراحی سایت

آموزش طراحی سایت در قم + ویدیو

آموزش طراحی سایت قم به صورت عملی و حضوری با تدریس اساتید مجرب و حرفه ای در کلاس های آموزش عمومی و خصوصی طراحی سایت

 • آموزش وردپرس از پایه
 • سه سال سابقه آموزش
 • پشتیبانی اختصاصی
 • تدریس حضوری

ویدیو راهنمای طراحی سایت با وردپرس

 

آموزش طراحی سایت جزو محبوب ترین آموزش ها در سطح وب می باشد به گونه ای که کاربران بسایار زیادی حاضر به پرداخت مبالغ نجومی برای یادگیری طراحی سایت می باشند.

در سال های اخیر آموزشگاه های بسیار معتبری در قم به آموزش مهارت طراحی سایت پرداخته اند و کلاس های آموزش طراحی سایت را به صورت جدی برگزار می کنند.

اما در دو سال گذشته با شیوع بیماری عجیب کرونا ، کلاس های آموزشی طراحی سایت قم دیگر به صورت حضوری برگزار نشد و علاقه مندان به یادگیری طراحی سایت مجبور به شرکت در کلاس های آنلاین طراحی سایت شدند.

ما در تیلو وب با برگزاری کلاس ها آنلاین طراحی سایت شما را در دست یابی مهات های جدید و پولساز در طراحی سایت راهنمایی میکنیم.

 

Website design training 2

 

چرا آموزش طراحی سایت جزو پر طرفدار ترین ها می باشد؟

یادگیری طراحی سایت می تواند یک منبع درآمد بسیار قوی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا باشد ، شغل طراحی سایت جزو پر درآمد ترین شغل ها با امنیت شغلی بسیار بالا می باشد و هر فردی با یادگیری طراحی سایت به آسانی میتواند در هر جای دنیا مشغول به کار شود.

با یادگیری آموزش طراحی سایت به صورت کامل می توانید بدون محدودیت مکانی در هر جای کره خاکی کار کنید ، و هیچ محدودیت و قرنطینه ای به شغل طراحی سایت آسیب وارد نمی کند.

یادگیری آسان طراحی سایت یکی از قوی ترین دلایل محبوب بودن این حرفه می باشد ، حتی در زمانی که نتوانید یک خطا یا مشکل را در سایت خود حل کنید میتوانید از جامعه بزرگ طراحان سایت کمک بگیرید.

 

آموزش طراحی سایت را از کجا شروع کنم؟

با یک جستجو ساده در سطح اینترنت با حجم زیادی از آموزش طراحی سایت مواجه می شود و شاید با دیدن این حجم از آموزش نیز سر درگم شده باشید.اما دیگر نگران نباشید ما با گردآوری آموزش ها شما را در آموزش طراحی سایت راهنمایی میکنیم

نمیتوان گفت با گذراندن فلان ساعت آموزش طراحی سایت میتوانید یک طراح حرفه ای شود، زیرا همیشه آموزش های طراحی سایت درحال بروزرسانی می باشد و نمیتوان هیچ پایانی برای آن در نظر گرفت.

ما در تیلو وب با گرد هم آوری آموزش های طراحی سایت و راهنمایی شما کمک میکنیم مسیر درست را انتخاب کنید و در طی همان مسیر بهترین آموزش را کسب کنید.

برخی از آموزش های این دوره طراحی سایت توسط تیلو وب ارائه می شود و برخی نیز از آموزش های مهم و کاربردی در سطح اینترنت می باشد و به گونه ای برنامه ریزی شده تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

 

Website design training

 

کدام شاخه از آموزش طراحی سایت را یاد بگیریم؟

آموزش طراحی سایت دنیای بزرگی دارد و یک فرد عادی نمی تواند همه آموزش را یکجا یاد بگیرد و یا اگر هم یاد بگیرد برایش کاربرد آنچنان نخواهد داشت.

تجربه نشان داده  است انتخاب مسیر درست قدم برداشتن در همان مسیر شما را به موفیت می رساند.

حالا برای انتخاب مسیر درست در آموزش طراحی سایت ، ویژگی و مزیت هر شاخه را برسی کنید و با توجه به روحیه خود آن شاخه از آموزش طراحی سایت را برای ادامه مسیر انتخاب کنید.

 

آموزش طراحی سایت با وردپرس و قالب های آماده

در این آموزش طراحی سایت با وردپرس و قالب های آماده شما می توانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و قالب های آماده ای که برای آن طراحی شده اند یک وبسایت را به صورت کامل راه اندازی کنید.

ویژگی که این روش نسبت به روش های دیگر طراحی سایت دارد این می باشد که حتی اگر کد نویسی هم بلد نباشید می توانید برای خود یا مشتری طراحی سایت انجام دهید.

آموزش طراحی سایت با وردپرس زمان زیادی از شما نمیگیرد و به سادگی میتوانید وبسایت وردپرسی مشتری را طراحی کنید.

هم اکنون در اسفند ماه سال ۱۴۰۰ تعرفه طراحی سایت با این قالب های آماده از ۲ میلیون تومان شروع می شود و برخی از شرک های طراحی سایت تا ۲۰ میلیون تومان نیز برای طراحی سایت با قالب آماده می گیرند.

 

آموزش طراحی سایت با کد نویسی

codnevisi

 

در آموزش طراحی سایت با کد نویسی شما با یادگیری مهارت های کدونیسی html ، css  ، php و … یک وبسایت را به صورت کامل طراحی و راه اندازی می کنید.

در این آموزش طراحی سایت مسلط شدن به زبان های برنامه نویسی و یک عصاب فولادین در زمان برخورد با خطا های برنامه نویسی ضروری می باشد.

معمولا برنامه نویسان برای طراحی یک سایت به صورت کامل یک تیم تشکیل می دهند زیاد انجام این کار به صورت انفرادی بسیار مشکل می باشد و نتیجه مطلوبی را نخواهد داشت.

 

آموزش طراحی سایت با وردپرس و کد نویسی

روش دیگر آموزش طراحی سایت با وردپرس و کد نویسی می باشد. در این روش از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می شود و فقط برای ظاهر سایت کد نویسی انجام می شود. یا به اصطلاح قالب طراحی می کنید.

در این آموزش طراحی سایت حجم بسیاری از کار ها آموزش ها کاسته می شود و با آموزش کمتری و با کیفیت بیشتر میتوانید یک وبسایت را به صورت اختصاصی طراحی و راه اندازی کنید.

با این آموزش طراحی سایت دیگر لزومی به تشکیل تیم نیز وجود ندارد و حجم کار کمتر می باشد. ولی با این حال اگر تیمی تشکیل دهید خروجی بسیار بهتری می توانید کسب کنید.

برای یادگیری طراحی قالب وردپرس به صورت کامل ابتدا در سایت ثبت نام کنید تا دوره آموزشی طراحی قالب وردپرس در اختیارتان قرار بگیرد.

پیشنهاد می شود قبل از یادگیری این دوره ابتدا آموزش طراحی سایت با قالب های آماده را بیاموزید.

 

آموزش طراحی سایت با المنتور

آموزش طراحی سایت با المنتور موضوع جدیدی می باشد که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و در این روش طراحی نیازی به یادگیری کد نویسی نمی باشد.

المنتور یک افزونه برای سیستم مدیرت محتوای وردپرس می باشد که به کمک آن می توانید یک وبسایت را به صورت اختصاصی طراحی کنید.

برای یادگیری طراحی سایت با المنتور ابتدا باید آموزش طراحی سایت با وردپرس و قالب های آماده را مشاهده کنید و سپس آموزش های مربوط به طراحی سایت با المنتور را بیاموزید.

 

سخن مهم در رابطه با آموزش های طراحی سایت

اکنون اگر انتخاب کرده اید در کدام شاخه از آموزش طراحی سایت مشغول به یاد گیری شوید باید یک نکته مهم در رابطه با آموزش طراحی سایت با وردپرس را به شما بگویم.

همانطور که گفتیم آموزش طراحی سایت شاخه های مختلفی دارد ولی تجربه نشان داده است که یادگیری وردپرس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اگر آموزش طراحی سایت با وردپرس را بگزرانید درک بهتری از طراحی سایت را کسب می کنید و میتوانید نتایج بهتری را به دست آورید.

اکثرا طراحان وبسایت کار با وردپرس و طراحی با قالب های آماده را یاد گرفته اند و سپس به سراغ طراحی سایت با کد نویسی و یادگیری برنامه نویسی تحت وب رفته اند.

 

هزینه آموزش طراحی سایت چگونه می باشد؟

تا اینجا اگر مسمم شده اید که دوره های آموزش طراحی سایت را بگزرانید و یک طراح سایت حرفه ای شوید ، باید بگویم شما یک تصمیم بزرگ گرفته اید و برای اینکه به این هدف بزرگ برسید باید در قبال آن هزینه ای پرداخت کنید.

در نگاه اول شاید فکر کنید پول هزینه اصلی ای میباشد که برای آن پرداخت می کنید ، اما هزینه اصلی که برای یادگیری طراحی سایت صرف می کنید وقت با ارزشتان می باشد.

برای ثبت نام در دوره آموزش طراحی سایت اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

نام
نام خانوادگی

بدون کد نویسی طراح سایت شو

آموزش خصوصی طراحی سایت در قم

پرسش و پاسخ اختصاصی

کوچینگ و راهنمایی

تدریس موارد مورد نیاز شخص

ارائه به صورت حضوری

چه چیزی در کلاس خصوصی ارائه می شود؟

آموزش های کلاس خصوصی با توجه به نیاز دانشجو ارائه میگردد و برای یادگیری بهتر به دانشجو تمرین هایی ارائه می شود تا نتایج بهتری را دریافت نماید.

از جمله مواردی که در کلاس خصوصی مورد بحث و آموزش قرار میگیرد موارد طراحی سایت با وردپرس ، طراحی قالب اختصاصی با المنتور و سئو وبسایت می باشد.

کلاس در قم برگزار می شود و هزینه آن ساعتی ۱۵۰ هزار تومان می باشد

کلاس عمومی آموزش طراحی سایت در قم

رویداد های آموزشی نزدیک در شهر قم

در حال حاضر کلاسی به صورت عمومی برگزار نمی شود اما میتوانید به صورت خصوصی درخواست کلاس دهید

آموزش راه اندازی وردپرس

 • تاریخ: ۱۵ بهمن ۱۴۰۰
 • ساعت ۹ الی ۱۶
 • مدرس: علی خواجوی نیا

دورهمی پرسش و پاسخ

 • تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۴۰۰
 • ساعت ۱۰ الی ۱۳
 • مجری: تیلو وب

آموزش طراحی قالب با المنتور

 • تاریخ: ۱۳ اسفند ۱۴۰۰
 • ساعت ۹ الی ۱۶
 • مدرس: علی خواجوی نیا

دورهمی پرسش و پاسخ

 • تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۴۰۰
 • ساعت ۱۰ الی ۱۳
 • مجری: تیلو وب

محل برگزاری کلاس ها در شهر قم می باشد و مکان دقیق آن به شما اطلاع داده می شود.

شمارتو برامون بزار تا از رویداد های آینده با خبر بشی

چرا طراحی سایتو یاد بگیریم ؟

کسب درآمد از طراحی سایت در قم

با یادگیر طراحی سایت میتوانید خدمات طراحی سایت را ارائه کنید و بهترین درآمد را از طریق آن کسب کنید

ما در تیلو وب خدمات طراحی سایت را ارائه میکنیم و شما نیز میتواند با زدن روی دکمه زیر تعرفه های طراحی سایت در قم را مشاهده نمائید

این هم یک نمونه روش کسب درآمد از طراحی سایت

آموزش طراحی سایت در قم

ما برا ی آموزش طراحی سایت در قم یک سری از روش ها و مطالعات حرفه ای را در زمینه طراحی سایت را به شما ارائه میکنیم و با استفاده از معرفی داکیومنت و منابع خارج از کشور بهترین آموزش را ارائه می نمائیم

برای یادگیری طراحی سایت باید مراحل را به صورت اصولی قدم به قدم پیش ببرید تا بهترین نیجه را دریافت کنید.ما در ادامه این مقاله مسیر شما در تبدیل شدن به یک طراح موفق در کمترین زمان ممکن را به شما نشان داده ایم

آموزشگاه طراحی سایت قم

هدف از آموزش طراحی سایت قم چیست؟

شاید برای شما هم سوال باشد که هدف از آموزش طراحی سایت در قم چه می باشد؟ مهم ترین هدف ما از برگزاری کلاس های آموزشی طراحی سایت در قم ارائه آموزش با کیفیت برای علاقه مندان به طراحی سایت میباشد و میخواهیم زمینه مناسب را برای کسب و کار طراحی سایت در قم را فراهم کنیم.

جای خالی گروه ها و انجمن های طراحی سایت در قم به شدت احساس می شود و لازم دانستیم با برگزاری کلاس ها و رویداد های طراحی سایت در قم به روش خودمان ارتباط های اجتماعی مناسب را در بین طراحان قم ایجاد نمائیم.

بلاخره قم برای خودش کشوریه : )

سر فصل های آموزشی طراحی سایت

سر فصل های آموزشی که توسط تیلو وب ارائه می شود در بخش های مختلف طراحی سایت می باشد. و کلاس های آموزشی به صورت مجزا تشکیل می شوند و سعی شده تمامی وجوه آموزش طراحی سایت در آن قرار گیرد.

در آموزش طراحی سایت با وردپرس در قم که یک کلاس طراحی سایت بدون کد نویسی می باشد. شما کار طراحی سایت با وردپرس را می آموزید و به کمک آن میتوانید وبسایت حرفه ای مانند همین وبسایت که درحال مشاهده آن می باشد را طراحی کنید و به آسانی خدمات طراحی سایت را ارائه نمایید.

در این کلاس آموزش طراحی سایت با کد نویسی در قم به شما روش های مختلف طراحی سایت با کد نویسی را آموزش می دهیم و با یک پروژه عملی یک وب سایت حرفه ای را ایجاد می نمائیم. با آموزش عملی طراحی سایت با کد نویسی میتوانید صفر تا صد طراحی سایت را بیاموزید.

همچنین این آموزش طراحی سایت در چند بخش مختلف ارائه میگردد:

۱-آموزش طراحی قالب سایت وردپرسی

۲-آموزش طراحی CMS و طراحی کل وبسایت با کد نویسی

با آموزش طراحی افزونه وردپرس در قم میتوانید افزونه های اختصاصی و حرفه ای برای وردپرس طراحی کنید و با فروش آنها کسب درآمد میلیونی داشته باشید.

در این آموزش یاد میگیرید با استفاده از کد نویسی افزونه های حرفه ای برای کارفرما طراحی کنید و درآمد بالایی را از آن به دست آورید.

همانگونه که این وبسایت به زیبایی و سرعت بالا با المنتور طراحی شده است شما نیز میتوانید با آموزش طراحی سایت با المنتور در قم بهترین و با کیفیت ترین سایت های اختصاصی را برای مشتری هایتان طراحی کنید.

آموزش طراحی سایت با المنتور بدون کد نویسی می باشد و به صورت حرفه ای میتوانید صفحات و بخش های مختلف سایت را در زیبا ترین حالت ممکن با کشیدن و رها کردن ایجاد نمائید.

آموزشگاه طراحی سایت قم

بهترین آموزشگاه طراحی سایت قم چه می باشد؟ سوال ها زیادی در این باره پرسیده می شود و همه به دنبال یافند بهترین آموزشگاه ها در سطح قم می باشند.

در ادامه چند آموزشگاه برتر در قم را به شما معرفی می کنیم تا بهترین آموزشگاه طراحی سایت در قم را انتخاب کنید.

برترین آموزشگاه های طراحی سایت در قم

بهترین آموزشگاه های طراحی سایت در قم

در این لیست از بهترین آموزشگاه های طراحی سایت در قم هیچ اولویتی وجود ندارد و شما باید بر اساس مقایسه و نیاز خود آنها را اولویت بندی و انتخاب کنید.

آیا میخواهید راه اندازی یک کسب و کار آنلاین با وردپرس را یاد بگیرید؟

داستان شکل گیری محصول جامع راه اندازی سایت با وردپرس با تمام محصولات دیگه ای که در سطح اینترنت وجود دارد فرق میکنه، اگر اولین بار هست که با مجموعه “تیلو وب” آشنا میشید پیشنهاد میکنیم از محصولات رایگان مجموعه استفاده کنید، هم با مجموعه ما آشنا می شید و هم اینکه ممکنه نیازتون برطرف بشه.

۲۰ دلیل راه اندازی کسب و کار آنلاین

سرمایه بسیار کم – بازار هدف فوق العاده بزرگ – صرفه جویی در هزینه ها – زمان در اختیار شماست – عدم محدودیت جغرافیایی – آنلاین شدن کسب و کارها  – می‌توانید همزمان دارای چند شغل باشید – لذت فوق العاده از کار کردن – در خواب درآمد داشته باشید – دسترسی مردم به اینترنت – افزایش روز به روز گرایش مردم به خرید اینترنتی – مشتریان فرا منطقه ای – ارائه خدمات ۲۴ ساعته
سرعت بالا – حذف کاغذ بازی – ارتباط پیوسته با مشتری – مدیریت راحت تر و جامع تر – تبلیغات و جذب مشتری با هزینه ی کمتر – ارائه ی خدمات در حجم انبوه – چند برابر کردن درآمد

مزایای استفاده از وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند و محبوب است. از مزایای استفاده از وردپرس می توان به راه اندازی یک وب سایت در کمتر از ۱۰ دقیقه و وجود افزونه ها و قالب های فراوان رایگان و پولی اشاره کرد. حال شاید از خود بپرسید، چرا از وردپرس استفاده کنیم؟ زیرا وردپرس یکی از کامل ترین و قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا موجود در بازار است. شما می توانید با استفاده از وردپرس و ووکامرس در کمتر از ۱۵ دقیقه یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند راه اندازی کنید.

wordprees

دوره ۰تا ۱۰۰ راه اندازی سایت با وردپرس چه کمکی به شما می کند؟

همونطوری که شما در اطراف خودتون خیلی ها رو دیدین که این روزها مساله بی پولی و پول درآوردن چقدر براشون مهم و حتی حیاتی شده، و شاید خود شما هم گرفتار این مساله شده باشید.

خیلی ها رو دیدیم که تحت فشار مالی هستن نه برای اینکه به آرزوهاشون برسن، برای اینکه یه کم بهتر بتونن زندگی کنن و عمدتا دچار اضطراب و سردرگمی و شک و تردید هستن و نمیدونن چیکار کنن. تا اینجای مطلب شاید خیلی ربطی به مجموعه ما نداشته باشه و حل این موضوع جزو رسالت مجموعه ما نیست که بخواد وارد مساله پول و مالی بشه‌.

اما اوضاع به همینجا ختم نشد.

دیدیم دام افراد سودجو و بی دانش برای فروختن امید واهی و بساط رویا فروشی و وعده های پوچ، آگاهانه یا ناخودآگاه، به خیلی از مردم پهن شده.

وعده های رویای یک شبه پولدار شدن، یا دادن سیگنال های بی پایه و اساس که کاملا غیر علمی و بی معنی هستند و کلی شرایط محیطی و داخلی دیگه نه تنها باعث شد که اندک پس انداز و سرمایه مردم به باد رفت بلکه از اون بدتر باعث شد خیلی ها دچار افسردگی، سرخوردگی، نا امیدی، اضطراب و سردرگمی شدیدی بشن.

شما چقدر خودتون یا اطرافیان تون با این شرایط روبرو شدید؟

مطمئنا خیلی ها رو دیدین که دوست دارن از این وضعیت در بیان اما دچار سردرگمی هستن و هیچ نقشه راهی ندارن که بدونن باید چیکار کنن!

به این فکر میکنن فلانی طلا خرید وضعش خوب شد، برم سهام داری کنم شاید وضع منم خوب بشه اما اصلا پول سرمایه گذاری ندارن و یا اینکه نمیدونن اصلا چطوری میشه سرمایه گذاری مطمئن کرد

یکی بهش پیشنهاد کرده آرایشگاه بزنه، یا استارت آپ بزنه یا شب ها بره تو اسنپ کار کنه.

شک داره کارش رو ول کنه بره سراغ کار جدید یا نه،
کلافه شده!
نمیدونه علاقه ش چیه؟

چی درست هست چی غلط تا حالا به هزار تا راه فکر کرده ولی مطمئن نیست چه چیزی براش بهتره؟. به راه اندازی صدتا کار فکر کرده، بعضی وقتا پیج اینستاگرامی زده و یه تلاشی کرده و به نتیجه نرسیده….

راه حل :

راه حل ما اینه:

توی دوره جامع وردپرسس، یک راهنمای کامل و جامع و ساختاری به شما میدیم و به شما کمک میکنیم که شرایط و امکانات و موقعیت کسب و کار خودتون رو کامل و واضح در نظر بگیرید ، بعد اهداف خودتون رو دقیق تشخیص بدید و در مرحله بعد با یک برنامه ریزی دقیق وبسایت وردپرسی خودتان را راه اندازی کنید و نهایتا به درستی پول بیشتری دربیارید.

چرا دوره جامع تیلو وب؟

همه ما تا به امروز آموزش های بسیاری را در سطح اینترنت دیده ایم و یکی از رو مخ ترین ویژگی این آموزش ها توضیحات بیهوده و اضافی(مثلا تاریخچه نرم افزار :/ ) و همچنین مکس های بسیار در زمان آموزش میباشد(مثلا وقتی داره یه صفحه لود میشه یا یه چیزی رو دارن تایپ میکنن و…) ما توی آموزشهای تیلو وب سعی میکنیم در حداقل زمان بیشترین اطلاعات را در اختیار کاربرانمان قرار دهیم که این اطلاعات به دردشان بخورد. مدرس این دوره ۸سال سابقه کار با وردپرس را دارد و حدقل ۲سال سابقه آموزش آنلاین برخوردار است بنابراین آموزش های استاندارد و مبتنی بر تجربیات عملی می باشد. ما با پژوهش های خیلی زیاد و خرج و صرف هزینه های زیادی این دوره رو آماده کرده ایم. بنابراین علاوه براینکه پشتوانه علمی برای طراحی این محصول صرف شده ، تجربه شخصی درمورد راه اندازی کسب و کارآنلاین، به کیفیت و ارزش این محصول می افزاید.

کاور دوره

نحوه ارائه مطالب

دوره جامع را اندازی کسب و کار آنلاین با وردپرس به صورت غیرحضوری برگزار می‌شه، همچنین فیلم ها و فایل های صوتی و pdf با کیفیت بالا و همچنین فایل excel در دسترس شما قرار میگیره. همه مطالب برای همیشه در اختیارتون هست. فقط کافیه به لپ تاپ یا موبایل و اینترنت دسترسی داشته باشید.

wordpress ad

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده