۷ بهترین افزونه LMS وردپرس در مقایسه (موافقان و مخالفان)

آیا به دنبال بهترین پلاگین LMS برای سایت وردپرس خود هستید؟ افزونه های سیستم مدیریت یادگیری (LMS) به شما امکان می دهد دوره های آنلاین مانند Udemy را با وردپرس ایجاد و اجرا کنید.

یک افزونه عالی WordPress LMS شامل ویژگی هایی برای مدیریت محتوای دوره آنلاین شما ، مدیریت اشتراک ها ، اجرای و درجه بندی آزمونها ، پذیرش پرداخت ها و موارد دیگر است.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های WordPress LMS را برای کمک به شما در انتخاب راه حل مناسب برای وب سایت یادگیری آنلاین ، مقایسه خواهیم کرد.

best lms plugins main

شروع یک وب سایت یادگیری (سایت آموزش ، دوره های فروش و موارد دیگر)

برای ساخت یک وب سایت یادگیری یا آموزش با وردپرس ، ابتدا باید برای یک حساب میزبانی وردپرس ثبت نام کنید. این خانه وب سایت شما در اینترنت است که تمام پرونده ها در آن ذخیره می شود.

شما همچنین به یک نام دامنه نیاز خواهید داشت . این آدرس وب سایت شما در اینترنت مانند wpbeginner.com خواهد بود.

اگر بودجه خوبی دارید ، توصیه می کنیم با Bluehost شروع کنید . آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان هستند و به خوانندگان ما 60٪ تخفیف + دامنه رایگان + SSL رایگان برای وب سایت های خود ارائه می دهند.

اگر بودجه مشکلی ندارد و شما می خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید ، توصیه می کنیم از یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس برتر / مدیریت شده مانند SiteGround یا WP Engine استفاده کنید .

ما توصیه می کنیم برای میزبانی وب خود از Bluehost یا SiteGround استفاده کنید. آنها از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان هستند و هر دو به طور رسمی توسط وردپرس توصیه می شوند.

نکته جایزه: برای وب سایت جدید خود به نامی نیاز دارید؟ ابزار رایگان تولید کننده نام تجاری ما را برای تولید ایده های هوشمندانه نام شرکت استفاده کنید.

در مرحله بعدی ، باید وردپرس را روی وب سایت خود نصب کنید. می توانید دستورالعمل های راهنمای گام به گام نحوه نصب وردپرس را دنبال کنید . سایت شما در عرض چند دقیقه فعال و فعال خواهد شد.

هر سه ارائه دهنده میزبانی یک جریان نصب شده با یک کلیک برای وردپرس دارند ، بنابراین باید کاملاً رو به جلو باشد.

پس از نصب وردپرس ، آماده انتخاب یک افزونه WordPress LMS برای وب سایت خود خواهید بود. این پلاگین ها به شما امکان می دهد کلاس های آنلاین را از وب سایت خود ایجاد ، مدیریت و فروش دهید.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های WordPress LMS در کنار هم بیندازیم ، بنابراین می توانید یکی از مواردی را که برای نیازهای شما مناسب است ، انتخاب کنید.

۱. دوره های MemberPress

memberpress website

MemberPress قدرتمندترین افزونه عضویت در وردپرس است که دارای ویژگی های داخلی برای ایجاد ، مدیریت و حتی فروش دوره ها به راحتی است.

این یک حالت کلاس ویژه دارد ، بنابراین نیازی نیست که برای طراحی کلاس آنلاین خود سن و سالی را سپری کنید. MemberPress از طراحی برای شما مراقبت می کند ، به طوری که دوره شما همیشه عالی به نظر می رسد و بالاترین میزان اتمام را داشته باشد.

memberpress course curriculum preview

برای ساخت برنامه درسی خود می توانید از رابط کاربری آسان کشیدن و رها کردن آنها استفاده کنید. به شما امکان می دهد دروس ، موضوعات ، دسته ها ، فیلم ها را جاسازی کنید ، تصاویر و موارد دیگر.

سازنده دوره آنها در بالای ویرایشگر بلوک وردپرس ساخته شده است که استفاده از آن را برای مبتدیان بسیار آسان می کند.

memberpress course curriculum

به عنوان مدیر سایت و مربی ، می توانید به سرعت پیشرفت هر دانش آموز را ببینید تا تعیین کنید که آنها تا تکمیل فاصله دارند.

برای ایجاد دوره های رایگان یا قبول هزینه های دوره های پولی می توانید از MemberPress استفاده کنید. همچنین می توانید چندین دوره ، با گزینه های اشتراک مختلف ایجاد کنید و همه آنها را از یک داشبورد مرکزی مدیریت کنید.

memberpress course list

MemberPress قوانین کنترل دسترسی قدرتمندی دارد که به شما امکان می دهد دقیقاً چه کسی باید به کدام محتوا دسترسی داشته باشد پیکربندی کنید. شما می توانید برای دوره های خاص سطح عضویت فردی ایجاد کنید ، اما همچنین می توانید قوانین پیشرفته تری را برای فروش بسته ها / بسته ها ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید یک بسته عضویت ایجاد کنید که به کاربران امکان دسترسی به تمام دوره های سطح مبتدی شما را می دهد. حتی می توانید یک کارت دسترسی تمام دسترسی ارائه دهید.

این می تواند یک روش عالی برای افزایش درآمد شما باشد.

memberpress add rule

MemberPress همچنین دارای ویژگی قدرتمند قطره چکان مطالب است که به شما امکان می دهد محتوای محدود شده را بعد از مدت زمان مشخصی به اعضا نشان دهید ، بنابراین به عنوان مثال می توانید هفته ای یک درس آزاد کنید.

MemberPress بصورت یکپارچه با بسیاری از دروازه های پرداخت معروف ، از جمله PayPal ، Stripe ، Authorize.net و موارد دیگر ادغام می شود.

همچنین می توانید MemberPress را با همه سرویس های معروف ایمیل مارکتینگ مانند Drip ، ConvertKit ، MailChimp و 1000+ مورد دیگر ارتباط برقرار کنید.

قیمت: از 149 دلار برای مجوز یک سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی شروع می شود. افزودنی دوره ها بدون پرداخت هزینه اضافی است. برای باز کردن قفل ویژگی هایی مانند مدیریت وابسته ، عضویت عمده شرکت ها و غیره ، می توانید به برنامه های بالاتر ارتقا دهید.

درجه: A +

نقد و بررسی: MemberPress است بهترین سایت عضویت پلاگین موجود است. Corses addon آنها ایجاد LMS در وردپرس را آسان می کند. فقط در چند لحظه می توانید دوره ها را تنظیم کنید و دوره های شما همیشه بدون نیاز به کدگذاری عالی خواهند بود.

قوانین عضویت قدرتمند MemberPress انعطاف پذیری زیادی به شما می دهد. توانایی دیدن میزان پیشرفت دانش آموزان به این معنی است که می توانید مناطقی را که دانش آموزان در آن گیر می کنند مشخص کنید و ممکن است به کمک اضافی نیاز داشته باشید.

برای راهنمایی در زمینه راه اندازی MemberPress ، به راهنمای نهایی ایجاد سایت عضویت مراجعه کنید .

۲. LearnDash

learndashwordpressplugin

LearnDash یک پلاگین محبوب و آسان با WordPress LMS با بسیاری از ویژگی های قدرتمند است.

همراه با یک سازنده دوره کشیدن و رها کردن ، که به شما امکان می دهد به راحتی دوره های چند لایه را با درس ها ، موضوعات ، آزمونها و دسته ها ایجاد کنید. با ویژگی محتوای Drip-Feed می توانید همه دروس خود را به یکباره ارائه دهید و یا آنها را برای کل دوره برنامه ریزی کنید.

با استفاده از LearnDash می توانید به کاربران خود تکالیف اختصاص دهید و سپس آنها را تأیید یا نظر دهید. همچنین با ابزارهای آزمون و مدیریت آزمون همراه با چند سوال ارائه می شود. شما می توانید به راحتی پیش نیازهایی را برای دانش آموزان تعیین کنید ، مثلاً قبل از رفتن به درس بعدی ابتدا یک درس را تمام کنید.

این گزینه های زیادی برای کسب درآمد از جمله اشتراک ، خرید یکبار مصرف ، عضویت و یک سبد خرید برای دوره آموزش آنلاین شما ارائه می دهد. با استفاده از چندین درگاه پرداخت از جمله PayPal ، Stripe و 2Checkout می توانید پرداخت ها را بپذیرید.

LearnDash همچنین با bbPress ، افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس و پلاگین های عضویت در وردپرس مانند MemberPress به زیبایی ادغام می شود .

یک ویژگی عالی LearnDash ، انجمن های پویا است. با این کار می توانید تالارهای گفتمان ویژه دوره هایی ایجاد کنید که دانشجویان شما بتوانند با آنها تعامل داشته و به یکدیگر کمک کنند.

قیمت: شروع از 159 دلار برای مجوز یک سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی.

درجه: A +

مرور: LearnDash یک افزونه LMS کاربر پسند و انعطاف پذیر برای کاربران وردپرس است. این مجموعه با مجموعه ای از ویژگی ها برای مدیریت دوره های آنلاین شما ارائه می شود.

LearnDash با بسیاری از افزونه ها و ابزارهای شخص ثالث ادغام شده است ، به این معنی که شما حتی گزینه های بیشتری برای نحوه برگزاری دوره های خود دارید. این یک ابزار عالی LMS مناسب برای مدارس ، سازمانهای آموزشی ، کارآفرینان و هر کسی است که می خواهد دوره های آنلاین را با سهولت ایجاد و بفروشد.

برای بررسی دقیق و آموزش دستورالعمل های LearnDash ، به آموزش ما در مورد چگونگی ایجاد آسان یک دوره آنلاین با وردپرس با استفاده از LearnDash مراجعه کنید .

نکته پاداش: برای باز کردن قفل ویژگیهای قدرتمندتر در LearnDash ، Uncanny Toolkit Pro را برای LearnDash امتحان کنید .

۳. LifterLMS

lifterlmswordpresslmsplugin

LifterLMS یکی دیگر از افزونه های قدرتمند LMS وردپرس است که دارای ویژگی های بسیار زیبا می باشد. به شما امکان می دهد دوره های آنلاین جذاب ایجاد کنید و تجربیات فوق العاده یادگیری را به دانشجویان خود ارائه دهید. راه اندازی آن حتی در سایت های موجود در وردپرس نیز آسان است.

LifterLMS از دوره های چند لایه با ماژول های آموزشی ، دروس ، دسته ها و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این به شما امکان ایجاد دوره های کوچکتر یا برنامه های کامل را می دهد. برای جذابیت دروس خود می توانید درس های چندرسانه ای شامل ویدیو ، صدا ، متن ، تصاویر و موارد دیگر را اضافه کنید.

همچنین بخوانید:   چگونه می توان وبلاگ وردپرس را به روش درست در 7 مرحله اسان شروع کرد.(2021)

این محتوا دارای چکه محتوا ، پیش نیازهای دوره و عضویت در گروه است تا کنترل بیشتری بر نحوه کار دروس شما ایجاد کند.

برای افزایش تعامل کاربر ، این برنامه دارای ویژگی های قدرتمندی مانند ایمیل های خودکار ، گیمیفیکیشن با نشان ها و حتی گواهینامه ها پس از اتمام دوره است. این دارای محدودیت محتوای داخلی است که به شما امکان می دهد هر صفحه وردپرس در سایت خود را فقط به اعضا محدود کنید.

LifterLMS مجموعه مفیدی از افزونه ها است که می توانید از آنها برای مدیریت شرکتهای وابسته ، ادغام با افزونه های تجارت الکترونیکی ، اتصال به سرویس بازاریابی ایمیل خود و غیره استفاده کنید.

گزینه های متعددی برای پذیرش پرداخت های کارت اعتباری ، پرداخت های یکبار مصرف یا دوره ای ، فروش بسته های دوره ای ، کوپن های پیشنهادی و غیره وجود دارد. از میان گزینه های پرداخت ، می توانید آن را با PayPal ، Stripe ادغام کنید یا از طریق چک به صورت دستی پرداخت کنید.

قیمت گذاری: افزودنیهای فردی با قیمت 99 دلار در هر سایت (سایت واحد) ، یا برنامه جهانی با قیمت 299 دلار در سایتهای خاص.

درجه: الف

مرور: LifterLMS یک انتخاب قدرتمند و انعطاف پذیر برای یک افزونه WordPress LMS است. استفاده از آن آسان است و جادوگر راه اندازی حتی یک دوره آزمایشی را برای شما نصب می کند. این برای متخصصان تناسب اندام ، نوازندگان ، مربیان رهبری ، کارآفرینان آموزش ، و هر کسی که می خواهد با فروش دروس آنلاین درآمد کسب کند ، مفید است.

این کمی گران تر از برخی گزینه های دیگر است و اگر بخواهید لوازم جانبی جداگانه بخرید ، قیمت آن اضافه می شود.

۴. Teachable

teachable 1

Teachable یک دوره ساز آنلاین قدرتمند است. این یک افزونه وردپرس نیست ، اما می توانید از آن در زیر دامنه ، نام دامنه سفارشی یا به سادگی با افزودن پیوند به صفحه مدرسه خود استفاده کنید.

قابل آموزش دوره شما را میزبانی می کند و تمام ابزارهای لازم برای ساخت دوره های آنلاین بسیار تعاملی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین با یکپارچه سازی بازاریابی از طریق ایمیل ، تجزیه و تحلیل و سایر ابزارهای بازاریابی همراه است.

برای پرداخت ، Teachable هزینه دوره شما را پرداخت می کند و هزینه شما با استفاده از PayPal یا Stripe پرداخت می شود. دوره های پرداخت ممکن است بسته به برنامه قیمت گذاری شما متفاوت باشد.

قیمت گذاری از 29 دلار در ماه شروع می شود

درجه: B +

بررسی: Teachable مجموعه کاملی از ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد ، مدیریت و فروش دوره های آنلاین را ارائه می دهد. این می تواند هر تعداد دانشجو و دوره را مدیریت کند. از آنجا که این یک پلت فرم مستقل است ، شما مسئولیتی در قبال به روزرسانی و پشتیبان گیری نخواهید داشت.

نکته منفی آن گران بودن آن نسبت به سایر افزونه های WordPress LMS است. اگر در برنامه Basic آنها هستید ، در ازای هر تراکنش 5٪ کارمزد از شما کسر می شود.

۵. LearnPress

learnpresswordpressplugin

LearnPress یک افزونه رایگان WordPress LMS با ویژگی های قدرتمند است. برخلاف سایر افزونه های LMS در این لیست ، که با جادوگر راه اندازی همراه هستند ، LearnPress به شما امکان می دهد تنظیمات را به تنهایی انجام دهید.

ایجاد دوره با کمک درس ، آزمونها و س easyالات آسان است. شما می توانید از دروس و آزمونها از یک دوره در یک دوره دیگر استفاده کنید. LearnPress همچنین به شما امکان می دهد محتوا را صادر کنید ، بنابراین می توانید با استفاده از LearnPress از آن در سایت های دیگر وردپرس استفاده کنید.

این دو افزونه رایگان و پولی در دسترس است که به شما امکان می دهد ویژگی ها را گسترش دهید. این برنامه از محتوای برنامه ریزی شده (قطره محتوا) ، آزمونها ، تکالیف ، درجه بندی و … پشتیبانی می کند. همچنین از ادغام با پلاگین های عضویت در bbPress ، WooCommerce و WordPress پشتیبانی می کند.

LearnPress با هر قالب WordPress کار می کند ، اما شما همچنین می توانید یکی از تم های WordPress LMS خود را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند تا از هرگونه مشکل سازگاری جلوگیری کرده و تجربه بهتری را برای کاربران فراهم کنید.

قیمت گذاری: رایگان + افزونه های پرداخت شده و پشتیبانی

درجه: B +

نقد و بررسی: ما دریافتیم که LearnPress دارای ویژگی های غنی و انعطاف پذیری است. تنظیم اولیه ممکن است برای مبتدیان کمی دشوار باشد. به طور پیش فرض از PayPal پشتیبانی می کند و سایر درگاه های پرداخت به عنوان افزونه های پولی در دسترس هستند.

پشتیبانی از انجمن های رسمی مشترکین پولی در دسترس است و پشتیبانی محدودی نیز به کاربران رایگان ارائه می شود. نسخه رایگان محدود است و برای استفاده بیشتر از آن مجبورید لوازم جانبی بخرید.

۶. نرم افزار WP Courseware

wpcoursewareplugin

WP Courseware یکی دیگر از افزونه های عالی WordPress LMS است که با سازنده دوره کشیدن و رها کردن همراه است.

ایجاد دوره در WP Courseware قدرتمند است و شامل چندین ویژگی برای ایجاد دوره های آنلاین بزرگ یا کوچک است. هر دوره می تواند چندین ماژول ، واحد و آزمون داشته باشد. این از پیش نیازهای دوره و ویژگی های قطره ای محتوا پشتیبانی می کند. به راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن LMS در وردپرس با WP Courseware مراجعه کنید .

WP Courseware پروفایل های مربی ، کتاب های درجه دانشجویی ، ایمیل های سفارشی و بسیاری از ویژگی های دیگر را ارائه می دهد که به ایجاد یک تجربه جذاب برای کاربران کمک می کند. همچنین با یک بانک سوال همراه است تا بتوانید به سرعت برای دوره ها و ماژول های مختلف مسابقه ایجاد کنید.

این پلاگین همچنین دارای ویژگی های قدرتمند کسب درآمد برای فروش کلاس های آنلاین در وب سایت شما است. این یک گزینه سبد خرید داخلی دارد که در آن می توانید PayPal یا Stripe را مستقیماً متصل کرده و دوره های خود را شروع کنید.

همچنین می توانید دوره های رایگان ایجاد کنید و راهی برای آزمایش کلاس های خود به کاربران ارائه دهید. این می تواند آنها را به خرید یک دوره کامل ترغیب کند. شما می توانید دوره های پولی را به صورت خرید یکبار مصرف یا اشتراک مکرر بفروشید.

قیمت گذاری: شروع از 129 دلار برای 2 سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی.

درجه: B

مرور: WP Courseware گزینه خوبی برای ایجاد دوره های آنلاین شماست. استفاده از آن آسان است و دارای گزینه های انعطاف پذیر است که به شما آزادی ایجاد یک محیط یادگیری جذاب را می دهد. از همه بهتر ، بدون هیچ گونه مشکل سازگاری با هر قالب WordPress کار می کند.

۷.Sensei

sensei

Sensei یک افزونه قدرتمند LMS وردپرس است که توسط افراد پشت ووکامرس ایجاد شده است . استفاده از آن انعطاف پذیر و آسان است و از بهترین روش های وردپرس و ووکامرس پیروی می کند.

ایجاد دوره با Sensei آسان است ، اما به اندازه سایر راه حل های این لیست قدرتمند نیست. می توانید آزمونها ، تکالیف را اجرا کنید ، آنها را به صورت خودکار یا دستی درجه بندی کنید و حتی نشان ها و گواهینامه ها را به دانشجویان ارائه دهید.

برای فروش دوره های خود و پذیرش پرداخت ها ، باید از WooCommerce استفاده کنید. برای هر دوره ای که می خواهید بفروشید ، باید محصولی را ایجاد کنید و سپس آن را به دوره خود پیوند دهید.

تعداد زیادی ادغام شخص ثالث در دسترس نیست. شما می توانید Sensei را با یک پلاگین عضویت ادغام کنید ، اما هیچ افزونه ای برای آن وجود ندارد.

قیمت گذاری: شروع از 129 دلار برای مجوز یک سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی.

درجه: B

مرور: Sensei راه حل خوبی برای ارائه دوره های آنلاین است. اگر از قبل با استفاده از WooCommerce فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده اید ، این کاملاً با فروشگاه شما ادغام می شود. با این حال ، احساس می کنیم ادغام ووکامرس برای کاربران مبتدی سخت است. همچنین ویژگی ها و افزودنی های کمتری برای Sensei نسبت به سایر افزونه های LMS در این لیست وجود دارد.

بهترین پلاگین LMS وردپرس کدام است؟ (انتخاب متخصص)

ما معتقدیم که MemberPress بهترین افزونه LMS وردپرس است. این بسیار دوستانه برای مبتدیان است و به شما امکان می دهد دوره های آنلاین با طرح های زیبا (بدون نیاز به کد) ایجاد کنید.

قوانین قدرتمند عضویت آنها پیکربندی کنترل دسترسی ، فروش بسته های اشتراک دوره و موارد دیگر را آسان می کند. شما همچنین از ویژگی های مفید دیگری مانند چکه کردن محتوا ، عضویت در گروه ، مدیریت پرونده محافظت شده ، ایمیل های یادآوری و سایر موارد بهره مند می شوید.

این برنامه به طور یکپارچه با تمام ارائه دهندگان عمده پرداخت و بیش از هزار سرویس مختلف اتوماسیون بازاریابی از طریق ایمیل ادغام می شود.

اگر به دنبال گزینه MemberPress هستید ، می توانید به LearnDash نگاهی بیندازید . همچنین دارای ویژگی های عالی و تعداد زیادی ادغام مفید است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های LMS وردپرس را با مزایا و معایب آنها مقایسه کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

۷ Best WordPress LMS Plugins Compared (Pros and Cons)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده