آیا می خواهید فرم تماس با ما را در سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ مطمئن نیستید از کدام یک از افزونه های فرم تماس با وردپرس 1625+ استفاده کنید؟ در این مقاله ، ما 5 بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس را انتخاب کرده و جوانب مثبت و منفی آنها را مقایسه کرده ایم ، بنابراین شما می توانید به راحتی فرم تماس با وردپرس را اضافه کنید.

wordpresscontactformplugins

 

بهترین پلاگین فرم وردپرس کدام است؟

پاسخ به اینکه بهترین افزونه فرم وردپرس کدام است ، براساس نیاز و موارد استفاده شما متفاوت است. در حالی که WPForms سریعترین رشد افزونه فرم وردپرس است ، در برخی موارد Formidable Forms یا پلاگین دیگری ممکن است مناسب تر باشد. به همین دلیل ما یک راهنمای جامع ویدیویی برای کمک به شما در انتخاب بهترین فرم ساز وردپرس ایجاد کرده ایم.

۱. WPForms

WPForms محبوب ترین افزونه فرم تماس با وردپرس است.

wpforms

 

طرفداران

WPForms با کشیدن و رها کردن فرم ساز آنلاین آن را به کاربرترین پلاگین فرم برای وردپرس تبدیل می کند.

WPForms Lite به صورت رایگان در پوشه رسمی افزونه وردپرس در دسترس است به این معنی که می توانید آن را به تعداد سایت دلخواه خود به صورت رایگان نصب کنید.

نسخه رایگان دارای کلیه ویژگی های اساسی فرم تماس از جمله زمینه های فرم اصلی ، captcha برای محافظت در برابر هرزنامه ، اعلان های ایمیل و صفحه تشکر برای تأیید فرم است.

نسخه برتر به شما امکان می دهد قابلیت ها را افزایش دهید ، بنابراین می توانید هر نوع فرم مانند فرم های چند صفحه ای ، فرم اشتراک ایمیل ، فرم پرداخت ، فرم سفارش و غیره را بسازید.

WPForms pro همچنین دارای زمینه ها و ویژگی های فرم قدرتمند دیگری مانند منطق شرطی هوشمند ، بارگذاری پرونده ، مکان جغرافیایی ، ویژگی امضا ، کنار گذاشتن فرم ، محتوای ارسال شده توسط کاربر (ارسال ارسال ها) ، ورود به سیستم و ثبت نام کاربر برای وردپرس و بیش از 150+ مورد قبل است فرم قالب خانگی .

شما می توانید تمام ارسال های فرم خود را در داخل داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید و همچنین اعلان های ایمیل سفارشی را دریافت کنید. حتی می توانید اعلان های مشروط را تنظیم کنید ، بنابراین فرد مناسب در تیم شما مطلع می شود.

نظرسنجی و نظرسنجی های WPForms با افزونه بهترین راه حل نظرسنجی وردپرس در بازار است. همراه با گزارش های نظرسنجی تعاملی ، نظرسنجی های بی درنگ برای وردپرس ، و همه زمینه های نظرسنجی هوشمند مانند رتبه بندی ستاره ، مقیاس likert ، NPS و غیره. این شما را از پرداخت هزینه اشتراک اضافی برای سیستم عامل های گران نظرسنجی مانند Survey Monkey نجات می دهد.

آنها همچنین دارای یک راه حل صفحه فرود فرم برای کمک به شما در ایجاد صفحات فرم بدون حواس پرتی در وردپرس هستند که WPForms را به بهترین گزینه Wufoo و Google Forms برای وردپرس تبدیل می کند.

اخیراً WPForms فرم های گفتگوی امضا شده خود را برای وردپرس اعلام کرده است که به شما کمک می کند با ایجاد احساس انسانی تر در فرم ها ، میزان تکمیل فرم خود را بهبود ببخشید.

WPForms با تمام خدمات رایج ایمیل مارکتینگ و سیستم عامل های پرداخت مانند Stripe و PayPal ادغام می شود. اسناد و راهنماهایی همراه با پشتیبانی ایمیل و گروه فیس بوک برای کمک به شما در صورت نیاز وجود دارد.

WPForms توسط بیش از 4 میلیون وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد و افراد کاملاً وفاداری را ایجاد کرده است (نگاه کنید به: بررسی های کاربران WPForms ).

منفی ها

در حالی که نسخه Lite رایگان است ، برای باز کردن قفل ویژگی های قدرتمندتر ، باید به WPForms Pro ارتقا دهید.

حتی اگر WPForms قدرتمند باشد ، هدف شماره 1 این پلاگین این است که کاربر پسند باشد. به همین دلیل ویژگی های پیچیده تری را که برخی از پلاگین های فرم دیگر ارائه می دهند ، ندارد.

گذشته از این ، WPForms بهترین سازنده فرم وردپرس در بازار است.

متناوباً ، می توانید با WPForms Lite به صورت رایگان شروع کنید که به نظر ما بهترین افزونه رایگان فرم وردپرس است.

پاداش: اگر شما یک سازمان غیرانتفاعی ثبت شده هستید ، پس می توانید واجد شرایط تخفیف غیر انتفاعی WPForms باشید که 75٪ تخفیف از قیمت عادی را به شما می دهد. WPForms عاشق حمایت از سازمان های غیرانتفاعی است و جهان را بهبود می بخشد.

۲. فرم های مهیب

Formidable Forms پیشرفته ترین افزونه فرم وردپرس در بازار است. آنها در کمک به توسعه دهندگان در ساخت سریع راه حل های پیچیده متمرکز بر فرم تخصص دارند.

formidableforms

 

طرفداران

Formidable یک فرم ساز وردپرس همه در یک است که با افزونه های قدرتمندی برای کمک به شما در فراتر رفتن از فرم های تماس ساده ارائه می شود.

برای ایجاد فرم های پیشرفته مانند آزمونها ، نظرسنجی ها ، فرم های پرداخت ، فرم های ثبت نام ، فرم های نمایه و موارد دیگر می توانید از رابط کشیدن و رها کردن قابل استفاده استفاده کنید.

کاربران پیشرفته واقعاً ویژگی Formidable Views را بسیار دوست دارند زیرا به شما امکان می دهد داده های ارسالی توسط کاربر را در قسمت جلویی وب سایت خود قالب بندی ، فیلتر و نمایش دهید. می توانید از آن برای ایجاد راه حل های متمرکز بر فرم مانند فهرست ها ، لیست های تابلوهای شغلی ، تقویم رویدادها ، سیستم های مدیریتی ، سیستم های رتبه بندی و موارد دیگر استفاده کنید.

همچنین بخوانید:   نحوه ایجاد چت روم در وردپرس برای کاربران خود

شما می توانید از زمینه های پیشرفته محاسبات Formidable برای ایجاد فرم های سفارش قدرتمند و همچنین ماشین حساب های هوشمند مانند ماشین حساب وام ، ماشین حساب پرداخت ماشین ، درخواست ماشین حساب نقل قول و موارد دیگر استفاده کنید.

فوق العاده با تمام سیستم عامل های رایج بازاریابی ایمیل و پرداخت ادغام می شود .

آنها همچنین از یکپارچه سازی WooCommerce قدرتمند برای کمک به شما در ساخت فرم های محصول و حتی فرم های تنظیم کننده محصولات WooCommerce که مستقیماً به سبد خرید شما متصل هستند ، کمک می کنند.

منفی ها

فرم ساز قدرتمند به اندازه WPForms بصری نیست زیرا آنها روی کاربران پیشرفته و توسعه دهندگان تمرکز دارند.

اما با داشتن قابل تمدیدترین راه حل در بازار ، آن را جبران می کند. اگر شما یک توسعه دهنده یا آژانس هستید که می خواهید راه حل های مبتنی بر فرم یا برنامه های وب مبتنی بر داده ایجاد کنید ، هیچ چیز در بازار به فرم های قابل توجه نزدیک نمی شود.

۳. فرم های جاذبه

Gravity Forms یک افزونه فرم ساز وردپرس پولی است که دارای قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته زیادی است. آنها همچنین در کمک به توسعه دهندگان در ایجاد راه حل های پیچیده مربوط به فرم تخصص دارند.

gravityformsplugin

 

طرفداران

Gravity Forms یک افزونه قدرتمند فرم کشیدن و رها کردن فرم تماس با وردپرس است.

با کمک افزودنیهای اضافی ، می توان از فرم های جاذبه برای ایجاد نظرسنجی ، آزمونها ، محتوای ارسال شده توسط کاربر و حتی فهرست وب استفاده کرد .

این گزینه با گزینه های پشتیبانی از حق بیمه مانند سوالات متداول ، پایگاه دانش ، انجمن ها و پشتیبانی ایمیل ارائه می شود. این بدان معنی است که در صورت نیاز به کمک در دسترس است.

منفی ها

فرم های جاذبه نسخه رایگان ندارند ، بنابراین می تواند نسبت به سایر افزونه های فرم تماس با وردپرس کمی گران باشد. با این حال ، اگر از آن در چندین سایت و پروژه استفاده می کنید ، هزینه آن نباید هزینه زیادی باشد.

۴. فرم های نینجا

Ninja Forms یک افزونه فرم تماس freemium برای وردپرس است. می توان از آن برای ایجاد فرم بسیار تعاملی با تلاش بسیار کم استفاده کرد.

ninjaforms

 

طرفداران

افزونه پایه برای فرم های نینجا به صورت رایگان از مخزن رسمی وردپرس در دسترس است. این بدان معناست که شما می توانید آن را در سایت های دلخواه خود بارگیری و نصب کنید.

برنامه های افزودنی حق بیمه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد قابلیت فرم های Ninja مانند اتصال با Campaign Monitor ، Freshbooks ، Salesforce ، اعلان های پیامکی و غیره را گسترش دهید.

یک گزینه پشتیبانی جامعه مفید است ، همچنین اسناد ، راهنماها و پشتیبانی ایمیل.

منفی ها

حتی اگر افزونه اصلی به صورت رایگان در دسترس باشد ، برنامه های افزودنی در دسترس نیستند. خرید دو یا چند برنامه افزودنی یا حتی بسته نرم افزاری توسعه دهنده تقریباً به همان اندازه WPForms یا Formidable Forms برای شما هزینه دارد.

۵. با فرم ۷ تماس بگیرید

اگرچه فرم تماس ۷ را توصیه نمی کنیم ، این لیست بدون قدیمی ترین و بارگیری شده ترین افزونه فرم تماس در فهرست رسمی افزونه وردپرس کامل نمی شود.

contacform7

 

طرفداران

قیمت احتمالاً مهمترین مزیت استفاده از فرم تماس با شماره ۷ است. شما آزادید آن را در هر تعداد سایت که می خواهید نصب کنید.

اگرچه اگر به دنبال یک افزونه رایگان فرم وردپرس هستید ، WPForms Lite ، Formidable Forms و Ninja Forms همه به طور قابل توجهی راه حل های بهتری نسبت به Contact Form 7 هستند.

چندین پلاگین شخص ثالث وجود دارد که به عنوان افزونه های الحاقی برای فرم تماس ۷ عمل می کنند. بیشتر آنها بصورت رایگان در دسترس هستند.

منفی ها

فرم تماس ۷ یک راه حل زیر متوسط ​​برای ایجاد یک فرم تماس اولیه برای وبلاگ شما است. راه اندازی برای مبتدیان مطلق بسیار دشوار است. رابط کاربری به هیچ وجه بصری نیست.

از آنجا که این یک افزونه رایگان است ، گزینه های پشتیبانی محدود هستند.

چندین افزونه شخص ثالث برای فرم تماس ۷ در دسترس است ، اما وب سایت رسمی افزونه فاقد پوشه افزودنی است که یافتن افزونه ها برای گسترش عملکرد افزونه پایه را دشوار می کند.

بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس کدام است؟

افزونه هایی که در این مقاله ذکر کردیم همه می توانند به شما در ایجاد یک افزونه فرم تماس کمک کنند. با این حال تصمیم گیری در مورد بهترین پلاگین فرم ساز WordPress براساس نیاز شما متفاوت است.

اگر مبتدی هستید و نمی خواهید هیچ هزینه ای کنید ، پس با WPForms Lite همراه شوید .

اگر صاحب مشاغل هستید و می خواهید بدون یادگیری کد یا استخدام برنامه نویس ، فرم های قدرتمندی ایجاد کنید ، با نسخه WPForms Pro همراه شوید .

اگر شما یک توسعه دهنده هستید که سعی در ایجاد فرمهای پیچیده تر دارد ، هیچ راه حلی بهتر از Formidable Forms وجود ندارد .

انتخاب کلی ما برای بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس WPForms است .

امیدواریم این راهنما به شما در انتخاب بهترین افزونه فرم تماس با سایت وردپرس شما کمک کرده باشد

آشکار سازی:ما در تیلو وب با پایبندی به اصول اخلاقی و اجتماعی به قانون کپی رایت احترام می گزاریم و اعلام می نماییم این مطلب از سایت
www.wpbeginner.com
برداشت و ترجمه شده است.با سپاس از توجه شما.

یوتیوب ما : TILOWEB

 

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده