۵تا از بهترین ها افزونه عضویت در وردپرس (همراه با مقایسه) – ۲۰۲۱

آیا به دنبال ساخت سایت عضویت در وردپرس هستید؟ آیا می خواهید بدانید که بهترین افزونه عضویت در وردپرس کدام است؟ انتخاب پلاگین عضویت مناسب برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا بستر بهتر به معنای فرصت بیشتر برای رشد است. در این مقاله ، ما 5 بهترین افزونه عضویت در وردپرس را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا به راحتی وب سایت های عضویت پولی ایجاد کنید.

membershippluginswp 1

 

در پلاگین عضویت در وردپرس به دنبال چه چیزی بگردید؟

افزونه های عضویت در وردپرس بسیار زیاد است ، اما همه آنها ویژگی های خاصی ندارند که شما ممکن است برای ایجاد سایت عضویت خود به آن نیاز داشته باشید.

برخی از آنها برای فروش اشتراک در یک سطح مناسب هستند در حالی که برخی دیگر از آنها دارای سطح متنوع تری از عضویت و ویژگی های مدیریت اشتراک هستند.

برخی از پلاگین ها ویژگی محتوای قطره ای را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد مطالب جدید را به آرامی برای کاربر منتشر کنید. در حالی که دیگران فقط به ارائه محتوای پنهان محدود می شوند.

همچنین باید بفهمید از کدام درگاه پرداخت استفاده می کنید. آیا می خواهید فقط کارت های اعتباری ، PayPal یا هر دو را بپذیرید؟ پلاگین عضویت شما باید از درگاه های پرداخت ترجیحی شما داخلی یا از طریق یک افزونه پشتیبانی کند.

با گفتن این موارد ، بیایید ببینیم برای راه اندازی سایت عضویت در وردپرس به چه مواردی نیاز دارید.

برای راه اندازی سایت عضویت در وردپرس به چه مواردی نیاز دارید؟

وب سایت های عضویت بسیار فشرده هستند و انتخاب میزبان اشتباه می تواند به عملکرد کلی شما آسیب برساند. به همین دلیل اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب بهترین میزبانی وردپرس است که می توانید از عهده آن برآیید.

ما به شما شیراز وب هاست را پیشنهاد میدهیم که به کاربران ما ۵۰ درصد تخفیف میدهند

اگر بودجه مشکلی ندارد و شما می خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید ، توصیه می کنیم از یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند WPEngine استفاده کنید .

اگر قبلاً آن را ندارید ، باید یک نام دامنه برای وب سایت خود انتخاب کنید. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت عضویت شما است.

در آخر ، شما باید افزونه های ضروری کسب و کار مانند OptinMonster را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا منجر شود و اشتراک ها را افزایش دهید.

اکنون که آنچه شما برای راه اندازی سایت عضویت در وردپرس نیاز دارید ، بیان کردیم ، بیایید نگاهی به افزونه های برتر عضویت در وردپرس بیندازیم.

۱. عضو پرس

memberpress

 

MemberPress یکی از محبوب ترین افزونه های عضویت در وردپرس است. همچنین هنگام استفاده از ویژگی ها ساده ترین و قوی ترین آنها است.

جوانب مثبت افزونه عضویت وردپرس MemberPress

راه اندازی آسان – MemberPress راه اندازی وب سایت عضویت با وردپرس را ساده می کند. این می تواند به طور خودکار صفحات قیمت گذاری ، ورود به سیستم ، حساب کاربری و صفحات تشکر را برای کاربران خود تنظیم کند. افزودن برنامه های عضویت نیز بسیار رو به جلو است.

کنترل دسترسی محتوا – MemberPress دارای کنترل دسترسی قدرتمندی است که به شما امکان می دهد دسترسی به هر محتوایی از جمله پست ها ، صفحات ، دسته ها ، برچسب ها ، پرونده ها و غیره را محدود کنید.

چکیدن محتوای – چکیدن محتوای شما اجازه می دهد برای نشان دادن محتوای محدود به اعضای گروه پس از یک زمان خاص. این یک ویژگی بسیار مفید برای فروش دوره های آنلاین یا مواد آموزشی است.

دوره های فروش – MemberPress به شما امکان می دهد دوره های آنلاین را به راحتی ایجاد و فروش کنید. این یک تجربه یادگیری تعاملی را برای کاربران فراهم می کند که بر میزان تکمیل دوره متمرکز است.

ادغام ها – MemberPress با سرویس های ایمیل AWeber ، MailChimp ، GetResponse و MadMimi ادغام می شود . همچنین برای میزبانی پادکست با سرویس های وب آمازون و BluBrry ادغام می شود .

دروازه های پرداخت – MemberPress همراه با پشتیبانی داخلی از درگاه های پرداخت PayPal و Stripe است. برنامه توسعه دهنده همچنین پشتیبانی از Authorize.net را اضافه می کند.

معایب استفاده از MemberPress Pro

گزینه های پرداخت محدود – MemberPress فقط از سه درگاه پرداخت محبوب پشتیبانی می کند. این یک معامله برای صاحبان سایتهایی است که در کشورهایی زندگی نمی کنند که تحت حمایت این درگاه های پرداخت نیستند.

یکپارچه سازی های محدود – اگرچه این افزونه پشتیبانی کافی از سرویس های محبوب برای اجرای کارآمد یک سایت عضویت را دارد ، اما هنوز فاقد ادغام با برخی از سرویس های معروف دیگر است. این افزونه به راحتی قابل توسعه است و شما می توانید به شخص دیگری پول بدهید تا سرویس شخص ثالثی را که می خواهید استفاده کنید ، ادغام کند.

 

ما فکر می کنیم که MemberPress برای مبتدیان آسان ترین پلاگین عضویت در وردپرس است. با تعداد زیادی گزینه قدرتمند سریعاً راه اندازی می شود.

۲. LearnDash

learndash 1

 

LearnDash یک افزونه فوق العاده انعطاف پذیر و بسیار آسان برای استفاده از WordPress LMS است . با ماژول های عضویت پیشرفته و تعداد زیادی ادغام ارائه می شود.

مزایای استفاده از LearnDash

راه اندازی آسان LearnDash بسیار ساده است و تنظیم محتوای آن بسیار ساده تر است. همچنین با ابزارهای پیشرفته به راحتی می توانید محتوای عضویت خود را در سطح ، گروه و غیره سازماندهی کنید.

محدودیت های محتوای آسان LearnDash به شما امکان می دهد هر محتوایی را به راحتی پنهان کرده و آن را به گروه های مختلف عضویت محدود کنید.

دوره های فروش – LearnDash به شما امکان می دهد دوره های آنلاین را به راحتی ایجاد و بفروشید. ماژول های پیشرفته ای دارد که به شما امکان می دهد مطالب یادگیری را بهتر از سایر افزونه های عضویت در وردپرس مدیریت کنید.

محتوای قطره ای – دارای ویژگی قدرتمند محتوای قطره ای است که به شما امکان می دهد در فواصل منظم یا پس از اتمام سطح ، مطالب را برای کاربران پخش کنید.

ویژگی های داخلی داخلی این برنامه دارای ابزاری برای ایجاد سایت های عضویت بسیار جذاب با آزمونها ، نشان های کاربر ، انجمن های خاص دوره ، گواهینامه ها ، نمایه های کاربر و غیره است.

همچنین بخوانید:   نقشه سایت XML چیست؟ چگونه می توان یک نقشه سایت در وردپرس ایجاد کرد؟

ادغام و پرداخت ها LearnDash مجموعه شگفت انگیزی از درگاه های ادغام و پرداخت را ارائه می دهد. حتی می توانید آن را به MemberPress ، WooCommerce ، bbPress ، Slack و غیره متصل کنید.

موارد منفی استفاده از LearnDash

فاقد برخی از ویژگی های عضویت است – اگر می خواهید وب سایت عضویت را بدون فروش دوره ها ایجاد کنید ، برخی از ویژگی های LearnDash ممکن است برای شما مفید نباشد.

 

اگر می خواهید دوره های آنلاین را در وب سایت عضویت پولی بفروشید ، LearnDash راه حل مناسبی است. مجموعه گسترده ای از افزونه ها و ادغام ها به شما امکان می دهد تا یک بستر بسیار جذاب بسازید.

۳. قابل یادگیری

teachable 1

 

Teachable یک سازنده دوره های آنلاین کاملاً فراگیر است. این بسته وب سایت عضویت ، LMS ، انجمن بحث ، بازاریابی از طریق ایمیل ، و تجزیه و تحلیل همه تحت یک داشبورد.

مزایای استفاده از قابل یادگیری

سهولت استفاده برای تدریس آسان قابل آموزش است و به هیچ وجه به مهارت فنی نیاز ندارد. ایجاد محتوای عضویت نسبی است و شامل ابزارهای داخلی برای ایجاد و آپلود سریع فیلم ، متن ، PDF و موارد دیگر است.

محتوای قطره ای شامل ویژگی محتوای قطره ای انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس پیشرفت یا سطح اشتراک کاربر پخش کنید.

ویژگی های تعامل داخلی: این انجمن ها ، مسابقه ها ، فرم های تماس ، گواهینامه ها و سایر ویژگی ها را برای تقویت تعامل با کاربران و ایجاد جوامع آنلاین قدرتمند ارائه می دهد.

منفی استفاده از قابل یادگیری

Not a Plugin WordPress Plugin Teachable به عنوان یک افزونه وردپرس در دسترس نیست. در عوض ، می توانید آن را با اضافه کردن پیوندها یا یک دامنه فرعی در سایت وردپرس خود ادغام کنید.

Teacherable با هزینه بیشتر شامل همه مواردی است که آن را گرانتر از سایر افزونه های عضویت در وردپرس می کند.

 

۴. Content Pro را محدود کنید

restrictcontentpro

 

Restrict Content Pro رقیب قدرتمندی برای عنوان بهترین افزونه عضویت در وردپرس است. این توسط همان تیم ایجاد شده است که پشت پلاگین های معروف Easy Digital Downloads و AffiliateWP است .

نکات مثبت استفاده از Contrain Pro Pro

آسان برای استفاده – محدود کردن محتوای نرم افزار به زیبایی با رابط کاربری وردپرس ادغام می شود. این اجازه می دهد تا شما به راحتی نحوه استفاده از آن را دریابید.

یکپارچه سازی های داخلی – برخلاف سایر افزونه های عضویت ، محدود کردن محتوا طرفدار یکپارچه سازی داخلی است که سایر پلاگین ها به عنوان افزودنی های پولی ارسال می شوند. دارای Stripe ، PayPal ، MailChimp ، MailPoet ، مدیر ایمیل ، صادرات CSV و بسیاری از ویژگی های دیگر است.

دروازه های پرداخت – Stripe ، PayPal و Braintree به عنوان افزودنی رایگان ارائه می شوند. سایر درگاه های پرداخت پشتیبانی شده شامل 2Checkout ، PayPal Website Payments Pro ، PayPal Express و Stripe Checkout است.

با بارگیری آسان دیجیتال کار می کند – اگر برای فروش محصولات دیجیتال بارگیری آسان دیجیتال را انجام می دهید ، محدود کردن محتوا طرف اصلی برای این کار است.

پشتیبانی عالی – مستندات رایگان گسترده ای برای همه کاربران در دسترس است. همچنین از طریق ایمیل با زمان پاسخگویی بسیار سریع پشتیبانی حرفه ای دریافت می کنید.

نکات منفی استفاده از محدود کردن محتوای نرم افزار

ادغام های کمتر – این ادغام با سرویس های شخص ثالث مانند ارائه دهندگان خدمات ایمیل کمتر از برخی افزونه های دیگر در این لیست است.

 

به نظر ما محدود کردن محتوای نرم افزار یکی از ساده ترین پلاگین های عضویت است. همچنین سازگار با توسعه دهندگان است و دارای مجموعه ای عالی از ویژگی ها است که برای انواع وب سایت های عضویت مناسب است.

۵. S2 عضو

s2members

 

S2Member یک افزونه رایگان رایگان عضویت در وردپرس است که نسخه حرفه ای آن نیز موجود است. مدتی است که وجود دارد و دارای یک پایگاه کاربری اختصاصی است.

مزایای استفاده از افزونه عضویت وردپرس S2Member

پلاگین Base Free – افزونه پایه s2Member رایگان است. هر کسی می تواند بارگیری کرده و امتحان کند. از نظر ویژگی ها و پشتیبانی محدود است اما نقطه شروع خوبی به شما می دهد.

چکه محتوا – S2Member Pro دارای ویژگی قطره ای محتوا است.

دروازه های پرداخت – نسخه رایگان از PayPal پشتیبانی می کند. نسخه حرفه ای این افزونه از Stripe و Authorize.net نیز پشتیبانی می کند.

ادغام ها – با MailChimp ، bbPress و BuddyPress کار می کند.

مستندات و پشتیبانی – S2Member پایگاه دانش گسترده ای در دسترس همه قرار دارد. کاربران حرفه ای همچنین از طریق ایمیل پشتیبانی می کنند.

موارد منفی استفاده از افزونه عضویت وردپرس S2Member

کاربر پسند نیست – به نظر ما استفاده از s2Member نسبت به سایر افزونه های عضویت کمی دشوارتر است.

محدودیت های نسخه رایگان – نسخه رایگان فقط از PayPal پشتیبانی می کند ، فقط در 4 سطح عضویت محدود می شود و از ویژگی محتوای قطره ای برخوردار نیست.

 

نتیجه:

ما معتقدیم که MemberPress بهترین گزینه برای افزونه عضویت در وردپرس است. این همه ویژگی هایی را دارد که شما با مستندات و پشتیبانی عالی به آن نیاز دارید.

اگر چیزی ساده و انعطاف پذیر می خواهید ، پس گزینه Restrict Content Pro یک گزینه عالی است. تیم پشتیبان سابقه اثبات شده ای در زمینه تولید محصولات عالی دارد.

اگر می خواهید دوره هایی را در وب سایت عضویت خود بفروشید ، پس توصیه می کنیم از LearnDash استفاده کنید ، این ویژگی های قدرتمندی برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین دارد.

آشکار سازی:ما در تیلو وب با پایبندی به اصول اخلاقی و اجتماعی به قانون کپی رایت احترام می گزاریم و اعلام می نماییم این مطلب از سایت
www.wpbeginner.com
برداشت و ترجمه شده است.با سپاس از توجه شما.

یوتیوب ما : TILOWEB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده