افزونه پست های محبوب در وردپرس ۸تا از بهترین ها (برسی ومقایسه)

آیا به دنبال راهی برای نمایش پست های محبوب در وب سایت وردپرس خود هستید

نمایش پست های پرطرفدار به بازدیدکنندگان کمک می کند تا بهترین مطالب شما را پیدا کرده و بازدید صفحه شما را افزایش دهند. این همچنین یک روش عالی برای پیوند دادن صفحات خود برای افزایش سئو است.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های محبوب پست را برای وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

best popular post plugins for wordpress TILOWEB.IR

چرا از افزونه محبوب ارسال های وردپرس استفاده می کنیم؟

استفاده از افزونه پست های محبوب وردپرس به شما کمک می کند تا کاربران را به سمت مقالاتی سوق دهید که سایر کاربران از قبل برای آنها مفید بوده اند.

پست های پرطرفدار معمولاً موفق ترین محتوای شما هستند ، به این معنی که احتمال افزایش جذابیت کاربر ، تبدیل و فروش آنها بیشتر است.

آنها همچنین فرصت خوبی برای پیوند داخلی با سایر مقالات کم محبوب شما هستند. این امر باعث بهبود نمره جستجوگرها برای سایر مقالات می شود و به کاربران در کشف محتوای بیشتر کمک می کند.

با استفاده از پست های محبوب ، پست های مرتبط و ابزارهای بهینه سازی تبدیل می توانید قیف های بسیار جذاب ایجاد کنید . همه اینها کاربران را به ثبت نام و رشد تجارت خود سوق می دهد.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های محبوب پست برای وردپرس بیندازیم که می توانید در وب سایت خود قرار دهید.

  1. MonsterInsights

monsterinsights website homepage

MonsterInsights است که بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس استفاده شده توسط بیش از 2 میلیون وب سایت. به شما امکان می دهد بدون ویرایش کد یا استخدام برنامه نویس ، Google Analytics را به درستی تنظیم کنید.

آنها بهترین ویژگی Popular Posts را دارند که به شما امکان می دهد مقالات محبوب خود را در هر نقطه از سایت وردپرس خود نشان دهید. همچنین می توانید از Inline Popular Posts برای نمایش مقالات داخل محتوای خود استفاده کنید.

monsterinsights popularposts

اگر می خواهید مقالات را در نوار کناری یا در انتهای مطالب خود نشان دهید ، می توانید ابزارک محبوب ارسال را انتخاب کنید.

MonsterInsights حتی به شما امکان می دهد محصولات با عملکرد بالا را در هر نقطه از فروشگاه تجارت الکترونیک خود نمایش دهید.

monsterinsights popularproducts

این پلاگین تم های مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهد و شما می توانید با تغییر رنگ عنوان ، اندازه ، رنگ برچسب ، حاشیه و موارد دیگر ، طرح را شخصی سازی کنید.

monsterinsights popularposttemlates

می توانید پست های محبوب خود را براساس نظرات ، تعداد اشتراک ها مرتب کنید یا پست هایی را که به طور تصادفی در ویجت چرخانده می شوند ، به صورت دستی انتخاب کنید.

اگر ابعاد سفارشی مانند نوع پست تنظیم کرده باشید ، MonsterInsights به طور خودکار 5 پست برتر از Google Analytics از 30 روز گذشته را انتخاب کرده و آنها را به عنوان پست های محبوب نشان می دهد.

جوانب مثبت: MonsterInsights گزینه های زیادی برای نمایش پست های محبوب ارائه می دهد. شما می توانید تم های مختلف ، طرح بندی ، یک ظاهر طراحی شده را انتخاب کنید و هر عنصر محبوب پست را سفارشی کنید. این می تواند به طور خودکار پست های محبوب را تعیین کند و آنها را در وب سایت شما نشان دهد.

نکات منفی: برای دریافت ویژگی های قدرتمند مانند ردیابی تجارت الکترونیکی ، ردیابی تبدیل و ابعاد سفارشی ، به طرح MosterInsights Pro نیاز دارید .

  1. پست های محبوب وردپرس

wordpress popular posts

افزونه WordPress Popular Posts با بیش از 300000 نصب فعال یکی از افزونه های محبوب ارسال شده در بازار است. به شما امکان می دهد پست های محبوب را با شرایط مختلف نشان دهید.

با انتخاب محدوده تاریخ می توانید مقالات اخیراً پرطرفدار را نشان دهید. همچنین می توانید بیشترین نظرات یا پربازدیدترین مقالات را نشان دهید.

این قابلیت دارای چند ویجت است ، به این معنی که شما می توانید همان ویجت را چندین بار به یک نوار کناری مشابه یا متفاوت اضافه کنید. شما می توانید CSS سفارشی خود را اعمال کنید ، تصاویر کوچک پست ، گزیده ها ، نویسنده ، تعداد نظرات ، تعداد بازدیدها و موارد دیگر را نشان دهید.

جوانب مثبت: WordPress Popular Posts یک افزونه قدرتمند با تمام گزینه هایی است که برای نمایش پست های محبوب خود نیاز دارید. پشتیبانی از انواع پست های سفارشی و امکان افزودن ویجت به دفعات ، به شما امکان می دهد مجموعه متفاوتی از بازدیدهای معروف ، مانند Popular Posts ، Popular Popular و غیره را ایجاد کنید.

نکات منفی: این افزونه برای ذخیره داده های پست های محبوب و حافظه پنهان ، دو جدول اضافی در پایگاه داده ایجاد می کند. در حالی که برخی از افراد ممکن است استدلال کنند که نگه داشتن این داده ها از جداول پیش فرض وردپرس روش بهتری است ، دیگران ممکن است پایگاه داده را فشرده بدانند. همچنین گزینه ای برای ارتباط با تجزیه و تحلیل واقعی وجود ندارد.

  1. ۱۰ مورد برتر – افزونه پست های محبوب برای وردپرس

top 10 popular posts plugin for wordpress

افزونه ۱۰ پست محبوب برتر برای وردپرس یکی دیگر از گزینه های قدرتمند در لیست ما از بهترین پلاگین های ارسال محبوب است.

تا آنجا که به ویژگی ها مربوط می شود ، با WordPress Popular Posts مطابقت دارد و حتی برخی از ویژگی های دیگر را اضافه می کند. 10 صفحه برتر نیز با یک ویجت و کد کوتاه بسیار قابل تنظیم ارائه می شود .

با وجود نام ، می توانید تعداد پست های محبوب را نمایش دهید. به شما امکان می دهد محدوده تاریخ را برای انتخاب انتخاب کنید. شما می توانید نماهای پست ، نویسنده ، خلاصه یا گزیده پست و تصاویر کوچک را در لیست پست های محبوب نشان دهید.

۱۰ صفحه برتر دارای یک سیستم ذخیره سازی داخلی است تا منابع آن را کمتر کند. همچنین با پلاگین های ذخیره سازی وردپرس مانند W3 Total Cache و WP Super Cache به راحتی بازی می شود .

جوانب مثبت: افزونه 10 محبوب محبوب دارای ویژگی های غنی ، انعطاف پذیر و راه اندازی آسان است. دارای حافظه پنهانی تهاجمی برای کاهش بار سرور است و با پلاگین های ذخیره سازی وردپرس به خوبی کار می کند .

موارد منفی: صفحه تنظیمات پلاگین گزینه های زیادی دارد و ممکن است مبتدیان آن را کمی پیچیده بدانند. همچنین گزینه ای برای ارتباط با تجزیه و تحلیل واقعی وجود ندارد.

  1. مربوط

relevant popular posts plugin for wordpress

Relevant به شما کمک می کند پست های محبوب ، مقالات برجسته ، محتوای مرتبط و آخرین ارسال ها را در وب سایت وردپرس خود نشان دهید. همراه با چند ابزارک از جمله یکی برای پست های محبوب و یک صفحه تنظیمات شسته و رفته.

شما می توانید پست های محبوب را با نظرات یا بازدید از صفحه نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد تصویر کوچک پست ، نویسنده ، گزیده و تاریخ ارسال را نمایش دهید.

نمی خواهید از ویجت استفاده کنید؟ همچنین مربوط به کد کوتاه و برچسب الگو است که می توانید از آنها برای نمایش پست های محبوب در هر نقطه از وب سایت خود استفاده کنید. همچنین می توانید بلوک های ارسال را قبل یا بعد از محتوای پست فعال کنید.

جوانب مثبت: این ویژگی های ویژه ، جدیدترین و مربوط به پست ها را در یک بسته راحت ترکیب می کند.

موارد منفی: ویژگی پست های محبوب به شما امکان نمی دهد پست های محبوب را در یک محدوده تاریخ خاص نشان دهید.

  1. نوار لغزنده و ویجت محبوب / محبوب

trending popular post slider and widget

Trending / Popular Post Slider and Widget به شما امکان می دهد پست های محبوب را در یک نوار لغزنده ، یک بلوک شبکه یا یک لیست ساده نشان دهید. به این ترتیب می توانید بهترین مطالب خود را به روش های جذاب تری نشان دهید تا اینکه فقط لیست پیوندهای موجود در نوار کناری خود را داشته باشید.

همچنین بخوانید:   5تا از بهترین ها افزونه عضویت در وردپرس (همراه با مقایسه) - 2021

همراه با یک صفحه تنظیمات ساده که می توانید بازه زمانی را انتخاب کنید. با این کار می توانید پست های پرطرفدار در طول یک سال ، ماه یا هفته خاص را نشان دهید.

این افزونه دارای کد کوتاه آسان برای استفاده است که می توانید به پست ها یا صفحات خود اضافه کنید. همچنین می توانید از کد کوتاه در ماژول های افزونه صفحه ساز خود استفاده کنید .

اگر می خواهید آن را مستقیماً در طرح زمینه خود پیاده کنید ، پس می توانید از برچسب های الگو برای انجام این کار استفاده کنید.

جوانب مثبت: امکان افزودن اسلایدرهای پست محبوب ، چرخ فلک ها و بلوک های شبکه و نمایش آنها در هر نقطه از سایت شما.

موارد منفی: ویژگی های محدود نسبت به سایر افزونه های پست محبوب. نوارهای کشویی ، چرخ فلک و شبکه فقط با کد کوتاه کار می کنند. ویجت اساساً لیستی از پیوندها با تصاویر کوچک پست ، گزیده ها و برخی فراداده ها است.

  1. WP-PostRatings

wp post ratings

WP-PostRatings پلاگین بعدی محبوب وردپرس در لیست ما است. به شما کمک می کند دارای بالاترین امتیاز در وب سایت خود باشید و به کاربران امکان می دهد مقالات را رتبه بندی کنند.

شما می توانید نمادهای رتبه بندی و افرادی که می توانند به مقالات رأی دهند را انتخاب کنید (همه کاربران در مقابل فقط کاربران ورود به سیستم) از قطعه های غنی پشتیبانی می کند و از طریق فیلترها و برچسب های الگو بسیار قابل تنظیم است.

بهترین قسمت در مورد این افزونه ویجت رتبه بندی آن است که پست های دارای بالاترین امتیاز را در وب سایت شما نشان می دهد. با این کار می توانید پست های محبوب را با آرا user کاربران نشان دهید. این افزونه با افزونه WordPress Popular Posts نیز کار می کند.

برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن سیستم رتبه بندی پست در وردپرس مراجعه کنید

جوانب مثبت: شما می توانید به جای بازدید از صفحه یا نظرات ، پست های محبوب را بر اساس رتبه بندی کاربران نشان دهید.

موارد منفی: برای پیاده سازی این افزونه ، باید برچسب های الگو را در پرونده های تم وردپرس خود اضافه کنید ، که برای مبتدیان مشکل است. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، راهنمای ما را در مورد نحوه کپی و جایگذاری کد در وردپرس بررسی کنید .

  1. نمایش پست ها

display posts 1

Display Posts یک افزونه محبوب وردپرس است که به شما امکان می دهد پست های وردپرس را با ایجاد درخواست های سفارشی خود با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید.

به شما امکان می دهد از طریق کد کوتاه به راحتی مطالب برتر خود را در هر نقطه از سایت خود به نمایش بگذارید. به عنوان مثال ، می توانید پست ها را با شمارش نظرات با استفاده از کد کوتاه زیر نشان دهید:

[display-posts orderby=”comment_count”]

همچنین با افزونه هایی مانند شمارش اشتراکی کار می کند ، که به شما امکان می دهد مقالات به اشتراک گذاشته شده خود را نیز به نمایش بگذارید.

این افزونه به شما امکان می دهد پست ها را براساس دسته بندی فیلتر کرده و محتوای آن را بر اساس تعداد اشتراک و تعداد نظرات نمایش دهید. در پارامتر نمایشگر خود ، می توانید گزیده ها ، عکس های کوچک ، آواتار نویسنده و موارد دیگر را وارد کنید.

جوانب مثبت: Display Posts بسیار انعطاف پذیر است و می توانید هر پستی را که می خواهید به عنوان پست محبوب دریافت و نمایش دهید. این مستندات و آموزش های دقیق برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد.

منفی ها: کد کوتاه دارای پارامترهای بسیاری است و از یک ظاهر طراحی نمی شود. این کار استفاده از آن برای مبتدیان را کمی دشوار می کند.

  1. ابزارک WP Tab

wp tab widget 1

WP Tab Widget یک افزونه وردپرس کاربر پسند و سریع برای نمایش پست های محبوب در وب سایت شما است. شما می توانید مقالات را براساس بازدید از صفحه ، نظرات ، برچسب ها و پست های اخیر در همه یک ابزارک نشان دهید.

این افزونه به شما امکان می دهد که کدام برگه را در سایت خود نشان دهید و تعداد پست های نمایش داده شده در هر برگه را کنترل کنید. بهترین بخش در مورد ابزارک WP Tab این است که فقط با کلیک کاربر بر روی هر برگه ، پست ها بارگیری می شود.

این باعث می شود افزونه سبک باشد و از عملکرد سایت وردپرس بدون کاهش سرعت اطمینان حاصل کنید . علاوه بر این ، شما گزینه های مختلف سفارشی سازی مانند نمایش یا پنهان کردن تاریخ ارسال ، تعداد نظرات ، گزیده ها و موارد دیگر را دریافت می کنید.

جوانب مثبت: یک افزونه فوق العاده سریع که عملکرد وب سایت را به خطر نمی اندازد ، زیرا از AJAX برای نمایش پست های محبوب در زیر هر برگه استفاده می کند. به علاوه ، می توانید انواع مختلف پست ها را در یک ابزارک نشان دهید.

نکات منفی: ابزارک WP Tab فاقد انعطاف پذیری است و ویژگی های محدودی را در نسخه رایگان ارائه می دهد. برای دریافت طرح های از پیش تعیین شده ، ویژگی های کشیدن و رها کردن و موارد دیگر ، باید نسخه نسخه Pro آن را ارتقا دهید.

ما معتقدیم که MonsterInsights بهترین پلاگین محبوب پست برای وردپرس است. به شما امکان می دهد بهترین مطالب خود را در هر کجای سایت خود نشان دهید و گزینه های زیادی برای شخصی سازی ارائه می دهد.

شما می توانید پست ها را بر اساس تعداد اشتراک ، نظرات نمایش دهید ، مقاله ها را به صورت دستی انتخاب کنید یا ۵ پست برتر Google Analytics را از طریق ابعاد سفارشی به طور خودکار انتخاب کنید.

با استفاده از MonsterInsights ، شما ویژگی های اضافی ردیابی را نیز دریافت می کنید که به شما کمک می کند مخاطبان خود را بهتر درک کنید. منبع ترافیک وب ، صفحات برتر فرود ، مراجع ، خرابی دستگاه و موارد دیگر را بیابید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه محبوب پست ها برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیستی از بهترین افزونه های وردپرس برای همه وب سایت ها و آموزش ما را در مورد چگونگی افزودن اعلان های فشار وب در وردپرس برای افزایش بازدید خود مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

۸ Best Popular Posts Plugins for WordPress (Compared)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده