تیلو وب

طراحی سایت

دیجیتال مارکتینگ قم

دیجیتال مارکتینگ = بازگشت سرمایه و فروش بیشتر!

فرض کنید شما یک تازه کار هستید و تازه محصول خود را وارد بازار کرده اید و حالا زمان آن رسیده که محصول خود را به مردم عرضه کنید و آنرا به فروش برسانید، چطور این کار را انجام میدهید؟؟! دیجیتال مارکتینگ بازاریابی اینترنتی است که روز به روز بیشتر جایگاه خود را در زندگی مردم محکم تر کرده است. در اصل شما با دیجیتال مارکتینگ میتوانید خودتان و کسب و کارتان را در فضای اینترنت و به سراسر جهان معرفی کنید. دیجیتال مارکتینگ را میتوان به یک جعبه ابزار تشبیه کرد که ابزار آلات آن در اینترنت مانند سئو، بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی از طریق ایمیل و… باعث میشود که شما را بیشتر به اهدافتان نزدیک کند. 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی به زبان ساده یعنی جذب مشتری در بستر اینترنت و معرفی کسب و کار خود به فضای مجازی و دنیای اینترنت. فرق بازاریابی اینترنتی با بازاریابی آفلاین این است که در بازاریابی اینترنتی هیچ واسطه ای بین شما و مشتری وجود ندارد و شما میتوانید به صورت خیلی گسترده تر خودتان را به دنیا معرفی کنید. در واقع دیجیتال مارکتینگ شاخه ای از علم بازاریابی و تبلیغات است که در فضای مجازی اینترنت انجام میشود. دیجیتال مارکتینگ به روش های مختلفی انجام میشود که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

Digital Marketing6

روش های بازاریابی اینترنتی(دیجیتال مارکتینگ)

SEM (بازاریابی موتور های جستجو)

بیش از ۷۰% ترافیک سایت های از موتور جستجو گوگل است. پس باید بک بستر قدرتمند برای آن آماده شود که به آن SEM گفته میشود.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های پربازده بوده که شرکت ها و تجارت های بزرگ از آن استفاده میکنند.

تبلیغات کلیکی

یکی از رایج ترین تبلیغات کلیکی Google AdWords است. در روش تبلیغات کلیکی به منتشر کننده آگهی شما مبلغی داده میشود که با هر بار کلیک روی آن ترافیک سایت شما افزایش پیداکند.

تبلیغات در Google Ads

یکی دیگر از روش های دیجیتال مارکتینگ تبلیغات در Googe Ads است. 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

تبلیغ برند و کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی و افزایش ترافیک کسب و کارتان

بهینه سازی سئو

بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک سایت یکی از اصلی ترین اصول دیجیتال مارکتینگ است.

مشاور دیجیتال مارکتینگ

به شخصی که توانایی مشاوره دادن در رابطه با تبلیغات و کسب و کار در بستر اینترنت و به صورت آنلاین را داشته باشد، مشاور دیجیتال مارکتینگ میگویند. 

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ باید در زمینه هایی از جمله بهینه سازی تبلیغات، بهبود برندینگ، فرایند تبدیل، ایمیل مارکتینگ، اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و… مهارت داشته باشد. متخصص دیجیتال مارکتینگ به خوبی میداند که در چه بازه زمانی و به چه روشی باید تبلیغات را شروع کند.

برخی از زمینه هایی که میتوانید با آن از یک مشاروه دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید عبارتند از: آنالیز کسب و کار، افزایش تعدا مشتریان، اطلاع از فعالیت رقبا، پیشنهاد ایده خلاقانه، کمک به رشد کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی و… .

digital marketing 9

"فیلد های اجباری تکمیل شود" indicates required fields

نام و نام خانوادگی

سوالات متدوال

وظایف یک دیجیتال مارکتر ۳۶۰ درجه برای کسب و کار های نوپایی که هزینه بازاریابی ندارند است که برخی وظایف دیجیتال مارکتر ۳۶۰ درجه عبارت است از: جذب مخاطب هدفمند، برندینگ، افزایش فروش و همچنین رضایتنمندی مشتری، سئو و بهینه سازی و… .

شما پس از استارت کسب و کار آنلاین خود نیاز دارید که خودتان را به دنیای مجازی معرفی کنید که این اتفاق توسط دیجیتال مارکتینگ برای شما به سادگی رقم میخورد.

همان بازاریابی اگر به صورت سنتی و با استفاده از ابزار های دیجیتالی استفاده شود دیجیتال مارکتینگ آفلاین محسوب میشود. 

روش های آن عبارتند از: بیلبورد های الکترونیکی، سمپلینگ های الکترونیک، بازاریابی تلفنی و…

بله! هدف دیجیتال مارکتینگ این است که علاوه بر اینکه شما و کسب و کارتان را معرفی میکند فروش آنلاین شما را هم چند برابر کند.

FAQ

ارتباط با ما

آدرس دفتر: استان قم، شهر قم، پریسان، بلوار امامت، خیابان هانی بن عروه، خیابان احمد گلی، کوچه ۱۲، پلاک ۱

جهت مراجعه حضوری حتما از قبل هماهنگ نمائید

جهت هماهنگی برای مشاوره:

۰۲۵۳۲۶۲۵۰۹۸ داخلی ۱۲۰

۰۹۱۹۱۴۷۹۴۶۱

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده