چگونه کاربران و نویسندگان جدیدی به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنیم

آیا می خواهید کاربران و نویسندگان جدیدی به وبلاگ خود اضافه کنید؟

وردپرس دارای سیستم مدیریت کاربر داخلی است. با این کار می توانید کاربرانی با نقش ها و سطح مجوزهای مختلف اضافه کنید.

در این مقاله ، ما به شما نحوه افزودن کاربران و نویسندگان جدید به وب سایت وردپرس خود را نشان خواهیم داد.
add new users authors wordpress main

 

افزودن کاربر یا نویسنده جدید در وب سایت وردپرس شما

۳ روش برای افزودن کاربران جدید به وب سایت وردپرس خود وجود دارد. شما می توانید به صورت دستی کاربران را اضافه کنید ، به کاربران اجازه دهید خودشان به صورت رایگان ثبت نام کنند یا یک سایت عضویت پولی ایجاد کنید که کاربران برای ثبت نام هزینه می کنند.

در اینجا مواردی است که ما قصد داریم در این مقاله پوشش دهیم. کافیست روی پیوندهای سریع کلیک کنید تا مستقیم به بخشی که نیاز دارید بروید.

 • افزودن دستی یا نویسنده جدید به وب سایت خود
 • درک نقش های کاربر در وردپرس
 • افتتاح سایت وردپرس شما برای ثبت نام رایگان همه
 • ایجاد یک برنامه عضویت پولی برای سایت شما

افزودن دستی نویسنده جدید به وب سایت خود

اگر می خواهید تعداد کمی از افراد را به وب سایت خود اضافه کنید ، انجام این کار با سیستم مدیریت کاربر داخلی WordPress آسان است.

این روش ایده آل برای موارد زیر است:

 • مشاغل کوچک که چندین کارمند مختلف وب سایت خود را مدیریت می کنند.
 • سازمان هایی مانند کلیساها و سازمان های غیرانتفاعی که داوطلبانی دارند وب سایت خود را به روز می کنند.
 • وبلاگهایی با چندین نویسنده ، مانند یک وبلاگ مد که در حال نوشتن با برخی از دوستان خود هستید.
 • فروشگاه های آنلاین که چندین نفر مدیریت موجودی کالا ، حمل کالا و غیره را دارند.

شما به سادگی باید به قسمت Users »Add New صفحه در قسمت مدیریت وردپرس خود بروید. بعد ، شما فقط باید فرم را پر کنید تا یک کاربر جدید ایجاد کنید.
adding new user form

 

در فرم ، ابتدا باید یک نام کاربری وارد کنید. کاربر می تواند از این آدرس یا آدرس ایمیل خود برای ورود به سیستم استفاده کند.

نکته: نام کاربری وردپرس بعداً به راحتی قابل تغییر نیست ، اما همه جزئیات دیگر می توانند تغییر کنند.

بعد ، آدرس ایمیل کاربر را وارد کنید. دوبار بررسی کنید که از آدرس ایمیل صحیح استفاده می کنید. کاربران برای بازنشانی گذرواژه های خود و دریافت اعلان های ایمیل به این امر نیاز دارند.

پس از آن ، می توانید نام ، نام خانوادگی و URL وب سایت را وارد کنید. از آنجا که اینها زمینه های اختیاری هستند ، می توانید آنها را نیز خالی بگذارید. کاربران می توانند پروفایل های خود را ویرایش کنند تا بعداً این قسمت ها را تکمیل کنند.

در مرحله بعدی ، باید گذرواژه انتخاب کنید. برای این منظور توصیه می کنیم از یک مولد رمز عبور قوی آنلاین استفاده کنید.

نکته: برای ایجاد خودکار گذرواژه قوی می توانید از دکمه “ایجاد رمز عبور” استفاده کنید.

در زیر قسمت گذرواژه ، یک کادر تأیید برای ارسال ایمیل به کاربر مشاهده خواهید کرد. اگر این مورد را بررسی کنید ، کاربر ایمیلی دریافت می کند که به وی اطلاع می دهد چگونه وارد سیستم شود. این نیز دارای پیوند است ، بنابراین در صورت تمایل می توانند رمز عبور دیگری تنظیم کنند.

آخرین گزینه در صفحه انتخاب نقش کاربر وردپرس از لیست کشویی است.
default user roles wordpress

 

هر نقش کاربر با مجموعه ای از قابلیت های متفاوت همراه است. مشترک کمترین نقش را دارد ، و مدیر قدرت ترین نقش است. شما باید بسته به وظایفی که کاربر در وب سایت شما انجام می دهد ، نقشی را انتخاب کنید.

ممکن است از قبل بدانید که می خواهید چه نقشی به کاربر خود بدهید. در این صورت ، نقش را انتخاب کنید ، سپس بر روی دکمه “افزودن کاربر جدید” در پایین صفحه کلیک کنید.
new user details wordpress

 

اگر از نقش مطمئن نیستید ، نگران نباشید. ما در بخش بعدی این مقاله توضیح مفصلی درباره نقش ها داریم.

نکته: برخی از افزونه ها نقش های اضافی کاربر را ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، WooCommerce نقش های “مشتری” و “مدیر فروشگاه” را اضافه می کند. All in One SEO نقش های «مدیر SEO» و «ویرایشگر SEO» را اضافه می کند. به سادگی اسناد پلاگین را بررسی کنید تا از نقش های اضافی که در این لیست مشاهده می کنید ، مطلع شوید.
additional user roles wordpress

 

درک نقش های کاربر در وردپرس

وردپرس با این نقش های پیش فرض کاربر همراه است:

 • مدیر
 • ویرایشگر
 • نویسنده
 • همکار
 • مشترک

نکته: اگر یک نصب چند سایته از وردپرس دارید ، نقش “Super Admin” نیز وجود دارد. این کاربران می توانند همه وب سایت ها را مدیریت کنند ، در حالی که سرپرستان عادی فقط یک سایت را مدیریت می کنند.

مدیر

یک مدیر می تواند همه وظایف را در سایت وردپرس شما انجام دهد.

این نقش را فقط باید به کاربرانی اختصاص دهید که کاملاً به آنها اعتماد دارید. همچنین باید از مهارت های فنی آنها اطمینان داشته باشید.

با نقش کاربر سرپرست ، کاربر می تواند افزونه ها را نصب کند ، مضامین را تغییر دهد ، محتوا را حذف کند و حتی سایر کاربران را حذف کند. این شامل سایر مدیران است.

می توانید در اینجا درباره نقش مدیر اطلاعات بیشتری کسب کنید .

ویرایشگر

یک ویرایشگر می تواند پست های وردپرس خود را اضافه ، ویرایش ، منتشر و حذف کند. آنها همچنین می توانند همه این اقدامات را برای پست های سایر کاربران انجام دهند.

آنها نمی توانند به تنظیمات وب سایت ، پلاگین ها ، طرح زمینه ها و سایر ویژگی های سرپرست دسترسی داشته باشند.

این نقش در صورتی مفید است که برای سایت خود یک ویرایشگر داشته باشید که تیمی از نویسندگان را مدیریت کند و به طور منظم مطالب را منتشر کند.

می توانید در اینجا درباره نقش ویرایشگر اطلاعات بیشتری کسب کنید .

نویسنده

نویسندگان می توانند پست های خود را اضافه ، ویرایش و منتشر کنند. آنها می توانند پرونده ها را نیز بارگذاری کنند.

آنها نمی توانند پست های دیگران را ویرایش یا منتشر کنند یا به ویژگی هایی مانند پلاگین ها ، طرح زمینه ها ، تنظیمات و ابزار دسترسی پیدا کنند.

همچنین بخوانید:   چگونه می توان وبلاگ وردپرس را به روش درست در 7 مرحله اسان شروع کرد.(2021)

ممکن است بخواهید از یک افزونه برای محدود کردن نویسندگان استفاده کنید تا آنها فقط در یک گروه خاص بنویسند .

همچنین می توانید به نویسندگان اجازه دهید در پست های منتشر شده خود تجدید نظر کنند . مجدداً ، برای گسترش نقش کاربر نویسنده ، باید از یک افزونه استفاده کنید.

می توانید در اینجا درباره نقش نویسنده اطلاعات بیشتری کسب کنید .

همکار

یک مشارکت کننده می تواند پست های خود را اضافه و ویرایش کند اما نمی تواند آنها را منتشر کند.

با این حال ، آنها نمی توانند پست های کاربران دیگر را ویرایش کنند یا به ویژگی هایی مانند پلاگین ها ، طرح زمینه ها ، تنظیمات و ابزار دسترسی پیدا کنند.

توجه به این نکته مهم است که مشارکت کنندگان نمی توانند پرونده های رسانه ای مانند تصاویر را بارگذاری کنند. ساده ترین راه برای دور زدن این مسئله این است که مشارکت کنندگان عکس (های) پست خود را از طریق فرم بارگذاری پرونده بارگذاری کنند .

به این ترتیب می توان تصویر (های) را مستقیماً در کتابخانه رسانه وردپرس ذخیره کرد . این باعث می شود ویرایشگر یا مدیر بتواند آنها را به پست اضافه کند.

می توانید در اینجا درباره نقش Contributor اطلاعات بیشتری کسب کنید .

مشترک

نقش مشترک به هیچ وجه به کاربران اجازه نمی دهد پست ها را اضافه یا ویرایش کنند.

با تنظیمات پیش فرض ، مشترکین می توانند نمایه ای ایجاد کرده و جزئیات خود را ذخیره کنند. با این کار می توانید هنگام ارسال نظر سریعتر وارد آنها شوند.

همچنین می توانید از پلاگین عضویت یا افزونه LMS برای ایجاد محتوای فقط اعضا استفاده کنید که در اختیار مشترکان قرار دارد. بعداً در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

می توانید در اینجا درباره نقش مشترک اطلاعات بیشتری کسب کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه نقشهای مختلف کاربر در وردپرس و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر ، به راهنمای مبتدیان در مورد نقشها و مجوزهای کاربر وردپرس مراجعه کنید .

مدیریت کاربران در وردپرس

به عنوان سرپرست ، می توانید هر زمان که بخواهید کاربران را از سایت وردپرس خود اضافه و حذف کنید. پس از اضافه کردن کاربر ، می توانید نمایه وی را در هر زمان ویرایش کرده و هرگونه اطلاعات از جمله گذرواژه ها را تغییر دهید.

برای رفتن به صفحه کاربر ، کافیست روی سربرگ Users در مدیر وردپرس خود کلیک کنید . در هر زمان می توانید یک کاربر را ویرایش یا حذف کنید.
managing users in wordpress

 

برای تغییر رمز ورود ، تغییر نقش وی و موارد دیگر می توانید نمایه کاربر را ویرایش کنید. اگر می خواهید همزمان چندین کاربر را ارتقا دهید یا آن را تنزل دهید ، می توانید برای تغییر نقش آنها ، به صورت انبوه نیز ویرایش کنید.

همچنین کاربران می توانند نمایه خود را با مراجعه به «نمایه کاربران» در داشبورد وردپرس ویرایش کنند . آنها می توانند یک عکس نمایه اضافه کنند و بیشتر جزئیات خود را تغییر دهند ، اما نمی توانند نقش خود را تغییر دهند.

سایت وردپرس خود را برای ثبت نام رایگان هر کسی باز کنید

اگر می خواهید به کاربران اجازه دهید در سایت خود به صورت رایگان ثبت نام کنند ، چه می کنید؟

اضافه کردن هر کاربر به صورت دستی کار زیادی خواهد بود. در عوض ، می توانید به آنها اجازه دهید حساب خود را ایجاد کنند.

ابتدا باید به تنظیمات »General» در مدیر وردپرس خود بروید و کادر «هر کسی می تواند ثبت نام کند» را علامت بزنید.
anyone can register wordpress

 

به طور پیش فرض ، نقش مشترک به کاربران جدید داده می شود. پیش بروید و این کار را با استفاده از کشویی به هر نقشی که می خواهید تغییر دهید.

هشدار: ما فقط به کاربران اجازه می دهیم به عنوان مشترک یا مشارکت کننده ثبت نام کنند. اگر اجازه دهید کاربران به عنوان نویسنده ثبت نام کنند ، آنها می توانند یک پست را بدون تأیید منتشر کنند. هرگز از Administrator به عنوان تنظیمات پیش فرض استفاده نکنید.

فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود ، بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” در پایین صفحه کلیک کنید.

شما همچنین باید فرم ورود به سایت خود را اضافه کنید. بهترین راه برای این کار پلاگین WPForms است. فقط راهنمای ما را در مورد چگونگی اجازه ثبت نام کاربر در سایت وردپرس خود دنبال کنید تا در این مورد کمک کنید.

نکته: همچنین می توانید نوار مدیریت وردپرس را برای مشترکین یا سایر نقش های کاربر غیرفعال کنید .

روش دیگر برای افزودن کاربران جدید به سایت شما ایجاد یک برنامه عضویت پولی است که کاربران در آن ثبت نام می کنند.

این به شما امکان می دهد محتوای فقط اعضا را بفروشید ، محتوای برتر پشت paywall اضافه کنید ، دوره های آنلاین را بفروشید و موارد دیگر.

برای این کار به یک افزونه عضویت در وردپرس نیاز دارید .

ما توصیه می کنیم از MemberPress استفاده کنید . این بهترین پلاگین عضویت و ایجاد دوره با تمام کارایی و انعطاف پذیری مورد نیاز شماست.
memberpress options

 

MemberPress به شما امکان می دهد پست ها و صفحات خاصی را در سایت خود قفل کنید تا فقط ثبت نام کرده و کاربران با پرداخت هزینه بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. بسیاری از سایت ها محتوای برتر مانند این را به عنوان راهی برای کسب درآمد آنلاین ارائه می دهند .

با استفاده از MemberPress ، ایجاد سطوح مختلف دسترسی آسان است. به عنوان مثال ، شما ممکن است یک طرح برنز ، نقره و طلا ارائه دهید. یا می توانید دوره های جداگانه ای برای ثبت نام در کاربران ایجاد کنید.

شما همچنین می توانید به ابزارهای قدرتمندی مانند گزارش های MemberPress دسترسی پیدا کنید تا میانگین عمر عضو ، تعداد کل اعضای شما و موارد دیگر را به شما نشان دهد.

MemberPress به شما امکان می دهد محتوای قطره ای را برای ایجاد سایت عضویت همیشه سبز اضافه کنید و حتی می توانید عضویت های گروهی را در وردپرس بفروشید .

برای آموزش گام به گام راه اندازی MemberPress در سایت خود ، به راهنمای نهایی ایجاد سایت عضویت در وردپرس مراجعه کنید .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه می توانید کاربران و نویسندگان جدیدی را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید . همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید .

منابع:

How to Add New Users and Authors to Your WordPress Blog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده