تیلو وب

طراحی سایت

خدمات اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام = فروش به ۶۰ میلیون کاربر ایرانی!

instagram services

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

مدیریت پیچ اینستاگرام امروزه به دلیل وجود کاربران بسیار بالای این اپلیکیشین درای اهمیت زیادی است. اکثر افراد با توجه به اهمیت بالای فروش آنلاین سعی در این دارند که کسب و کار خود را به این سمت بیاورند تا بتوانند علاوه بر برند شدن کسب و کار خود به درآمد های خیلی بالاتر دست پیدا کنند و حتی بتوانند به صورت داخل و حتی خارج از کشور محصول یا برند خود را معرفی کنند. به همین دلیل افراد سعی دارند تا با ایجاد یک سایت یا یک پیج اینستاگرامی محصول یا برند خود را معرفی و به فروش برسانند، از این رو تیلو وب با توجه به الگوریتم های اینستاگرام و تکنیک های مختلف سعی در بهبود کیفیت و کسب رضایت رضایت مخاطبین اینستاگرام دارد. لذا سپردن پروژه خود به دست افراد متخصص باعث پیشرفت و رشد کسب و کار خود میشود.

instagram

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

امنیت

بهینه سازی پروفایل

کلمات کلیدی

تجاری سازی

پشتیبانی

مشاوره

امنیت

امنیت بخش مهم هر کاری است که باید آنرا بسیار جدی گرفت چون میتوان با راه اندازی یک کسب و کار آنلاین یا حتی یک کسب و کار سنتی با نداشتن امنیت به مشکل برخورد که این مشکل در کسب و کار های آنلاین نیز بسیار رایج تر است چون هکر ها میتوانند که به راحتی اگر امنیت نباشد به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و از آنها سوءاستفاده کنند. بنابراین امینت میتوانند بخش مهم هر کسب و کار باشد که شما باید بسیار به آن نیز اهمیت بدهید. درحال حاضر ما اینجاییم که امنیت شغلی شما را در اینستاگرام تضمین کنیم تا شما بتوانید محصول خودر را به راحتی بفروشید یا کسب و کار خودتان را معرفی کنید.

instagram securyte
instagram support

پشتیبانی

یکی دیگر از عوامل مهم اینستاگرامی، پشتیبانی یا همان ادمین اینستاگرام است که وظیفه آن مدیریت پیج اینستایی شما است تا نزارد اتفاقی خارج از چارچوب خودش رخ دهد و همه اتفاق ها طبق برنامه پیش بروند که وظیفه آن شامل پشتیبانی از تولید محتوا، سئو سایت پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها و… است. یک پشتیبان خوب میتواند برای پیج شما خیلی سود آور  باشد و به کسب و کار شما رشد و پیشرفت چشم گیری دهد. شما میتوانید به تیم تیلو وب کار خود را ارجاع دهید تا بتوانید بهترین خدمات را از آن بگیرید تا رشد کسب و کار خود را مشاهده کنید.

تجاری سازی

تجاری سازی یا بیزینس اکانت قابلیتی است که اینستاگرام در اختیار کاربران خود گذاشته است که کاربرانی که کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اند بتوانند در این فضا کسب و کار خود را تبلیغ کنند. از جمله قابلیتی که این فضا در اختیار کاربران میزارد این است که کاربران میتواند رقبای خود را شناسایی و آنالیز کنند تا بتوانند بهتر به رقابت در کسب و کار خود ادامه دهند.

instagram services

مشاور خدمات اینستاگرام

شاید خیلی از شماها نیاز به مشاور در امور اینستاگرام مارکتینگ داشته باشید اما اکثرا خدمات اینستاگرام مارکتینگ را ارائه میدهند. اما ما در تیلو وب اینجاییم که علاوه بر انجام خدمات اینستاگرام مارکتینگ برای شما کاربران گرامی مشاوره در امور خدمات اینستاگرام نیز انجام دهیم و هر سوالی که شما کاربران عزیز در مورد تیلو وب یا خدمات اینستاگرام مارکتینگ دارید از ما بپرسید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ دهند.

digital marketing 9

"فیلد های اجباری تکمیل شود" indicates required fields

نام و نام خانوادگی

سوالات متدوال

برند سازی در اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ به آن آسانی که فکر میکنید نیست. دستیابی به جلب اعتماد مردم نیاز به پیگیری مداوم دارد که در چند مرحله از جمله منسجم ساختن برندسازی در اینستاگرام، استفاده از تصاویر با فرمت اختصاصی و… میتوانید اینستاگرام خود را بهبود ببخشید.

تیلو وب دارای سابقه و نمونه کار بوده و در انجام امور اینستاگرام مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت تخصص دارد که  قبل یا بعد از آن مشاوران ما به صورت رایگان به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ساخت یک تقویم تولید محتوایی میتواند به شما در صرفه جویی در زمان و مدیریت اینستاگرام کمک کند. این تقویم شامل پست ها، کپشن ها، هشتگ ها و… میباشد.

برای آنالیز شبکه های اجتماعی رقبا دو راه مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد. روش مستقیم یعنی کسب و کار هایی که همان محصول یا خدمات را ارائه میدهند و غیر مستقیم یعنی کسب و کار هایی که میتوانند جایگزین محصولات شما شوند، که تیلو وب این خدمات را برای شما انجام خواهد داد.

FAQ

ارتباط با ما

آدرس دفتر: استان قم، شهر قم، پریسان، بلوار امامت، خیابان هانی بن عروه، خیابان احمد گلی، کوچه ۱۲، پلاک ۱

جهت مراجعه حضوری حتما از قبل هماهنگ نمائید

جهت هماهنگی برای مشاوره:

۰۲۵۳۲۶۲۵۰۹۸ داخلی ۱۲۰

۰۹۱۹۱۴۷۹۴۶۱

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده