تیلو وب

طراحی سایت

اولین کارت گرافیک گیمینگ چینی که سال ۲۰۲۵ وارد بازار خواهد شد

کارت گرافیک گیمینگ

اولین کارت گرافیک گیمینگ چینی توسط شرکت Muxi ساخته خواهد شد که در سال 2025 وارد بازار میشود .

بازار ساخت کارت گرافیک در چین داغ شده است و تا کنون کارت گرافیک قدرتمند و منحصر به فرد برای گیم ساخته نشده است که حالا شرکت Muxi این تصمیم را گرفته است تا در سال ۲۰۲۵ اقدام به ساخت این کارت گرافیک کند .

شرکت Muxi تولید کننده تراشه در چین است که تا کنون خدماتی به کاربران خود در حوضه های هوش مصنوعی و تراشه های عمومی را عرضه کرده است . به تازگی میخواهد وارد حوزه GPU شود که این شرکت در ماه ژانویه اولین کارت گرافیک خود را وارد بازار کرد که آن را با لیتوگرافی 7 نانومتری تولید کرده است . این شرکت یک کارت گرافیک دیگه هم دارد که مخصوص Al است در سال 2024 به تولید انبوده خواهد رسید .

همچنین میتوانید جدیدترین اخبار حوضه تکنولوژی را در تیلو وب دنبال کنید . (روی این متن کلیک کنید )

اولین کارت گرافیک گیمینگ چینی

اولین کارت گرافیک گیمینگ چینی شرکت Muxi

این شرکت اکنون درحال طراحی اولین کارت گرافیک چینی مخصوص گیم است تا بتوانند تمامی تکنیک های رندینگ گرافیکی در آن انجام دهند و از API های مدرن پشتیبانی کند . این کارت گرافیک مخصوص بازی های ویدیویی است و این شرکت وعده داده است تا این محصول با بهینه سازی نرم افزاری ، پشتیبانی و درایوهای مناسب حمایت شود .

با صحبت های گفته شده این شرکت رقیب شرکت Innosilicon شده است و عمده محصولات شرکت Innosilicon در اختیار کاربران چینی قرار دارد . این شرکت کار را روی یکی از کارت های گرافیکی خود به اسم Fantasy Three را شروع کرده که این کارها شامل پشتیبانی از رهگیری پرتو آنی خواهد بود . شرکت Zhaoxin میخواهد محصولی طراحی کند تا بتواند با شرکت IDM رقابت کند و آن را وارد بازار کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 15 =

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده