تیلو وب

طراحی سایت

نشر بدافزار از طریق یوتیوب

Redline

نشر بدافزار از طریق یوتیوب به نام Redline درحال بیشتر شدن است که نوع نشر آن در کپشن ویدیوهای یوتیوب است که میتواند اطلاعات زیادی را از گیمرها به سرقت ببرد .

در یوتیوب ویدیوهای زیادی درباره کرک و کدهای تقلب بازی ها است که گیمرها زیاد به این ویدیوها سرکشی میکنند و ممکن است اطلاعات خود را در خطر بیندازند .

گزارش جدید شرکت امنیتی کسپرسکی حاکی از این است که کمپین جدیدی برای هک کردن گیمرها در یوتیوب راه اندازی شده است که تروجان یا بدافزاری با نام Redline درحال انتشار است که میتواند از سیستم های گیمرها اطلاعات مختلفی را هک کند .

نشر بدافزار از طریق یوتیوب

نشر بدافزار از طریق یوتیوب

شرکت کسپرسکی این بدافزار را در سال ۲۰۲۰ در چند برنامه پیدا کرد که این برنامه ها از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی نشر پیدا کرده اند و به محض نصب شدن میتوانند اطلاعات خصوصی شما را از مرورگرهای شما مانند کروم و فایرفاکس هک کنند که این اطلاعات شامل یوزرنیم ، پسورد و کوکی های سایت ها از جمله حساب بانکی شما است .

البته این بدافزار فقط از مرورگر شما سرقت اطلاعات نمیکند بلکه از کیف پول های کریپتو شما و برنامه های تغییر ایپی نیز دزدی اطلاعات میکند. همچنین با نصب این بدافزار دست و بال آن باز میشود و میتواند از مرورگر شما استفاده کند و برنامه های مخرب دانلود کند یا اینکه در کانال یوتیوب شما فیلم های دلخواه خود را آپلود کند . همچنین پیشبینی میشود که با نصب این بدافزارها سیستم شما شروع به ماین ارزدیجیتال کند زیرا سیستم های گیمرها از کارت گرافیک بالایی برخورد دار است و روند را زودتر میکند اما با آپدیت مرج اتریوم فکر نکنم دیگر هکرها به این سمت بروند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 6 =

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده