تیلو وب

طراحی سایت

کلاهبرداری در اتریوم همزمان با آپدیت آن !

کلاهبرداری هکرها در اتریوم

با آپدیت جدید شبکه اتریوم یکی از برگترین اتفاقات در صنعت کریپتو رخ داد که یکی از بنیان گذاران امنیت در بلاکچین هشدار داد که احتمالا هکرها و کلاهبردارها از این هیاهویا به وجود آمده سو استفاده خواهند کرد .

روش های کلاهبرداری در اتریوم با آپدیت جدید

باسی در جواب به به کوین تلگراف پاسخ داد که روش های کلاهبرداری در اتریوم میتواند با درست کردن توکن های جعلی ETH 2.0 انجام بگیرید یا درست کردن مزرعه های استخراج جعلی و ایردراپ های جعلی انجام شود .

با وجود آپدیت جدید اتریوم الگوریتم استخراج اتر از مدل اثبات کار (POW) به مکانزیم اجماع اثبات سهام (POS) تغییر پیداخوهد کرد . باسی در ادامه مطلب گفت : بسیاری از دارندگان اتر اگر 32 اتریوم برای تبدیل شدن به یک اعتبار دهنده مستقل را نداشته باشند تنها راه درآمد زایی آنها استخرهای سهام گذاری است . در ادامه باسی هشدار که سرمایه گذاری در این استخرها خطرات مربوط به خود را دارد که دارندگان این استخرها شمارا وادار به دادن کنترل یا واریز اتر خود به حساب های آنها میکنند .

کلاهبرداری هکرها در اتریوم

یکی دیگر از تهدیدات موجود وادار کردن به امضای های جعلی در تراکنش های جعلی است . باسی گفت بعد از ثبت مکانزیم اجماع اثبات سهام کاربران دیگر نیاز به انجام کاری ندارند و نیاز نیست امضا بزنند یا کلیدهای شخصی خود را فاش کنند .

همچنین باسی اشاره کرد روش دیگری برای کلاهبرداری از طریق ایرادارپ هاست که کاربران را وادار میکنند از سایت های فیشینگ بازدید کنند و پیام های تراکنش را امضا کنند .

با توجه به صحبت هایی که انجام شد Merge یکی از مهم ترین ارتقاهای اتریوم و تاریخ کریپتو است که باسی گفت تا 24 ساعت بعد از آپدیت اتریوم هیچگونه تراکنشی انجام ندهند و در برابر کلاهبرداری در اتریوم هوشیار باشند همچنین تاکید که که سکه به نام EHT2 یا EHT 2.0 نداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − نه =

دنبال چی میگردی؟

اگر چیزی پیدا نکردی به پشتیبانی پیام بده